تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

payampm

تازه وارد
سلام دوستان

بنده این قالبو نصب کردم اما نمایش سریع روی محصولات کار نمیکنه

وقتی روی نمایش سریع کلیک میکنم هیچ اتفاقی تمیوفته

viktorkrum

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید ببخشید یه سوالی داشتم اونم اینه که چطوری میشه این قسمت ها رو گذاشت؟

You must be registered for see images attach

zahtab

تازه وارد
شما در بالای صفحه ورژن قالب را 2.4.7 زدید ولی بعد دانلود 1.2.7 هستش

موفق باشید

VISTAWEB

تازه وارد
سلام و درود ببخشید من می خاستم اندازه منو ها رو چهار ستونه یا بیشتر کنم چطوری میشه چون وقتی صفحه میاد پایین بقیه منو هم دیده نمیشه وعکساش چون منو بزرگ شده عکساش کوچک نشون داده میشه اندازه منوی اول

سلام ببخشید سوال ما جواب نداشت

Obka

کاربر عضو
سلام دوستان! ممنون از اینکه تا اینجا منو راهنمایی کردید!

یه سوال دیگه داشتم/ چطور میشه شکل main navigation رو تغییر داد که دیگه آبشاری باز نشه! و وقتی که اسکرول میکنم main navigation هم نیاد پایین و دکمه سبد خرید رو کلا حذفش کنم/ مرسی
سلام

اگر این موارد در خود قالب نشه از طریق تنظیمات درستش کرد می بایست از طریق کد نویسی موارد مربوطه را در قالب شخصی سازی کنید .

mostafafattahi

تازه وارد
سلام. من یه سایت وردپرسی با همین قالب راه انداختم اما هروقت دامینم رو سرچ میکنم،سرعت لودش خیلی پایینه و در پایین مرورگرم اینو نوشته:
waiting for 

چجوری این مشکلو حل کنم؟

در عکس هم معلومه

Obka

کاربر عضو
سلام. من یه سایت وردپرسی با همین قالب راه انداختم اما هروقت دامینم رو سرچ میکنم،سرعت لودش خیلی پایینه و در پایین مرورگرم اینو نوشته:
waiting for 

چجوری این مشکلو حل کنم؟

در عکس هم معلومه
سلام برای اصلاح این مورد شما می بایست وارد css قالب خود شده و مواردی که از دایرکتوری فونت google بهره می برد را حذف کنید و فونت های داخلی خود را به ان اطلاق کنید .

موفق باشید

سلام دوستان تو پایین صفحه سایتم تو گوشه یه چیزی نوشته! البته خودم نوشتم ولی الان نمیدونم کجا نوشته بودمش! میشه بگین اونو باید از کجا ویرایش کنم؟

پایین سمت راست
سلام

اگر منظور شما متن انتهایی پایین فوتر می باشد در صورتی که از تظیمات پوسته این مورد را لحاظ نکرده باشید قطعا باید وارد footer.php قالب خود شوید و متن مورد نظر را ویرایش یا حذف نمایید .

موفق باشید

کاوه

تازه وارد
سلام
هنگام نصب افزونه yith essencial kit for woocommerce بر روی پوسته نیلسن با این پیغام خطا مواجه شدم. لطفن راهنمایی بفرمایید.

البته روی لوکال هاست چنین مشکلی نداشتم.
ممنون.

Warning: fopen(/home/pajuhane/public_html/wp-content/plugins/yith-essential-kit-for-woocommerce-1/plugin-fw/init.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/pajuhane/public_html/wp-includes/functions.php on line 4568

Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/pajuhane/public_html/wp-includes/functions.php on line 4571

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/pajuhane/public_html/wp-includes/functions.php on line 4574

Warning: require_once(yith-deactive-module.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/pajuhane/public_html/wp-content/plugins/yith-essential-kit-for-woocommerce-1/init.php on line 50

Fatal error: require_once(): Failed opening required 'yith-deactive-module.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/pajuhane/public_html/wp-content/plugins/yith-essential-kit-for-woocommerce-1/init.php on line 50

mostafafattahi

تازه وارد
سلام.من سایتمو با قالب نیلسن ساخته ام.. ولی همونطوری که در عکس مشحصه، میخوام دکمه سبد خرید رو به یه شکل دیگه ای دربیارم.... مثلا مانند دکمه سبد خرید در سایت :    یا سایر سایت ها

alibroujerdi

تازه وارد
سلام

اسلاید شو صفحه اول روی revolution boxed تنظیم شده
در حالت دسکتاپ و تبلت درست نمایش داده میشه اما در حالت موبایل که منوی کنار بسته میشه اسلایدر فقط نصف عرض صفحه رو اشغال میکنه
تنظیمات خود slider revolution رو هم تغییر دادم ولی درست نشده

کسی میدونه چی کار میشه کرد؟

Obka

کاربر عضو
سلام

اسلاید شو صفحه اول روی revolution boxed تنظیم شده
در حالت دسکتاپ و تبلت درست نمایش داده میشه اما در حالت موبایل که منوی کنار بسته میشه اسلایدر فقط نصف عرض صفحه رو اشغال میکنه
تنظیمات خود slider revolution رو هم تغییر دادم ولی درست نشده

کسی میدونه چی کار میشه کرد؟
برای این کار تنظیمات مربوط به ریسپانسیو افزونه rev slider را بررسی و تغییر دهید احتمالا برای این مقدار ثابت در نظر گرفته شده است که باید به حالت % تغییر پیدا کند .

موفق باشید

parvazp

تازه وارد
سلام خدمت دوستان گرامی
دوتا سوال برام پیش اومده که پیشاپیش از سادگیشون عذرمی خواهم ولی من با سواد خودم هرچی گشتم نتونستم درست کنم.

1- ایمیلهای عضویت و تایید سفارش و غیره با اسم nielsen ارسال میشه..... چطوری و از کجا اینو تنظیم کنم که با اسم دلخواه من یا اسم سایت ارسال کنه؟

2- توی صفحه اول، وقتی از quick view استفاده میشه، دیگه هیچ راهی نیست که پنجره پاپ آپش بسته بشه مگر اینکه سفارش بدی..... چطوری تنظیمش کنم که اگر بیرون پاپ آپ کلیک خورد پنجره رو ببنده؟

logofun

تازه وارد
سلام کسی میدونه چطور بدون اینکه محتویات سایت بهم بریزه قالب رو از 1.2.7 به .1.3.3 تغییر داد ؟/

با تغییر دادن فایل ها مشکل حل نمیشه ؟

مرسی

arabian

تازه وارد
سلام کسی میدونه چطور بدون اینکه محتویات سایت بهم بریزه قالب رو از 1.2.7 به .1.3.3 تغییر داد ؟/

با تغییر دادن فایل ها مشکل حل نمیشه ؟

مرسی
سلام برو  از طریق پنل هاستت  قسمت  themes بعد پوشه  nielsen  رو پاک کن و ورژن جدید رو همونجا بارگذاری کن و از زیپ خارج کن  بعد سایتت رو رفلش کن درست میشه  اگه قالب همخونی نداشت ورژن قبلی رو جایگزین کن  فایلهاتون هم پاک نمیشه و تنظیمات هم که قبلا انجام دادی هم اعمال میشه روش فقط باید تو تنظیمات قالب یکبار ذخیره رو بزنی من چند بار قالبم رو عوض کردم 

arabian

تازه وارد
سلام خدمت دوستان گرامی
دوتا سوال برام پیش اومده که پیشاپیش از سادگیشون عذرمی خواهم ولی من با سواد خودم هرچی گشتم نتونستم درست کنم.

1- ایمیلهای عضویت و تایید سفارش و غیره با اسم nielsen ارسال میشه..... چطوری و از کجا اینو تنظیم کنم که با اسم دلخواه من یا اسم سایت ارسال کنه؟

2- توی صفحه اول، وقتی از quick view استفاده میشه، دیگه هیچ راهی نیست که پنجره پاپ آپش بسته بشه مگر اینکه سفارش بدی..... چطوری تنظیمش کنم که اگر بیرون پاپ آپ کلیک خورد پنجره رو ببنده؟
از قسمت ووکامرس پیکربندی رو باز کن  از قسمت ایمیل ها او نجا تنظیماتت رو اعمال کن

logofun

تازه وارد
سلام برو  از طریق پنل هاستت  قسمت  themes بعد پوشه  nielsen  رو پاک کن و ورژن جدید رو همونجا بارگذاری کن و از زیپ خارج کن  بعد سایتت رو رفلش کن درست میشه  اگه قالب همخونی نداشت ورژن قبلی رو جایگزین کن  فایلهاتون هم پاک نمیشه و تنظیمات هم که قبلا انجام دادی هم اعمال میشه روش فقط باید تو تنظیمات قالب یکبار ذخیره رو بزنی من چند بار قالبم رو عوض کردم 
میترسم ترجمه و ... بپره و این خیلی بده

animus_phonix

تازه وارد
سلام. پوسته نیلسنی که روی سایت آموزش نصبش رو هم گذاشتید، روی چه ورژنی از ورد پرس داره نصب میشه؟

چون من رو wordpress 4.6 نصبش کردم یکم هدر قالب و فوتر بهم ریختست . فکر کنم با وردپرس 4.6 سازگار نیست.

عکسش رو ضمیمه میکنم. ممنون

بالا