تبدیل دروپال به وردپرس

Mirr0r

کاربر عضو
بسم الله

سلام و خداقوت خدمت دوستان

من راجع به این مطلب توی تالار جستجو کردم منتها من چیزی پیدا نکردم. پوزش اگه از قبل موجود بوده.

ما یه سایت دروپالی داریم که حدودا خیلی مطلب روشه و حجم دیتابیسش 611 مگ هستش.

الان میخوایم این رو تبدیل کنیم به وردپرس

دوستان سروریسی که واقعا کار بده یا ترفندی سراغ دارند؟

ضمن اینکه ساختار لینک های سایت هم این هست:

domain.ir/category/postname

و قاعدتا اصلا علاقه ای نداریم که 20000 تا لینک بشکنه :)

پیشاپیش از دوستان ممنونم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اتفاقا چند روز پیش تاپیکی در انجمن دروپال دیدم که فکر کنم مال شماست چون یه همچین سوالی توش مطرح بوده .

در مورد ساختار لینک مشکلی نیست و وردپرس می تونه این ساختار رو نهایی کنه . این رو باید بذارید تو ساختار دلخواه /%category%/%postname%/

برای انتقال هم باید مخزن رو جستجو کنید شاید برخی افزونه ها کمی قدیمی باشند ولی احتمال اینکه بتونند این انتقال رو بطور مثبت انجام بدن هست .

مثلا طراح این افزونه کارش فقط این جور افزونه هاست . برای بیشتر ساختارها یه نمونه قرار داده ااین آدرس سایت اصلی این افزونه است که فکر کنم ورژن های جدیدترش رو باید ازش بخرید

اینم مال وردپرس دورپالش هست

اینم مال مخزن وردپرس

ای 3 تا رو نمیدونم چقدر کار راه انداز باشند ولی خودتون بررسی کنید

موفق باشید

Mirr0r

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اتفاقا چند روز پیش تاپیکی در انجمن دروپال دیدم که فکر کنم مال شماست چون یه همچین سوالی توش مطرح بوده .

در مورد ساختار لینک مشکلی نیست و وردپرس می تونه این ساختار رو نهایی کنه . این رو باید بذارید تو ساختار دلخواه /%category%/%postname%/

برای انتقال هم باید مخزن رو جستجو کنید شاید برخی افزونه ها کمی قدیمی باشند ولی احتمال اینکه بتونند این انتقال رو بطور مثبت انجام بدن هست .

مثلا طراح این افزونه کارش فقط این جور افزونه هاست . برای بیشتر ساختارها یه نمونه قرار داده ااین آدرس سایت اصلی این افزونه است که فکر کنم ورژن های جدیدترش رو باید ازش بخرید

اینم مال وردپرس دورپالش هست

اینم مال مخزن وردپرس

ای 3 تا رو نمیدونم چقدر کار راه انداز باشند ولی خودتون بررسی کنید

موفق باشید
سپاسگزارم از شما

cms2cms با توجه به حجم مطالب یک برآورد 186 دلاری به ما داد!

اگر راه بهتری دوستان سراغ داشتند ممنون میشم راهنمایی کنن ...

ضمن اینکه کسی از دوستان با این سرویس کار کرده؟ اگه بله نتیجه رو بفرمایید لطفا

یک پیشنهاد دیگه هم هست و اونم اینکه بیایم و این سایت دروپال رو بفرستیم توی سابدامین old و بعد با اچ تی اکسس ریدایرکت کنیم لینک هارو

انتقال مطالب رو دوستان توصیه می کنند یا سابدامین اولد و ریدایرکت رو؟

بالا