تا 40 درصد تخفیف در هاست + SSL رایگان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Qalekhani

قلعه‌خانی
You must be registered for see images attach

گروه برنامه نویسی چیا به مناسبت فرا رسیدن سال نو خورشیدی و آغاز بهار، سرویس های میزبانی وب خود را با تخفیف 40 درصد ارائه می نماید:

هاست لینوکس سی پنل

هارد پر سرعت SSD (حدود 2 برابر سریعتر از SATA)

مجهز به وب سرور لایت اسپید

مجهز به سیستم عامل کلود لینوکس

دیتاسنتر هتزنر آلمان

ارائه گواهی SSL رایگان

نصب کننده اتوماتیک بیش از 500 اسکریپت

انتقال رایگان وبسایت شما

کد تخفیف wh96 = دریافت 40 درصد تخفیف در سرویس های میزبانی وب

You must be registered for see images attach

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09031002540 در ارتباط باشید. همچنین می توانید از طریق شناسه تلگرام chiaa_support@ با ما در تماس باشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

samad.askari

تازه وارد
داری کلاه سر ملت خودت میزاری دوست عزیز تو از اون بر قیمت هاستت رو اینقدر زدی بالا بعد میگی 40 درصد هم تخفیف میدی برو دوست عزیز کلاه سر خودت بزار ما کلاه سرمون نمیره

Qalekhani

قلعه‌خانی
داری کلاه سر ملت خودت میزاری دوست عزیز تو از اون بر قیمت هاستت رو اینقدر زدی بالا بعد میگی 40 درصد هم تخفیف میدی برو دوست عزیز کلاه سر خودت بزار ما کلاه سرمون نمیره
بزرگوار، شما اگر یک کاربر حرفه ای باشید متوجه خواهید شد که عرف قیمت بازار هاست همون قیمتهای درج شده هستند.

حالا اگر شما تمایل به استفاده از هاست رایگان دارید دلیلی بر این نیست که ما هزینه های سرور رو از جیب پرداخت کنیم.

علی ایحال تهمت زدن شما گزارش شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

samad.askari

تازه وارد
گزارش لازم نیست اگر قرار است کسی گزارش بده این بنده هستم که باید گزارش بدم ..کی گفته که هاست این قیمت است شما دارین دو برابر می فروشید هاست رو و میگین که 40 درصد تخفیف داره ...ربطی به حرفه ای بودن یا نبودن نداره

samad.askari

تازه وارد
علی ایحال تهمت زدن شما گزارش شد.

.......................................................................................

عزیز این واقعیت است تهمت نیست ... 1000 بار گزارش بده عزیزم ... مدیران سایت پرشین اسکریپت منو میشناسن چجور انسانی هستم نیازی نیست گزارش :))

Qalekhani

قلعه‌خانی
کی گفته که هاست این قیمت است شما دارین دو برابر می فروشید هاست رو و میگین که 40 درصد تخفیف داره ...ربطی به حرفه ای بودن یا نبودن نداره
شما قبل از اظهار نظر غیر حرفه ای در خصوص قیمت به 4 تا انجمن تخصصی وبمسترها و 2 تا از سایتهای ارائه دهنده خدمات هاست مراجعه کنید.

متوجه قیمت ها خواهید شد.

مدیران سایت پرشین اسکریپت منو میشناسن چجور انسانی هستم نیازی نیست گزارش
والا ما 3 ساله توی این انجمن فعالیت داریم تا حالا چشممون به فعالیت حرفه ای شما آشنا نشده.

ان شاء الله مدیران محترم (@Mohammad و @hannanstd.ir) شما رو بشناسند که در جهت بالا بردن تعداد پستهای نامفیدتون دست به تخریب سایرین می زنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

harbiline

Edris

ایشالله که موفق باشی..

قیمت ها مناسب هستش اتفاقا..

قیمت های سرویس های ما  که ما ارائه میدیم فکر کنم یکی دو برابر از شما باشه :)) - بلاخره هر سروری با سرور دیگه فرق داره.

به اندر احوالات انتقادات شدید دوستان زیاد دقت نکن...پیش به سوی هدف و پیروزی و موفقیت.

واست آرزوی فروش خوبی دارم.

:wub:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

.امیر

کاربر عضو
samad.askari گفت:
اقا هاست شما عالیه ..برین از این هاست بخرین قیمتش خیلی خیلی پایین هست اصلا سرعتش هم عالیه ..اصلا خودتون هم واقعا عالی هستید . :))

بای
دوست عزیز شما لحن مناسبی جهت انتقاد ندارید...

کافی بود محترمانه نظرتون شخصی خودتون رو میگفتید...

mostafa98

کاربر عضو
سلام به همه دوستان عزیز و بزرگوار

دوستان  خوب و گرامی لطفا بهم دیگه احترام بزارین

انتقاد یا پیشنهادی دارین مطرح کنید ولی حق هیچ گونه بی احترامی به همدیگه رو ندارین.

ممنون از همه شما :x:

موفق باشید. :25:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا