تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

amin.abbasi1999@gmail.com

تازه وارد
سلام . آقایون داداشا... اسکرول موس در صفحات وبسایت من کار نمیکنه... کسی میدونه چرا؟

وبسایت»

mamad-poori

تازه وارد
سلام دوستان چند تا سوال داشتم

من زمانی که قالب نیلسن رو فعال میکنم یه سری لوگو از بین میره توی سایتم

صفحه محصولات هم به هم میریزه

اون بالا سمت چپ هم یه آیتم انگلیسی هست که میخوام فارسیش کنم

اعداد قالب رو چطور باید فارسی کنم؟

قیمت آیتم ها لاتین هستش

و اینکه فرم پاپ آپ بخوام طراحی کنم کجای قالب باید طراحی کنم؟میخوام یه فرم باشه که یه سری اطلاعات از مشتری رو بگیره و داخل پایگاه داده ذخیره کنه یا ایمیل کنه بهم این قالب قابلیت طراحی چنین فرمی داره؟

You must be registered for see images attach

این مورد shop  اگه منظورته می تونی از داخل برگه فروشگاه ، از قسمت تنظیمات برگه اصلاحش کنی. اون لوگو هایی هم که در موردش صحبت می کنی شاید مربوط به افزونه های پوسته قبلی باشه که به دلایلی با این پوسته سازگار نیست . اعداد در قالب هم اگر از این سایت دانلود شده باشه فایل قالبت راستچین شده و فارسی هستند . در مورد فرم ساز هم باید بگم که فرم ساز داخل قالب هست توی قسمت فرم تماس . اگرم نخواستی افزونه زیاد داره ، کد میده و کد رو داخل برگه قرار میدی .

mamad-poori

تازه وارد
سلام

در زمان ثبت سفارش قسمت استان نمایش داده نمیشه

چطور حلش کنم .

ممنون از دوستان که جواب میدن
این افزونه(
  )رو نصب کن و فرمتو باهاش اصلاح کن .

mamad-poori

تازه وارد
سلام.

وقتی روی دکمه افزودن به سبدخرید کلیک میکنم محصول به سبدم اضافه میشه ولی میخوام خود دکمه هم یه تغییری بکنه که نیاز نباشه برم سبد خریدم رو ببینم و مطمئن شم محصول اضافه شده .

بعضی از پوسته ها وقتی دکمه افزودن به سبد رو میزنم کنار نوشته یه تیک نشون میده که اضافه شد . ولی من میخوام با این پوسته این کار رو انجام بدم .

ممنون میشم کمکم کنید.

muhammad_kh8

تازه وارد
سلام.من قالب نیلسن رو نصب کردم محصولات ووکامرسی رو تووی سایت قرار میدم و توویhome pageمحصولات نمایش  داده میشن  ولی ووقتی روی یه محصول کلیک میکنم تا وارد جزئیات محصوول بشه یه پیج باز میشه و مینویسهnot found 404میشه راهنماییم کنید؟

mehdi78m

تازه وارد
مراحل زیر را دنبال کنید:

nielsen => woocommerce_2.5.x => single-product => meta.php
or
nielsen => woocommerce => single-product => meta.php

فایل مربوطه را باز کنید و کد زیر را در هرکجا که می خواهید قرار دهید.

<?php echo $product->get_tags( ', ', '<span class="tagged_as"><strong>' . _n( 'Tag:', 'Tags:', $tag_count, 'yit' ) . '</strong>'. ' ', '.</span>' ); ?>

نکته این که در محدوده خود محصول باشد.
ممنون از توجهتون

می خوام برچسب ها به انتهای توضیحات محصول منتقل بشه ؟

آیا ممکنه و کدوم قسمت کد رو کات کنم و کجا قرار بدمش؟

همونطور که قبلا گفتم کد نویسی وارد نیستم و نمی دونم برای اینکه به انتهای توضیحات محصول منتقل بشه به کجا منتقل کنم این بخش کد رو که گفتین؟

عکس کل کد متا رو که گفته بودین گذاشتم اگه میشه قسمتی رو که باید کات بشه و جایی که باید گذاشته بشه رو نشون بدین

واقعا لطف بزرگی میکنین 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

caduspro

کاربر عضو
درود،

شما از آخر هفت خط بشمار بیا بالا و از ابتدای خط تا سه خط بعد را کات کنید و در محل مناسب قرار دهید.

کد:
<?php echo $product->get_tags( ...)  ... 

?>

mehdi78m

تازه وارد
درود،

شما از آخر هفت خط بشمار بیا بالا و از ابتدای خط تا سه خط بعد را کات کنید و در محل مناسب قرار دهید.

<?php echo $product->get_tags( ...) ...

?>

از توجهتون ممنونم

متوجه شدم کدام قسمت را باید کات کنم ولی اینکه کجا قرار بدم تا اینکه برچسب ها به زیر توضیحات محصول منتقل بشه رو متوجه نشدم 

یعنی اون محل مناسب که باید کد کات شده رو past کنم کجاست؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alimirh

تازه وارد
سلام دوستان . من یه مشکل دارم ک خیلی سعی کردم درستش کنم اما نشد :|

بخش نظرات و نقد و بررسی توی محصولات نمیاد :| ینی فقط تب توضیحات هست .

هیجا هم نظرات و نقد و بررسی رو غیر فعال نکردم . افزونه های yith هم نصبه . مشکل چیه ؟

salemito.ir

saberim1

تازه وارد
سلام و درود

من قالب نصب کردم و خیلی هم خوبه اما در قسمت سبد خرید به جای مورد کلمه item  نوشته شده و نمیدونم چطوری فارسیش کنم ممنون میشم کمکم کنید.

SANBOR

تازه وارد
سلام

میشه ورژن 1.6 رو قرار دهید

ممنون

راستی سوالی که داشتم این قالب سازندش ایرانی است ؟

SANBOR

تازه وارد
چرا پشتیبانی اینقدر ضعیف شده

سایت به این خوبی 

من هر از گاهی میومدم اینجا و به جوابام میرسیدم

ولی !!!!

amin.abbasi1999@gmail.com

تازه وارد
سلام و درود

من قالب نصب کردم و خیلی هم خوبه اما در قسمت سبد خرید به جای مورد کلمه item  نوشته شده و نمیدونم چطوری فارسیش کنم ممنون میشم کمکم کنید.
سلام . از منو ترجمه درستش کن . کلمه آیتم انگلیسی را کپی کن ببرش داخل ترجمه درست میشه . از من درست شد . https://Diyakala.com

nazila021

تازه وارد
سلام دوستان

من این قالبو نصب کردم و یه مشکلی باهاش دارم تو قسمت فوتر ابزارک متنم خیلی دراز میشه ولی من میخوام از عرض بزرگ شه نه از طول چیکار باید کنم ؟

nazila021

تازه وارد
کسی میدونه قسمت فوتر و قسمت کپی رایتش رو چطور میشه ویرایش کرد و از کجا ؟

missz

تازه وارد
سلام

از بخش نمایش قالب <ابزارک ها< فوتر

فیلم اموزشی شو سرچ کن

یکمم باهاش سروکله بزنی  پیشخوانشو تست کنی دستت میاد

missz

تازه وارد
من یه سوال دارم این مشکلاتی که برای خیلیا پیش میاد اکثرا سایتاتون از قبل محتوا داشته ؟ یا اینکه از اول ساختین و مشکل پیدا کردین

من اخیرا رو محتوای سایتم خواستم بریزم ولی دوهفته سرکارم درگیرش بودم و رو ساب دامین تست میکردم سایتم به هم میریخت، اخرم فهمیدم به این راحتیا نیست و دادم برام کد بزنن و نصب کنن

ولی یه سوال دارم آیا اگه از اول باهاش سایت بسازی و محتوا بزنی فرقی میکنه؟ یا بازم ممکنه با همین باگا روبرو شیم

و اینکه منی که از جای دیگه ای قالب و خریدم و فارسی سازی شده، اگه آپدیت فارسی شده شو از جای دیگه ای بگیرم احتمال مچ نبودنش با قبلی خیلی زیاده تا اینکه از همونجا که خریدم بگیرم درسته؟ 

و دوستانی که از قبل قالب و دارن و از سالای پیش داشتن بحث میکردن میشه بیان بگن هنوز دارن کار میکنن با نیلسن؟ و هنوز دارن آپدیت میکنن؟

بالا