تبلیغات در یک سایت پربازدید یا چند سایت دیگر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

enterpc.ir

کاربر عضو
سلام . البته سوالم در مورد برنامه نویسی نیست . ولی اساتید محترم همه با تجربه هستند و میتونند کمک کنند.

به نظر شما توی یک سایتی تبلیغ کنم که بازدید کننده زیادی داره ، یا اینکه توی 10 تا سایت با بازدید متوسط ؟
با اون پول برای سایت بازدید بالا به راحتی میشه تو 8 الی 10 سایت متوسط تبلیغ کرد.

mr.moradi

تازه وارد
من نظر شخص خودم را ميگم:

اگر موضوع تبليغ شما اختصاصي است : يك سايت 

اگر موضوع عمومي است : چند سايت زودتر جواب ميده

MohammadQ

کاربر عضو
با سلام از طریق شبکه های تبلیغات کلیکی مانند Anetwork اقدام نمایید .

IAMIR

کاربر عضو
به نظر من اگر می خوای تبلیغ بکنی . همون پول را بدی . یک سئو کار حرفه ای روی سئو سایتت و بکلینکت بیشتر مانور بکنه . به صرفه تره .

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
با سلام از طریق شبکه های تبلیغات کلیکی مانند Anetwork اقدام نمایید .
نه این واسه تبلیغات با هزینه بالا فقط پیشنهاد میشه . مثلا 100 هزار تومن اصلا فایده نداره فرتی تموم میشه آخرشم نفهمیدی چی شد .

bestdata

تازه وارد
طبق تجربه بنده چند سایت متوسط اما با کیفیت بهتر از یه سایت پر بازدید با کیفیت هست 

IAMIR

کاربر عضو
اگر می خوای سایتت بازدید بیاره .

تنها روش مناسب .

اول سئو کامل سایتت هست . دوم خرید بکلینک . بدون سئو شدن هر چقدر پول بک لینک بدی فقط ضرر میکنی .

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
منم با تجربه ای که دارم با تبلیغات کلیکی موافق نیستم . شاید باورتون نمیشه  در عرض یک روز هزاران کلیک میشه اما هیچ گونه توجیح اقتصادی نداره . سود آوری نداره چند وقت پیش داشتم تبلیغات  یکی از سایتهای مطرح رو نگاه میکردم دیدم تو اکثر سایتهای پربازدید خصوصا سایتهای دانلود نرم افزار تبلیغات را بصورت پست ثابت قرار داد گرچه تعرفه پست ثابت در چنین سایتهایی شاید بالا باشه اما بسیار موثر هستش تا صد هزار تومان پول بدید تبلیغات کلیکی ..  

در صفحه تبلیغات کلیکی فیس نما نگاه کنید اکثر کلیکها هدفمند نیست کاربر برای دریافت امتیاز یا کسب درامد کلیک می کند . 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

100t.ir

تازه وارد
به نظر من 100 تومن بده یه نویسنده خوب برا سایتت پیدا کن که هر روز 7-8 تا مطلب ( بسته به سایتت ) برات بزاره. هم رتبه الکسات خوب میشه، هم رنک گوگل و ... . نیازی به تبلیغ با هزینه های گزاف نیستش.

hamid_00a

کاربر عضو
شما حرفی از سرمایه نزدی که چه مقدار میخوای هزینه کنید

بنده تو سایت پرترافیک که عمدتا الکساشون حتی زیر 100 بوده هم تبلیغ گذاشتم از سایت های دانلود معروف تا سایت های سرگرمی حتی در شبکه تبلیغات

من فکر کنم شما برای همین فروشگاه بازیتون میخواین تبلیغ کنید درسته؟ اگر اره اگر بتونید یه تبلیغ هدفمند عالی داشته باشید و سایتتون زیر ساخت لازم رو برای ترافیک بالا داشته باشه یه چند تا نکته میگم شک نکنید که بهتون جواب میده

سرمایه گذاری کلان برای برند شدن

شما اولین کاری که باید انجام بدین در حوزه برندیگ هست اول باید تبدیل بشین به یه برند فروش بازی ، این کار سرمایه بسیار بالایی میخواد که در عرض چند ماه شما برند بشید شاید ماهی 70 ت 100 میلیون که مخصوص شرکت ها و کمپانی ها بزرگه ، شما تو این مقوله اصلا نباید دنبال بازدید باشی فقط باید دیده شی تا برندت معروف شه ، نمونش دیجی کالا ، بامیلو، دیوار ، شیپور که این سایت الان در خوزه فروشگاهی و اگهی برندن الان شما تو هر سایت پر ترافیکی که نگاه کنید تبلیغات این سایت هارو میبینید حتی در وب سرویس های خارجی چون دارن برند سازی میکنن ، که تو این کش و قوص اگه شانس بیاری سایت در گوگل بالا باشه خیلی بهت میتونه کمک کنه ، این از هزینه های چند صد میلیونی برای دیده شدن که کاملا عملی هست ولی نیاز به سرمایه بالا داره

تبلیغ در سایت های کلیکی

بنظر من کلیت این کار بد نیست ، برعکس گاهی اوقات میتونه بسیار هم خوب باشه ولی در چه صورت؟ خیلی از کاربرا شاید 95% ازین سایت ها ناراضی باشن ، حقم دارن چون یه پولی رو دادن اون نتیجه مطلوب رو ندیدن مثلا 100 تومن شارژ کردن عرض یک ساعت تموم شده ولی هیچ سودی نکردن ، دقیقه اشتباه کاربران همینجاست اول اینکه تبلیغات کلیکی برای معرفی یه چیز خاصه یه چیز نو هست دوما شیکته تبلیغات یا سایت های مشابه باز میتونن شمارو بخوبی برند کنن چون بنر شما در چندین هزار سایت داره دیده میشه ، ولی اگر میخواین به این سایت ها تبلیغ بدید اصلا و ابدا با مبلغ 100 تومن 200 تومن کار نکنید چون 100% ضرر میکنید ، باز تو این سایت ها حداقل باید بالای 5-6 میلیون یا 10 میلیون خرج کنید تا یه مقدار سود داشته باشید پس اگر باز سرمایه کمی دارید زیر یک میلیون اصلا طرف این سایت ها نرید

تبلیغ در سایت های پر ترافیک

بطور مثال شما در یک سایت دانلود که الکساشم 50 هست یه بنر 468*60 رو میدید ایا فکر میکنید ازون سایت چقدر ورودی دارید؟ نهایت روزی 100 خوشبینانش 200 تا خودش میشه ماهی تقریبا 5-6 هزارتا ، تو این سایت برای اجاره یک جایگاه تبلیغاتی خداقل باید ماهی 1.5 میلیون پرداخت کنید تو این سایت شما موقعی میتونید دیده شد که بیشتر از یک ماه بنر بگیرید حداقل 3 ماهه تا حدودی دیده شید

تبلیغ در سایت های متوسط

شما باز میان با سرمایه ای معادل 1.5 در 10-15 تا سایت متوسط تبلیغ میدید ولی باز بازخورش به همون اندازه یک سایت پر بازدید هست شایدم کمتر ولی مهم اینه شمارو در 15 سایت دارن میبینن

پیشنهاد من به در خصوص تبلیغات ،

اول اینکه روی محتوا و سایتتون خوب کار کنید که گوگل شما رو بیاره بالا بدونه هزینه ، البته در این موردم میتونید هزینه کنید

دوم اینکه اگر بخواین بنر بدید اول اینکه یک ماه ندید 3 ماه بدید

سوم اینکه برای بازخورد بالا حتما حتما تبلیغات پست ثابت بدید اگر زدن پست ثابت هفته ای 1.5 میلیون به مراتب خیلی خیلی خیلی بهتر از بنر هست و کاملا دیده می شد

چهارم اینکه کافیه شما 2-3 میلیون پوا داشته باشی 2 روز 10 % به مدت 4 ثانیه از ویدئو  های اپارت بگیری که اول ویدئوها سایت شمارو تبلیغ کنن ماهیانه این تبلیغ 35 میلیون هست ولی میتونی 2 روز بگیری 60-70% راه رو یکی دوروزه میری ، شک نکن 60-70 درصد کاربرای اینترنت به اپارات سر میزنن و بخوبی میتونی اونجا دیده شیو کسب و کارت رونق چشم گیری داشته باشه این تمام چیزی بود که من میدونستم در خصوص تبلیغات و برندینگ امیدوارم مفید بوده باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا