تایید دستی نظرات و دیدگاه در قسمت محصولات

gar_1383

کاربر عضو
سلام

وقتی نظری در قسمت محصولات ووکامرس ثبت میشه به صورت خودکار تایید شده و به نمایش در میاد

در پیش فرض وردپرس قسمت دیدگاه باید به صورت دستی تایید بشه فعال است و در دیدگاه منتظر تایید یا رد توسط مدیر هست

قسمت نظر دهی ووکامرس جدا از وردپرس هست؟؟؟؟؟؟؟

من میخوام نظر دهی در محصولات قبل از نمایش به صورت دستی تایید بشه برای این کجا رو باید تنظیم کنم؟؟؟

با سپاس

webdeveloper

تازه وارد
سلام

وقتی نظری در قسمت محصولات ووکامرس ثبت میشه به صورت خودکار تایید شده و به نمایش در میاد

در پیش فرض وردپرس قسمت دیدگاه باید به صورت دستی تایید بشه فعال است و در دیدگاه منتظر تایید یا رد توسط مدیر هست

قسمت نظر دهی ووکامرس جدا از وردپرس هست؟؟؟؟؟؟؟

من میخوام نظر دهی در محصولات قبل از نمایش به صورت دستی تایید بشه برای این کجا رو باید تنظیم کنم؟؟؟

با سپاس
سلام دوست عزیز

الان برروی لوکال هاست تست کردم

ولی این مورد برای من اتفاق رخ نداد !!

یعنی کامنت منتشر نشد و پس از تایید مدیر منتشر شد

تنظیم خاصی هم انجام نداده ام

gar_1383

کاربر عضو
سلام دوست عزیز

الان برروی لوکال هاست تست کردم

ولی این مورد برای من اتفاق رخ نداد !!

یعنی کامنت منتشر نشد و پس از تایید مدیر منتشر شد

تنظیم خاصی هم انجام نداده ام
برای من بدون تایید دستی هم منتشر میشه مجبور شدم قسمتی رو که فقط خریدار نظر بده رو فعال کنم.میتونه از قالب باشه؟

gar_1383

کاربر عضو
سلام.با اکانت تست هم امتحان کردم با ای پی جدید و مرورگر دیگری هم تست کردم همین مشکل بود.نظر بدون تایید منتشر میشه و در قسمت وردپرس هم منتظر تایید دستی هست

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام.با اکانت تست هم امتحان کردم با ای پی جدید و مرورگر دیگری هم تست کردم همین مشکل بود.نظر بدون تایید منتشر میشه و در قسمت وردپرس هم منتظر تایید دستی هست
احتمالا ووکامرس به طور خودکار تنظیم زیر رو نادیده می گیره:

WP-Admin > تنظیمات > گفت وگوها > تیک گزینه "دیدگاه‌ها باید به صورت دستی تأیید شوند."

کد زیر رو بذارید آخر functions.php قالبتون:

if ( in_array( 'woocommerce/woocommerce.php', apply_filters( 'active_plugins', get_option( 'active_plugins' ) ) ) ) {

function sjfa_comment_approval($comment_id, $comment_object) {
if ( get_post_type($comment_object->comment_post_ID) == 'product' ) {
wp_set_comment_status($comment_object->comment_ID, 'hold');
}
}
add_action( 'wp_insert_comment','sjfa_comment_approval', 99, 2 );

}

موفق باشید :53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا