ترجمه

agahassan

کاربر عضو
با سلام آیا کدی هست که سایت رو که مثلا زبان فارسی هست با کلیک روش بشه یه زبان دیگه ؟

mihancyber

تازه وارد
از طریق این سایت می تونی سریع و آسون به این کار دست پیدا کنی :

وقتی وارد صفحه شدی از سه گزینه پایین Website Translator را بزنی

agahassan

کاربر عضو
/:) قیافم به هالو ها میخوره ؟

خب بگید کمک نمیکنیم دیگه چه کاریه :(

mds

تازه وارد
بنده خدا که خوب توضیح داد !

شما مرورگر گوگل کروم هم اگه نصب کنی وقتی وارد یک وبسایت میشی که زبان غیر از زبان تعریف شده شما در مرورگر باشه . خود مرورگر اون بالا یه دکمه میاره میگه میخوای ترجمه کنم یا نه ؟

بعد کل سایت رو به زبانی که خواستید ترجمه میکنه

البته روی ترجمه فارسی نمیشه حساب کرد ..

google chrome web broswer

Ehs@n

کاربر عضو
اگه از وردپرس استفاده می کنید یه افزونه هست که ترجمه اش هم کردم! کارت رو راه می اندازه | فقط باید دستی مطالب رو به زبان های دیگه بصورت دستی ترجمه کنید

اگه قالب html ه به نظرم بهتره یه آدرس دیگه مخصوص نسخه انگلیسی ایجاد کنید

اگر هم cms دیگه ای استفاده می کنید گوگل ترنسلیت هست!

iPersianScript

کاربر عضو
مهندس اینو عمم میدونست کدوم فایل آخه 50 تا فایل زبان داره
/:) قیافم به هالو ها میخوره ؟
.

. درود :48:

. آقاحسن! حسن آقا! عزیزجان! :(

. این چه نوع ادبیاتی که هر چندگاهی استفاده می کنی؟؟ انصافاً دیدی تو این فروم کسی اینطوری رفتار کنه؟؟ :68:

. بزرگوار شما هم مسه ما گرفتاری و بدبختی داری! قبول، ولی خواهشاً مراعات کن.. :|:|

. خـوش باشـیـم! :54:

.

agahassan

کاربر عضو
باشد . ولی خب من میگم با کد میخوام این کارو انجام بدم شما آدس مترجم گوگل رو میدید . میدونم قصدش کمک بود ولی به دیگه همه در مورد ترجمه اولین چیز که به ذهنشون میاد مترجمه گوگله . من یه صفحه اچ تی ام ال نوشتم که یک سیری متن داخلش هست حالا میخوام یک سیری ترجمه به زبان های مختلف براش بذارم زیرشم چندتا دکمه باشه که اسم کشور ها بیاد . رو هر کشور کلیک کردم کل سایت به اون ترجمه بشه و از ترجمه دیفالت چیزی نمونه اگه ایده ای دارید ممنون میشم کمک کنید

agahassan

کاربر عضو
خود مرورگر اون بالا یه دکمه میاره میگه میخوای ترجمه کنم یا نه ؟بعد کل سایت رو به زبانی که خواستید ترجمه میکنه
در این باره هم حق با شمایت ولی من رو اچ تی ام الش کار کردم براش منو گذاشتم که حتما باید راست چین باشه . مثلا میرم به ژاپنی ترجمه میکنم منو سمته راسته و متنش وسط صفحه اونم ارتفاعی که همه رفته تو هم یا مصلا انگلیسی ترجمه میکنم میای روی منو منو باز میشه سمت راست متنش بیرون منو روبروش سمت چپه . اینو چیمیگید ؟

بالا