تصمیم برای انتخاب انجمن ساز

• نویسنده موضوع mmb
  • تاریخ شروع

mmb

تازه وارد
سلام.من برای انجمن سایت خودم از mybb استفاده میکنم و چون قالب های خوبی واسش نیست زیاد به دلم نمیشینه.

از IPB و بیولوتین خوشم میاد. فک کنم این سایت هم از IPB  استفاده میکنه.

اینا رایکان نیستن؟ مشکل بوجود میاد اگه در هاست معمولی ازشون استفاده کرد.نظر شما چیه؟ چی کنم

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

بله انجمن پرشین اسکریپت از IPB استفاده میکنه :)

خیر هیچکدام (ویبولتین و یا آی پی بی) رایگان نیستند ولی اکثر هاست ها وارز میباشند و هنگام استفاده از این اسکریپت ها به مشکل برنمیخورید البته قبل از خرید هاست حتما از فروشنده سوال بفرمایید.

با تجربه کمی که دارم میتونم بگم ویبولتین آینده روشنی نداره (حتی پشتیبانان فارسی زبان این اسکریپت هم به آخرین نسخه "5" ارتقا نداده اند) ولی اسکریپت هایی مثل آی پی بی و زنفور آینده روشنی در پیش دارند

که البته با توجه به پشتیبانی که آی پی بی نسبت به زنفور در سایت های فارسی زبان داره بنده آی پی بی رو پیشنهاد میکنم.

با هر سه اسکریپت کار کردم!!!

با ویبولتین به مشکلات زیادی بر میخورید ولی از آی پی بی هر چی بگم کم گفتم شما بعد از نصب ویبولتین باید تعداد زیادی هک و هوک و افزونه نصب کنید تا تازه به قابلیت های پیشفرض و موجود در آی پی بی (دقیقا بعد از نصب) برسید...

امید وارم شما رو سردرگم نکرده باشم و تونسته باشم از هزار راه روبرویتان راهی مفید، کاربردی و خلاصه نشان دهم :)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان IPB در نسخه جدید (که اسمش IPS هست) برخی قابلیت ها با حالت راست چین و فارسی مشکل داره!... (مخصوصا بخش هایی که با تاریخ سر و کار دارن)

mmb

تازه وارد
هاست من وارز نیست و از نت افزار گرفتم.اما پشتیبان هاست گفته که تا وقتی گزرشی نیاد ما هاست رو بلوک نمیکنیم. از همین میترسم که ایا برم سمت ipb یا نه. کلا خوشم میاد ازش خیلی سرتر از بقیه است

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

هاست خود را عوض کنید 

اگر کیفیت میخواهید: هاست ایران

امنیت: فاتحگر هاست

قیمت: میهن وب هاست، مارال هاست

خودتان را اسیر محدودیت های میزبان هاستتان نکنید!!!

خود من هم تابحال 5 تا میزبان مختلف رو امتحان کردم :))

mmb

تازه وارد
من چند ساله از نت افزار دارم و خیلی راضیم پشتیبانیش عالیه و قینتاشم خیلی خبه. مثلا فضای 250 گیگ رو با همین قدر پهنای باند میده ساله 90 تومن.کودوم شرکت پیدامیکنی اینطوری اخه

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

از اینجا به بعد تصمیم گیری با خودتونه!!!

راستی، اگر مایلید آدرس سایتتون رو هم درج کنید :)  (فقط میخواهم ببینمش)

mmb

تازه وارد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
من چند ساله از نت افزار دارم و خیلی راضیم پشتیبانیش عالیه و قینتاشم خیلی خبه. مثلا فضای 250 گیگ رو با همین قدر پهنای باند میده ساله 90 تومن.کودوم شرکت پیدامیکنی اینطوری اخه
نت افزار؟ 250 گیگ فضا؟ از واحدها مطمئنید؟ سروری که چنین هاردی روش باشه، دست کم ماهی 70-80 تومنه. چطور هاستشو سالی 90 هزار میدن !!!!!

mmb

تازه وارد
نت افزار؟ 250 گیگ فضا؟ از واحدها مطمئنید؟ سروری که چنین هاردی روش باشه، دست کم ماهی 70-80 تومنه. چطور هاستشو سالی 90 هزار میدن !!!!!

25 گیگابایت فضا

• 250 گیگابایت پهنای باند ماهیانه

ببخشید اشتباه نوشته بودم قبلا خخ

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکلی پیش نمیاد دوستان توی هاست ها. براحتی استفاده کنید...

mmb

تازه وارد
اقا محمد میشه این افزونه آخرین ارسالهای انجمنو که الان نصب کردی بهم بدی؟خیلی لازمش دارم

mmb

تازه وارد
سلام.چیکار کنمآخرین ارسالهای انجمنرو توی سایت وردپرسم نشون بدم؟؟؟

کسی کمک میکنه.

اقا محمد شما چجوری توی سایت اصلیت نشون میدی اخرین ارسالهارو

بالا