تایید پیامکی ثبت نام

Mahdavyyar

تازه وارد
باسلام

افزونه userpro را برای فروشگاهم نصب کردم و می خواهم هنگام ثبت نام افراد در سایت از پیامک تایید اعتبار شماره موبایل استفاده کنم.
ظاهرا افزوه یوزرپرو فقط لینک تایید اعتبار با ایمیل ارسال می کند .

خودمونیش میشه : وقتی کاربری میخواد ثبت نام کنه یه پیامک براش بره و اون پیامک رو توی یکی از فیلدهای ثبت نام وارد کنه و ثبتنام انجام بشه.
البته خودم پنل پیامکی دارم و میخوام از پنل خودم استفاده کنه.

یه افزونه خیلی جالب هست که نسخه پرمیوم اون با یوزرپرو ست میشه و با پنل پیامکی خودم هم میتونم ست کنمش تا از اعتبار پنل خودم استفاده کنم ولی خرید اون برای من امکان پذیر نیست ( کارت اعتباری برای پرداخت دلار ندارم)

اسم افزونه (Email Verification / SMS verification / Mobile Verification) است

لطفا راهنمایی بفرمایید چکار کنم؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
از سایت پیمنت 24 اقدام به خرید کنید. بهشون ریال میدید و براتون خرید ارزی انجام می دهند.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لینک افزونه رو بدید ببینم دارمش یا نه.

Mahdavyyar

تازه وارد
لینک افزونه رو بدید ببینم دارمش یا نه.
باسلام

نسخه پرمیوم این افزونه مد نظره

اگه داشته باشید فوق العادست

لینک افزونه در وردپرس :   

اسم افزونه :   

باتشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

m0h4mm4d

کاربر عضو
باسلام

نسخه پرمیوم این افزونه مد نظره

اگه داشته باشید فوق العادست

لینک افزونه در وردپرس :   

اسم افزونه :   

باتشکر
مطمین هستید که با پنل پیامک خودتون ست میشه ؟؟ از صحبت ها مشخص هست که نسخه پریمیوم را نداشتید تا تست کنید . اگر موفق آمیز بود به ما هم اطلاع بدید . ممنون .

Mahdavyyar

تازه وارد
توی نسخه ی رایگان ، ست شدن با پنل پیامکی رو داره ولی غیرفعال کرده و نوشته مخصوص نسخه پرمیوم

با یوزر پرو هم ست میشه و براش فیلد میسازه 

m0h4mm4d

کاربر عضو
توی نسخه ی رایگان ، ست شدن با پنل پیامکی رو داره ولی غیرفعال کرده و نوشته مخصوص نسخه پرمیوم

با یوزر پرو هم ست میشه و براش فیلد میسازه 
افزونه های پیامکی معمولا گیتوی دارند که فقط از اون گیت وی ها میشه ارسال انجام داد ، حتی با افزونه ی پریمیوم این افزونه بعید میدونم با پنل شما ست بشه .

بالا