ترتیب جابجای اسم محصول و "به سبد خرید افزوده شد"

sajjad203

تازه وارد
سلام. مدیران فارسی ساز ووکامرس

توی صفحه محصول وقتی روی دکمه "افزودن به سبد خرید" کلیک میشه، مثلا مینویسه:

به سبد خرید افزوده شد. گوشی سامسونگ

که ترتیب این 2 رشته جابجا هست. چند وقت هست که منتظرم مدیران ترتیب رو درست کنند ولی خبری نیست. عوض کردن جای این 2 رشته کار بسیار ساده ولی مهمی هست. لطفا ترتیب رو درست کنید.

عکس زیر از مشکل در دموی ووکامرس پارسی گرفته شده است.

یا علی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این مربوط به قالب شماست. باید float ها عوض بشن... ما یک بار این کار رو کردیم و به اصطلاح استاندارد سازی float ها انجام شد. ولی کاربران راضی نبودن و مجبور شدیم برگردیم به همون حالت اولیه

سایتتون رو بیارید بالا تا بهتون بگم چیکار کنید

sajjad203

تازه وارد
کد:
<div class="woocommerce-message"><a class="button" href="http://localhost/new/cart/">سبد خرید</a>  با موفقیت به سبد خرید اضافه شد. ادکلن مردانه</div>
همونطور که میبینید اسم محصول و متن موفقیت در یک رشته ظاهر میشن. بنابراین با css امکان درست کردنش نیست. باید تو فایل های php ترتیب درست بشه و این با جابجا کردن تابعی که اسم محصول رو میاره امکان پذیره.

من الان میرم بررسی میکنم و راهشو به شما میگم. لطفا اعمال کنید

من مدیر سایت وردپرس سیتی هستم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز مربوط به CSS هست. class با نام button دارای float هست که باید برعکس بشه

sajjad203

تازه وارد
تو دموی فارسی ووکامرس هم همینطوره. تو سایت های دیگه هم که از ووکامرس استفاده میکنن دیدم همینطور بود

بی زحمت تو دمو تست کنید و کد + یه اسکرین شات از درست شدش به بنده بدید. مرسی

اینم چندتا سایت دیگه که از ووکامرس استفاده میکنن و همین مشکل رو دارن:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من نمیگم که شما دروغ میگید! میگم مربوط به css هست...

sajjad203

تازه وارد
خب میخوایم الان با هم حلش کنیم دیگه.

تو هر کدوم از اون سایت ها تست کنید ببینید اصلا میشه یا نه.

اگر تونستید کدی که تغییر دادید + یک اسکرین شات بدید تا منم بتونم تو اماده سازی قالب ها درستش کنم

sajjad203

تازه وارد
مدیر جان کجا رفتی؟ تونستی مشکل ووکامرس رو حل کنی؟ من تو هر سایت ووکامرس فارسی که دیدم این مشکل هست و از css نیست

ahangha88

کاربر عضو
باید به المنتی که میخواید به سمت راست بره float:right بدید از داخل css شاید از margin هم باید کمک بگیرید

sajjad203

تازه وارد
دوست خوبم. کل متن با یک رشته چاپ میشه و همچین امکانی نیست. تو همه سایت هایی هم که دیدم همین مشکل وجود داره. شما روی اون سایت هایی که دادم css رو تست کن اگه جواب گرفتی خبرش رو بده.

sajjad203

تازه وارد
فکر نمیکنم این مشکل مسئله کوچکی باشه. لطفا بررسی کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
جناب! قوانین رو مطالعه کنید! برای دریافت پاسخ حداقل 24 ساعت صبر کنید!

این کد رو داخل style قالب بزارید (تست نشده)

کد:
.woocommerce-message a.button{float:left!important;}
نتیجه رو اینجا اعلام کنید

sajjad203

تازه وارد
محمد جان. نتیجه منفیه. این کد مکان دکمه رو فقط تغییر میده. شما فکر میکنی من این چیزا رو واقعا تست نکردم. من کل css رو بررسی کردم و میگم از css نیست. متن "به سبد خرید افزوده شد.تبلت مارشال" کلا روی هم یه متنه. نمیشه که یه رشته متن رو با css از هم جدا کرد.

یقینا باید از ووکامرس درستش کرد.

تو اون خط ادرسی که از ووکامرس به شما دادم اول دستور چاپ "به سبد خرید افزوده شد" چاپ میشه و دنبالش "اسم محصول" . و چون همش توی یک رشته متن چاپ میشه هیچ جور نمیشه با css درست کرد.

گفتم که. من هر سایت ووکامرس فارسی که رفتم همین مشکل رو داره. و دوست دارم زودتر با هم حلش کنیم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اهان! من فکر کردم شما دکمه رو میگی...

بله اون مربوط به ترجمه هست. منظورتون اینه که بنویسه "تبلت مارشال به سبد خرید افزوده شد"

حق با شماست

حتما اعمال میشه

بالا