تجريبات كار با يك انجمن ساز

Mohand.ES

کاربر عضو
مي خواهم يك انجمن براي يك گروه آموزشي دانشگاه راه اندازي كنم اگر كسي تجربه شحصي در مديريت يا كار كردن با انجمن ساز ها را دارد لطفا در اختيار بنده قرار دهد .

1 . كدام اسكريپت انجمن ساز بهتر است ( از نظر كاربر گرافيكي ، راحتي كار كردن و صد البته سادگي و پشتيبان فارسي )

2 . اگر از ويبولتين استفاده كنم به دليل رعايت نشدن كپي رايت و نال بودن آن مشكلي در آينده پيش نمي آيد ؟

3 . از تجربيات خودتان بگوييد از مشكلات كار مثلا نوع هاست و پهناي باند تا مديريت اسكريپت

پيشاپيش متشكرم

Black_Sky

کاربر عضو
1 . كدام اسكريپت انجمن ساز بهتر است ( از نظر كاربر گرافيكي ، راحتي كار كردن و صد البته سادگي و پشتيبان فارسي )

1-vb

2-ipb

2 . اگر از ويبولتين استفاده كنم به دليل رعايت نشدن كپي رايت و نال بودن آن مشكلي در آينده پيش نمي آيد ؟

نسخه نال شده همیشه دارای باگ های امنیتی هستند و هر سروری اجازه نصب نمیدهند

Majid_one

تازه وارد
الان سرور نامرغوب هم زياد شده كه گير ندنشما ميتونيد از زنفورو هم استفاده كنيد و پشتيباني نصبتا قوي به انجمن ساز هاي ديگه دارهميتونيد از اين سايت مشاوره بگيريد و زنفورو رو پشتيباني ميكنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
من هم vb را پیشنهاد میکنم

از لحاظ کارایی و گرافیک و مدیریت عالیه

البته انتخاب انجمن ساز به میزان سطح توقع شما بستگی داره :|:|

مثلا ممکنه یه سیستم برای سایت های سرگرمی و یه سیستم واسه سایت های دانلود باشه

بسته به نوع نیاز متفاوت است

اما پرچم وی بی بالاست :52:

Mohand.ES

کاربر عضو
من هم vb را پیشنهاد میکنماز لحاظ کارایی و گرافیک و مدیریت عالیه

البته انتخاب انجمن ساز به میزان سطح توقع شما بستگی داره :|:|

مثلا ممکنه یه سیستم برای سایت های سرگرمی و یه سیستم واسه سایت های دانلود باشه

بسته به نوع نیاز متفاوت است

اما پرچم وی بی بالاست :52:
فرا داده خودش از وي بي پشتيباني ميكنه ، مشكلي با نصب وي بي نداره ؟

Mohand.ES

کاربر عضو
الان سرور نامرغوب هم زياد شده كه گير ندنشما ميتونيد از زنفورو هم استفاده كنيد و پشتيباني نصبتا قوي به انجمن ساز هاي ديگه دارهميتونيد از اين سايت مشاوره بگيريد و زنفورو رو پشتيباني ميكنه
اتفاقا " زنفورو " رو تست كردم خيلي عالي بود به خصوص وقتي فهميدم كه تحت نظر گروه قبلي " وي بي " با اچ تي ام ال 5 طراحي شده ممنون از راهنمايي شما ولي فعلا نظرم روي وي بي است .

samfarsi

تازه وارد
ppboard بهترین هست

البته اگه با نقص کپی رایت مشکل ندارید ipb پیشنهاد اول و آخر من هست

bestdata

تازه وارد
من نظرم رو از دید یه کاربر میگم ویبولتین برام راحت تره

من از نظرم رو از دید یک وبمستر میگم اگه سرور سایتتون روی کشوری باشه که کپی رایت رعایت نشه هیچ مشکلی نیست (پیشنهادم سرور ایران هست )

samfarsi

تازه وارد
برای ppboard بدلیل اینکه در عین راحتی و رایگان بودن از vb قوی تره

ipb نصب نسخه ی نالش حتا تو هاستای اوروپا مشکلی نداره و پشتیبانی قوی فارسی و قالب ساز خودکار و ...... /:) :|:|

Mohand.ES

کاربر عضو
برای ppboard بدلیل اینکه در عین راحتی و رایگان بودن از vb قوی ترهipb نصب نسخه ی نالش حتا تو هاستای اوروپا مشکلی نداره و پشتیبانی قوی فارسی و قالب ساز خودکار و ...... /:) :|:|
ممنون از راهنمايي شما فكر كنم بايد با هر كدوم يه مدت كار كنم تا ببينم كدوم به كارم مياد .البته فك كنم كمي هم سليقه اي باشه .

من تو اين تاپيك بيشتر دنبال تجربيات كار با اسكريپت ها بودم و مشكلات و محاسن .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا