تبدیل جوملا به وردپرس

Mirr0r

کاربر عضو
بسم الله

سلام و خداقوت

طاعات قبول دوستان

من پیرامون عنوان تاپیک توی انجمن هم جستجو کردم ولی چیزی عاید نشد

یک روش مطمئن و آزوده شده کسی از دوستان میتونه معرفی کنه که یک سایت 10 ساله جوملایی با 24000 مطلب رو تبدیل کنیم به وردپرس؟

ممنونم بسیار

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

یه روش هست که یه سایتی اینکار رو انجام میده با افزونه هاش و از طریق سروراش ولی متاسفانه هزینه بره و خارج از کشور هم هست . باقی روش ها هم بر اساس آزمون وخطا باید تست بگیرید. خواستید ادرسش رو برای شما هم قرار بدم بیشتر cms ها رو پشتیبانی می کنه سایتش

موفق باشید

soosmar

کاربر عضو
سلام...!
منم سال پیش این حرکت رو روی سایت

زدم!

با افزونه
یه ذره مشکل داره، مثلا پایین تمام محتواها یه چیزای عجیبی نوشته می شد و...!

ولی خوب، 200 تا مطلب رو منتقل کرد! ( تا اونجایی هم که یادم می آد توی عکس ها هم به مشکل خوردیم! مثلا بعضیا نیومدن )
با این اوضا که شما می فرمایید، حتما یک بک آپ از سایت بگیرید، که مشکلی پیش نیاد، بعد اقدام به انتقال بکنید...

-- جسارتا شما کاربر mirr0r توی آشیانه نیستین؟ ( چن سال پیش مدیر بخش بود و بعدا نام یوزر رو عوض کرد؟ )

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mirr0r

کاربر عضو
سلام...!
منم سال پیش این حرکت رو روی سایت

زدم!

با افزونه
یه ذره مشکل داره، مثلا پایین تمام محتواها یه چیزای عجیبی نوشته می شد و...!

ولی خوب، 200 تا مطلب رو منتقل کرد! ( تا اونجایی هم که یادم می آد توی عکس ها هم به مشکل خوردیم! مثلا بعضیا نیومدن )
با این اوضا که شما می فرمایید، حتما یک بک آپ از سایت بگیرید، که مشکلی پیش نیاد، بعد اقدام به انتقال بکنید...

-- جسارتا شما کاربر mirr0r توی آشیانه نیستین؟ ( چن سال پیش مدیر بخش بود و بعدا نام یوزر رو عوض کرد؟ )
بسیار ممنونم از شما
حجم مطالب این سایت 24000 هزار تاس
ولی خب چاره ای نیست باید امتحان بشه :)

بابت نام کاربری هم، توی اشیانه بودم ولی نه با این عنوان @};--

Mirr0r

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

یه روش هست که یه سایتی اینکار رو انجام میده با افزونه هاش و از طریق سروراش ولی متاسفانه هزینه بره و خارج از کشور هم هست . باقی روش ها هم بر اساس آزمون وخطا باید تست بگیرید. خواستید ادرسش رو برای شما هم قرار بدم بیشتر cms ها رو پشتیبانی می کنه سایتش

موفق باشید
سلام مجدد و سپاس

احتمالا cms2cms منظورتون باشه

ولی چون تا الان باهاش کار نکردم کمی دو به شک هستم به خوصوص اینکه خارجی هست و هزینه هم داره

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه FG joomla to wordpress که دوستان معرفی کردن

در اینجا راهنماش هست

میتونید در لوکال تست کنید قبل از انتقال!

Mirr0r

کاربر عضو
افزونه FG joomla to wordpress که دوستان معرفی کردن

در اینجا راهنماش هست

میتونید در لوکال تست کنید قبل از انتقال!

بسیار ممنونم از شما

الحدلله با همین تست زدم و روی لوکال هم انجام دادم.

یک سایت دیگه رو با 5500 تا مطلب رو برگردوند به خوبی

سپاسگزارم

kade_a55

تازه وارد
این افزونه خوبه اما مطالب k2 را منتقل نمی کند

بالا