ترجمه terms & conditions

motorola30

کاربر عضو
درود

وقت بخیر

تویه صفحه تسویه حساب پایین نوشته "  I’ve read and accept the terms & conditions   "  به فارسی ترجمه نمیشه !

البته از آخرین نسخه ووکامرس فارسی هم استفاده میکنم و تویه فایل زبان دیدم ترجمه شده ولی رویه فروشگاه من ظاهرا اعمال نمیشه !!

ممنون میشم راهنمایی کنید

تصاویر پیوست شد /

سپاس

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

احتمالا نسخه pot وکامرس تغیراتی در محل قرار گیری فایلهای زبان داشته چون بنده نیز این مشکل رو در برخی قسمتها مخصوصا پرداخت و بعدش مشاهده کردم و افزونه ووکامرس فارسی این رو اعمال نمی کنه که دوستان عزیز مسئول  :x: احتمالا باید رسیدگی کنند

موفق باشید

motorola30

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

احتمالا نسخه pot وکامرس تغیراتی در محل قرار گیری فایلهای زبان داشته چون بنده نیز این مشکل رو در برخی قسمتها مخصوصا پرداخت و بعدش مشاهده کردم و افزونه ووکامرس فارسی این رو اعمال نمی کنه که دوستان عزیز مسئول  :x: احتمالا باید رسیدگی کنند

موفق باشید
درود

پس این مشکل از ووکامرس فارسی هست ؟
چون هنوز ووکامرس فروشگاه رو به نسخه جدید 3.2.3 بروزرسانی نکردم

بخاطر موضوع دوبل کردن و عدم ناسازگاری نتونستم بروزرسانی کنم

الان نسخه ووکامرس من 3.1.2 هست ،
نسخه ووکامرس فارسی فروشگاه 3.2.0 و نسخه وردپرس 4.8.2

البته نسخه جدید وردپرس 4.8.3 هم اومده ، ولی هنوز بروزرسانی نکردم

بروزرسانی کنم مشکل حل میشه یا فعلا صبرکنم ؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

البته یک نکته رو فراموش کردم برخی اوقات قالب ها برای در اختیار گرفتن و حداکثر شخصی سازی برخی از این قسمتها رو در خودشون قرار میدن یعنی به طور کلی ترجمه وکامرس و وردپرس رو از پوسته فراخوانی می کنند باید این رو در فایل زبان پوسته چک کنید

موفق باشید

motorola30

کاربر عضو
درود

خیلی ممنون از راهنمایی  :53:

فایل زبان قالب رو چک کردم ، کلمه I’ve read and accept the terms & conditions تویه فایل زبان نبود !

چطوری باید به فایل زبان قالب اضافه کنم ؟

البته به پشتیبان قالبم این موضوع رو اطلاع دادم ، ولی هنوز پاسخ ندادن

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

گاها با سرچ طولانی کلمه به نتیجه دلخواه نمیرسید بخصوص در poedit چون برخی کدها بینشون کدها php وردپرس وکامرس یا قالب هست بهتره با کلمات کوتاهترش سرچ کنید .

بنده دقیقا روش تغییرات کلیش رو نمیدونم :39: روش اضافه کردن یکم سخته چون باید قالب بر روی لوکال سرور باز بشه تا صفحه از طریق poedit مسیر فایل شناسایی بشه .بهتره از آموزشهایی موجود در نت جهت تغییرات استفاده کنید.

موفق باشید

amraja

تازه وارد
ووکامرس اصلی و ووکامرس فارسی رو یک بار دانلود کن و جایگزین ووکامرس های فعلی کن. شاید درست شه

بالا