تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

karack

تازه وارد
سلام خدمت مدیر محترم

این پوسته یک سری مشکلات خاص داره که البته با توجه به امکانات خوبش قابل تحمله ولی خیلی خوب میشه که اساتید محترم با کمک همدیگه این مشکلات رو حل کنند

1_ رفع مشکل مگا منوی بالای سایت

2_ رفع مشکل قسمت سرچ

3-_حل مشکل shop by category

من هم در حد توانم حاضرم کمک کنم اگر کسی هم خواست میتونم شماره تلفن بدم که همکاری کنیم

ahmadsl

تازه وارد
سلام

من وقتی میخوام برگه home‌رو ویرایش کنم اون جعبه هایی که تو ویدئو نشون میداد نمیاد برام

چه کار کنم؟

You must be registered for see images attach

karack

تازه وارد
دوست عزیز اینم از مشکلات این پوسته هستش که وقتی ووردپرس رو به ورژن جدید آپدیت میکنید پیش میاد من هم هنوز راه حلی براش پیدا نکردم از اساتید خواهش میکنم که رسیدگی کنند البته مدیر قول داده بود امروز ورژن جدید برامون بذاره شاید تو این ورژن این مشکلات حل بشه

erfangunner

تازه وارد
سلام

من وقتی میخوام برگه home‌رو ویرایش کنم اون جعبه هایی که تو ویدئو نشون میداد نمیاد برام

چه کار کنم؟

You must be registered for see images attach

سلام

منم این مشکل رو داشتم با visual composer بعد از آپدیت وردپرس که وقتی visual composer رو اپدیت کردم مشکل حل شد.

آخرین ورژن visual composer ازلینک زیر قابل دانلود هست :

medifa

تازه وارد
سلام خدمت مدیر محترم

این پوسته یک سری مشکلات خاص داره که البته با توجه به امکانات خوبش قابل تحمله ولی خیلی خوب میشه که اساتید محترم با کمک همدیگه این مشکلات رو حل کنند

1_ رفع مشکل مگا منوی بالای سایت

2_ رفع مشکل قسمت سرچ

3-_حل مشکل shop by category

من هم در حد توانم حاضرم کمک کنم اگر کسی هم خواست میتونم شماره تلفن بدم که همکاری کنیم
درود ، ما هم حاضریم کمک کنیم. دقیقا مشکل اکثریت همیناست  که شما فرمودین...

hadi-kh

تازه وارد
درود ، ما هم حاضریم کمک کنیم. دقیقا مشکل اکثریت همیناست  که شما فرمودین...
سلام دوستان. مشکلات خودتون رو در به‌روز رسانی‌های پوسته‌ی اصلی دنبال کنید. مشکل قسمت جستجو در به روزرسانی‌های نسخه اصلی پوسته رفع شده. من نتایج سرچ رو با نمایش عکس و قیمت دارم بدون هیچ مشکلی. معمولا تفاوت نسخه فارسی و انگلیسی در فایل ترجمه زبان و rtl.css هست. پس اگر مشکلات زیادی دارید، دنبال به روز کردن پوسته، و افزونه‌ها باشید.با فایل‌های نسخه‌ی انگلیسی به روز کنید و بعد هم فایل‌های ترجمه زبان و  rtl.css رو بهش اضافه کنید. اما یادتون باشه که حتما از همه‌ی فایل‌ها و اطلاعات، پشتیبان بگیرید. در به روزرسانی 1.2.10 مشکلاتی به وجود اومد، خصوصا با به روز رسانی ووکامرس که حسابی کلافه‌م کرد. بعد از چند روز خود شرکت، نسخه 1.2.11 و دوباره 1.2.12 رو برای رفع مشکلات جدید ناشی از به روز رسانی افزونه‌ها داد. سعی کنید به روز باشید، اما با احتیاط کامل!

(آخرین نسخه‌ی پوسته تا امروز: 1.3)

poschenja

تازه وارد
سلام . من یه مشکل دارم که در حین Import Data در قسمت sample data آپ نمیشه و کلا یه لودینگ گرد کوچیک میچرخه . چیکار کنم ؟

لطفا کمک کنید

timbird

تازه وارد
سلام 

قالب بنده نسخه 1.2.7میباشد میخواستم بدونم نسخه چند فارسی میشه  

نسخه 2.4.7 نسخه چند میشه ؟ 

AhrimanSefid

تازه وارد
سلام چطور می تونم دکمه پرینت و دکمه pdf به قسمت cart اضافه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست گرامی اینجا چت روم نیست برای دریافت پاسخ 24 ساعت صبر کنید.

قوانین رو مطالعه کنید

از چه افزونه ای برای Print استفاده می کنید؟

timbird

تازه وارد
سلام 

قالب بنده نسخه 1.2.7میباشد میخواستم بدونم نسخه چند فارسی میشه  

نسخه 2.4.7 نسخه چند میشه ؟ 

aTechMan

تازه وارد
میشه خواهش کنم لطفا نسخه های جدید رو قرار بدین؟! شنیدم 1.2.12 اومده.

ممنون میشم.

itafarin

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

من این پوسته را نصب کردم ولی متاسفانه برای باز کردن هر بخش بسیار طول می کشد ؟

بالا