تداخل دکان و کوپن ووکامرس

reza.mohamadi

تازه وارد
با سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان
من مشکلی با ایجاد کوپن دارم و به دلیل تداخل با دکان پیغام زیر را دریافت میکنم:
  • یک کوپن باید با یک محصول فروشنده محدود شود.
از دوستان کسی هست که مشکل من رو تجربه کرده باشه؟آیا راه حلی پیشنهاد میکنید؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کوپن رو از کجا اضافه می کنید؟
ایا مدیر کل یا ، (یوزری که قصد اضافه کردن کوپن داره) محصولی موجود داره در فروشگاه؟

reza.mohamadi

تازه وارد
کوپن رو از کجا اضافه می کنید؟
ایا مدیر کل یا ، (یوزری که قصد اضافه کردن کوپن داره) محصولی موجود داره در فروشگاه؟
سلام
ممنون از پاسختون
در قسمت ووکامرس-->کوپن ها--->افزودن
با نقش مدیر کل اضافه میکنم
وقتی دکان رو غیر فعال میکنم مشکل حل میشه

sabzkarmahdi070

تازه وارد
سلام دوستان
آیا کسی راه حلی داره واسه حل این موضوع؟
هر نسخه دکانی که نصب کردید برید به includes/class-order-manager.php این آدرس تو دکان لایت
ensure_vendor_coupon رو سرچ کنید بعد
throw new Exception( __( 'A coupon must be restricted with a vendor product.', 'dokan-lite' ) );
این کد رو پیدا کنید پایینش
return false
بزنید.
---------------------------------------------------------------------
فقط هیچ وقت تخفیف صاف ندید رو محصولات اگه یه محصول10تومن باشه شما 20 تخفیف کلی بزنید رو محصولات سایتتون هنگ می کنه مجبور میشید دکان رو پاک کنید کداش رو درست کنید.
من سایتم تخفیف درصدی میدم همیشه مشکلیم ندارم با این وضع. شماهم تخفیف صاف ندید همیشه درصدی تخفیف صادر کنید.

sabzkarmahdi070

تازه وارد
هر نسخه دکانی که نصب کردید برید به includes/class-order-manager.php این آدرس تو دکان لایت
ensure_vendor_coupon رو سرچ کنید بعد
throw new Exception( __( 'A coupon must be restricted with a vendor product.', 'dokan-lite' ) );
این کد رو پیدا کنید پایینش
return false
بزنید.
---------------------------------------------------------------------
فقط هیچ وقت تخفیف صاف ندید رو محصولات اگه یه محصول10تومن باشه شما 20 تخفیف کلی بزنید رو محصولات سایتتون هنگ می کنه مجبور میشید دکان رو پاک کنید کداش رو درست کنید.
من سایتم تخفیف درصدی میدم همیشه مشکلیم ندارم با این وضع. شماهم تخفیف صاف ندید همیشه درصدی تخفیف صادر کنید.

رویه نسخه جدید دکان دیگه کاربرد نداره و تابعش به کل حذف شده. هر نسخه ای هستید در دکان لایت تابعش رو دوباره بزارید و بعد این کار رو انجام بدید.

sepahna

تازه وارد
سلام چطور میشه برای یک دسته بندی کد تخفیف بزاریم؟

بالا