تعرفه راه اندازی سایت با وردپرس؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jafar1374

کاربر عضو
سلام دوستای عزیز

اگه بخوایم برا یه نفر سایت راه بندازیم با وردپرس و افزونه های مورد نیاز رو هم نصب کنیم + گرفتن دومین و هاست (یعنی پول هاست و دومین و بده براش ثبت و راه اندازی کنیم)

چقدر ازش بگیریم که نه سیخ بسوزه و نه کباب

چون من تو مغازه هستم به هر حال وقتم گرفته میشه

ممنون

sagebnegad

کاربر عضو
والله رفیق

وردپرس و قالبهاش و افزونه هاش همه رایگانه.مگر اینکه بخوای پول راحی قالب یا افزونه یا ترجومشو ازش بگیری.معمولا برای اینکار بیشتر از5000هزار نمی گیرن.در مورد هاست و دامنه هم بستگی به نرخ و فروشنده و کیفیت هاست و دامنش داره.

البته الان نصب و پیکره بندی سیستم های مدیریت محتوا یکی از سرویس های رایگان همه ی فروشنده های هاست و دامنه اس و کسی برای این کار پولی نمیده.

موفق باشی

فکر نمی کنم با پول 100مگ هاست و یه دامنه عادی بیشتر 20تومن دربیاد.البته بازم بستگی به شرایط و نوع سرویسی که میخواد داره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jafar1374

کاربر عضو
منظورم اینه وقتی که می ذاریم براش دومین ثبت می کنیم هاست می گیریم که خب وقت گیره

بعد باید اسکریپت رو اپ کنیم راه بندازیم و ....

الان یه وام ازدواج ثبت نام می کنن 1000 تا 2000 تومان می گیرن

خدایی راه اندازی یه سایت که خیلی دردسر داره

kasraa

کاربر عضو
سلام

جعفر جون ببین باید ببینی خودت چه کارایی میکنی

توی نت اگر بگردی حتی برای نصب وردپرس من خیلی دیدم که خیلی نامردی میکنند برای نصب یه وردپرس و یه قالب رایگان میدن به مشتری 2 میلیون :|

اگر قالبت اختصاصی هست میزنی psd به html حدود 40 تا 100 تومن هست

تبدیل به وردپرس هم تا 500 تومن خوبه

دیگه هاست و دومین هم که زیاد فک نکنم وقت بگیره و قیمت

یه کم تو سایت های طراحی وب بگرد قیمتای متفاوتی از 200 تومن هست تا 2 میلیون ( دیدم که میگم )

مونده به انصاف و وجدان خودت :x

sagebnegad

کاربر عضو
والله رفیق

تا اونجایی که من میدونم معمولا یه همچین خدمات اگرم کسی بخوادبابتش پول بده بیشتر از 5000هزار تومن نیس

موفق باشید

jafar1374

کاربر عضو
سلامجعفر جون ببین باید ببینی خودت چه کارایی میکنی

توی نت اگر بگردی حتی برای نصب وردپرس من خیلی دیدم که خیلی نامردی میکنند برای نصب یه وردپرس و یه قالب رایگان میدن به مشتری 2 میلیون :|

اگر قالبت اختصاصی هست میزنی psd به html حدود 40 تا 100 تومن هست

تبدیل به وردپرس هم تا 500 تومن خوبه

دیگه هاست و دومین هم که زیاد فک نکنم وقت بگیره و قیمت

یه کم تو سایت های طراحی وب بگرد قیمتای متفاوتی از 200 تومن هست تا 2 میلیون ( دیدم که میگم )

مونده به انصاف و وجدان خودت :x
فقط نصبه قالب هم قالبای اماده

pedramsys

تازه وارد
دوستان شما و یا هر کس دیگه که میتونه یه کار راحت مثه نصب وردپرس انجام بده, دارین روی تجربه ای که مدت ها وقت گذاشتین توی نت عمل میکنین. کسی که نه میدونه هاست چیه نه دامین این کار واسش مثه شکستن شاخ غوله!! پس شما دارین تجربتون رو با 5000 هزار تومن به اون آقا میفروشین. متاسفانه با این قیمت ها کار برنامه نویسایی که دارن یه سیستم از بیس مینویسن رو خراب میکنن. یه سیستم شخصی با قیمت منصفانه میخواهیم بنویسیم فلانی در میاد میگه با 20000 تومن گفتن واستون مینویسم. ولی نمیدونه تفاوت سیستم اماده با یه سیستم شخصی چیه و حتی اون فرد که میخواهد این کارو بکنه نمیگه این یه سیستم آمادست در حالی که میگه خودم نوشتم!!! خواهشن با قیمت های فوق پایین بازارو خراب نکنین.

منظورم کس خاصی نیست. امیدوارم ناراحت نشده باشین.

kasraa

کاربر عضو
دوستان شما و یا هر کس دیگه که میتونه یه کار راحت مثه نصب وردپرس انجام بده, دارین روی تجربه ای که مدت ها وقت گذاشتین توی نت عمل میکنین. کسی که نه میدونه هاست چیه نه دامین این کار واسش مثه شکستن شاخ غوله!! پس شما دارین تجربتون رو با 5000 هزار تومن به اون آقا میفروشین. متاسفانه با این قیمت ها کار برنامه نویسایی که دارن یه سیستم از بیس مینویسن رو خراب میکنن. یه سیستم شخصی با قیمت منصفانه میخواهیم بنویسیم فلانی در میاد میگه با 20000 تومن گفتن واستون مینویسم. ولی نمیدونه تفاوت سیستم اماده با یه سیستم شخصی چیه و حتی اون فرد که میخواهد این کارو بکنه نمیگه این یه سیستم آمادست در حالی که میگه خودم نوشتم!!! خواهشن با قیمت های فوق پایین بازارو خراب نکنین.منظورم کس خاصی نیست. امیدوارم ناراحت نشده باشین.
کاملا موافقم :|

masoomi

کاربر عضو
خوشبختانه توی کشوری زندگی میکنیم که آمار با سواداش 82% و بی سواداش 18% هستن.

پس نمیشه هر ایرانی ای رو گول زد و خدا تومن قیمت داد.

اگه به عنوان یه طراح وب میخوای فعالیت کنی (یا از همین امروز کارتو شروع کنی)، شغلت همینه. پس باید نرخ ثابت داشته باشی. نه اینکه از روی وجدان و نامردی و مردونگی کار کنی و به آقای x که دشمنته، 1 میلیون تومن قیمت بدی، و با آقای z که رفیقته، مجانی حساب کنی.

اینجور آدما ضمن اینکه آینده شغلیشونو به خطر میندازن، باعث خراب شدن بازار بقیه طراحها هم میشن و یه عمر ناله و نفرین پشتشون میمونه.

اما اگه به عنوان یه نصاب (یکی مثل فروشنده های دوره گرد که امروز پارچه میفروشن، فردا لوازم خانگی و پس فردا گوشی موبایل)، میخوای فقط وردپرس نصب کنی و چندتا پلاگین بندازی روش، این نرخ عادلانه ترین نرخیه که میشه داد:

-هزینه دامنه دات آی ار: 3600 تومان.

-هزینه هاست (حداقل 200 مگابایت برای وردپرس توصیه میکنم): 13000 تومان

-هزینه نصب ساده و سریع وردپرس: 5000 تومان.

-هزینه برقراری امنیت، تغییر پیشوند جداول دیتابیس، تغییر آدرس صفحه ادمین، تغییر سطح دسترسی ها، رمزگذاری مسیرها، نصب دیوار آتش و اسپم بلوکر و آنتی ویروس و ...، مجموعا: 10 الی 20 هزار تومان.

-نصب قالب آماده: 2000 تومان. (به شرط عدم تغییر در کاربری، زبان و استایل قالب)

-نصب تمام افزونه های آماده: نهایتا 2000 تومان برای کل افزونه ها. (به شرط عدم تغییر در کاربری، زبان و استایل افزونه)

-نصب قالب سفارشی و اختصاصی: بین 50 تا 700 هزار تومان (بسته به کارایی و سطح قالب [سئو بالا، گرافیک و سرعت بارگزاری بالا، هماهنگ با تمام مرورگرها، نمایش مناسب در گوشی و تبلت بدون نیاز به نصب افزونه های موبایلی]، این قیمت ها متغییرن.)

-نصب افزونه اختصاصی: بین 20 هزارتومان تا چند میلیون تومان. (با توجه به انعطاف بالای وردپرس، مشتری میتونه ازتون یه سایت گالری عکس بخواد یا یه سایت کپی مثل فیسبوک که شما بسته به دانش و خلاقیتتون و بدون استفاده از افزونه های آماده، افزونه های اختصاصی مینویسید که میتونید اونو به هر قیمتی که دلتون میخواد بفروشید. به شرطی که کارایی افزونه ای که نوشتین، مشابه کارایی افزونه های موجود نباشه) .

-هزینه پشتیبانی (شامل بک آپ گیری دوره ای، تامین امنیت، آپدیت دوره ای وردپرس و افزونه ها و قالبها): بین 20 هزار تومان تا 150 هزار تومان در سال. (بسته به مشتری داره. اگه یه شخص حقیقی باشه، 20 تومن. اگه یه اداره و شرکت باشه که فعالیت سایتش از حساسیت بالایی برخورداره، 150 تومن).

masoomi

کاربر عضو
خوشبختانه توی کشوری زندگی میکنیم که آمار با سواداش 82% و بی سواداش 18% هستن.

پس نمیشه هر ایرانی ای رو گول زد و خدا تومن قیمت داد.

اگه به عنوان یه طراح وب میخوای فعالیت کنی (یا از همین امروز کارتو شروع کنی)، شغلت همینه. پس باید نرخ ثابت داشته باشی. نه اینکه از روی وجدان و نامردی و مردونگی کار کنی و به آقای x که دشمنته، 1 میلیون تومن قیمت بدی، و با آقای z که رفیقته، مجانی حساب کنی.

اینجور آدما ضمن اینکه آینده شغلیشونو به خطر میندازن، باعث خراب شدن بازار بقیه طراحها هم میشن و یه عمر ناله و نفرین پشتشون میمونه.

اما اگه به عنوان یه نصاب (یکی مثل فروشنده های دوره گرد که امروز پارچه میفروشن، فردا لوازم خانگی و پس فردا گوشی موبایل)، میخوای فقط وردپرس نصب کنی و چندتا پلاگین بندازی روش، این نرخ عادلانه ترین نرخیه که میشه داد:

-هزینه دامنه دات آی ار: 3600 تومان.

-هزینه هاست (حداقل 200 مگابایت برای وردپرس توصیه میکنم): 13000 تومان

-هزینه نصب ساده و سریع وردپرس: 5000 تومان.

-هزینه برقراری امنیت، تغییر پیشوند جداول دیتابیس، تغییر آدرس صفحه ادمین، تغییر سطح دسترسی ها، رمزگذاری مسیرها، نصب دیوار آتش و اسپم بلوکر و آنتی ویروس و ...، مجموعا: 10 الی 20 هزار تومان.

-نصب قالب آماده: 2000 تومان. (به شرط عدم تغییر در کاربری، زبان و استایل قالب)

-نصب تمام افزونه های آماده: نهایتا 2000 تومان برای کل افزونه ها. (به شرط عدم تغییر در کاربری، زبان و استایل افزونه)

-نصب قالب سفارشی و اختصاصی: بین 50 تا 700 هزار تومان (بسته به کارایی و سطح قالب [سئو بالا، گرافیک و سرعت بارگزاری بالا، هماهنگ با تمام مرورگرها، نمایش مناسب در گوشی و تبلت بدون نیاز به نصب افزونه های موبایلی]، این قیمت ها متغییرن.)

-نصب افزونه اختصاصی: بین 20 هزارتومان تا چند میلیون تومان. (با توجه به انعطاف بالای وردپرس، مشتری میتونه ازتون یه سایت گالری عکس بخواد یا یه سایت کپی مثل فیسبوک که شما بسته به دانش و خلاقیتتون و بدون استفاده از افزونه های آماده، افزونه های اختصاصی مینویسید که میتونید اونو به هر قیمتی که دلتون میخواد بفروشید. به شرطی که کارایی افزونه ای که نوشتین، مشابه کارایی افزونه های موجود نباشه) .

-هزینه پشتیبانی (شامل بک آپ گیری دوره ای، تامین امنیت، آپدیت دوره ای وردپرس و افزونه ها و قالبها): بین 20 هزار تومان تا 150 هزار تومان در سال. (بسته به مشتری داره. اگه یه شخص حقیقی باشه، 20 تومن. اگه یه اداره و شرکت باشه که فعالیت سایتش از حساسیت بالایی برخورداره، 150 تومن).

kasraa

کاربر عضو
سلام

داداش masoomi فدات شم مگه خودت تو نت نیسی و خبر نداری که این حرف رو میزنی ؟؟

تو کدوم مملکتی که فلان دصد آخه :|

من به شخصه دیدم که برای نصب یه جوملای ساده 800 تومن گرفتن :|

خودت برو تو این سایتای طراحی وب که مثل قارچ زیاد شده برو تو پشتیبانی آنلاینش یه کم مبتدی صحبت کن بعد بهت جوملا رو نشون میده میگه 5 سال تلاش تیممون روی نوشتن این مدیریت محتوا بوده :|

وردپرس رو دیدم 2 میلیون با یه قالب معمولی برای طرف نصب کردن :|

تو این نت ایران یعنی میشه گفت آشغالترین جای دنیاست تو این چیزا

کافیه برای اینکه به حرف های من برسی یه نگاه به اینجا بندازی که بنر قیمت پایه 600/000 هزار تومان زدن :))

اینارم ببین بعد خودت میفهمی چی گفتم :

pedramsys

تازه وارد
ربطی به آمار بی سواد و باسواد نداره. اگه اینجوری باشه پس نباید هیچ کلاهبرداری تو ایران بشه!! در صورتی که امروز هرکی سعی میکنه یه جوری نون در بیاره. من واسه وردپرس نه با او 5000 موافقم نا با رقم های ملیونیش. هرچی میخواین واسه وردپرس و یا هر سیستم آماده دیگه ای بگیرین ولی نگین این سیستم خودمون نوشتیم!!! منظورم همون سایت های به استلاح طراحی که دارن مردم فریب میدن.

clubish

تازه وارد
علاوه بر راه اندازی ورد پرس نیاز به پیکر بندی هایی جدا بستگی به کاربرد دارد من در حد عادی تا 20 تومن می گیرم ولی اگه حرفه ای تر بشه و قالب اختصاصی تر بشه تقریبا و یا ترجمه و ویرایش بخواد تا 100 تومن هم می گیرم.

ali_3001

تازه وارد
دلتون خوشه

شاید باور نکنید واسه یه بنده خدا که تو کار فروش کامپیوتر و لوازم جانبشه یه نیوک نصب کردن 50هزارتومن گرفتن

وقتی به بنده خدا گقتم برات مجانی نصب می کنم میخواست سکته کنه

گرچه درسته تو این دور و زمونه 50هزارتومن زیاد نیس ولی خدایی نصب یه مدیریت محتوای رایگان 50هزارتومن نمیرزه

قبول دارم که این کارها وقت گیره ولی انصاف هم خوب چیزیه

ولی با حرف دوستمون که میگه باید یه نرخ ثابت داشت هم موافقم

اینجوری راحتری و آینده اش روشن تره

jafar1374

کاربر عضو
خب به نظر من نه رقم میلیونی و نه رقم 5 هزار تومان - همونطور که گفتم من تو کار خدمات کامپیوتری هستم و مثلا یه وام ازدواج ساده که دو دقیقه بیشتر کار نداره 1500 تومن می گیرن

حالا نصب وردپرس + افزونه های مختلف و سئو و ثبت تو موتورهای جستجو و گشتن و انتخاب یه قالب متناسب با سلیقه مشتری و صد در صد باید چند روز و حتی چند ماه کمک و پشتیبانی کنی تا راه بیفته در کل دردسرش تازه شروع میشه ... پس بیشتر از چند ساعت کار می بره و در نتیجه از 5 هزار تومن هم بیشتر می ارزه

در کل به قول رفیقم ما باید لازم شد پول وقت و تجربه و پول مغازه و اینترنت و .... رو استفاده کنیم حداقل به نظر من 30 هزار تومن مناسب به نظر می رسه

masoomi

کاربر عضو
ربطی به آمار بی سواد و باسواد نداره. اگه اینجوری باشه پس نباید هیچ کلاهبرداری تو ایران بشه!! در صورتی که امروز هرکی سعی میکنه یه جوری نون در بیاره. من واسه وردپرس نه با او 5000 موافقم نا با رقم های ملیونیش. هرچی میخواین واسه وردپرس و یا هر سیستم آماده دیگه ای بگیرین ولی نگین این سیستم خودمون نوشتیم!!! منظورم همون سایت های به استلاح طراحی که دارن مردم فریب میدن.
اتفاقا ربط داره.

اگه یکی بخواد یه سایت داشته باشه، میره پیش آقای x. ایشون میگه: N تومن میگیرم، درست میکنم. اونم اگه با سواد باشه (یعنی کمترین سواد اینترنتی رو داره که الان ازش سایت میخواد! پس با گوگل و جستجو هم آشناست.)... میره توی گوگل مینویسه:

تعرفه های طراحی سایت.

بـــــــــــــــــــــــعد منتقل میشه به یه فرومی مثل همین فروم که توش من و تو نشستیم جیک و پوک قیمتا رو شرح دادیم :78:

mahdiali35

کاربر عضو
درود....

بنده به شخصه برای "فقط" نصب یه سیستم هیچ پولی نمی گیرم...اعتقاد دارم خودم یه زمانی برام سخت بوده اینا رونصب کنم...خیلی سخت بوده و اگه الانم کار یه نفر رو راه بندازم می تونه باعث خوشحالی طرف بشه و به کارم برکت بده ( چی گفتم؟؟؟!!! :76: )

بحث درآمد داشتن برای طراحی سایت و تهیه ی هاست و سرور و پشتیبانی اون هست...

مورد بعدی مبحث داشتن سواد و اینا هست....استاد بودن خوش حوزه های مختلف داره...بهترین متخصص جراحی قلب اگه بخاد طراحی سایت داشته باشه بیاد مثلا به من بگه من پنل admin جوملا رو بهش نشون میدم با یه قالب خفن که کلی شلوغ پلوغه بعد بهش میگم از فلان قسمت مطلب ارسال کن و از فلان مطلب بخش و مجموعه و اینا رو اضافه کن و طرف احتمالا کلی کیف میکنه و حاضره بابت این بیشتر از 1 میلیون بده....همین مورد به صورت دوطرفه هم هست مثلا من از قلب و جراحی و اینا سر در نمیارم که طرف میتونه کلی منو بپیچونه....

این وسط انصاف هست که حکم میکنه...

البته موراد بالا همش مثال بود مثلا من برای هر کس طراحی بکنم و مثلا از جوملا استفاده بکنم به طرف میگم این سیستم رایگانه و هزاران نفر روش کار میکنن و قدرتمنده و کار شما رو به صورت کامل راه میندازه...طرف هم یه 2 2 تا 4 تا میکنه میگه من که خودم بلد نیستم حالا رایگان هم باشه...میبینه به صرفه هست...

تا الان تو یه پست اینقد تایپ نکرده بودم.... :D پیروز و شاد باشید...

masoomi

کاربر عضو
درود....بنده به شخصه برای "فقط" نصب یه سیستم هیچ پولی نمی گیرم...اعتقاد دارم خودم یه زمانی برام سخت بوده اینا رونصب کنم...خیلی سخت بوده و اگه الانم کار یه نفر رو راه بندازم می تونه باعث خوشحالی طرف بشه و به کارم برکت بده ( چی گفتم؟؟؟!!! :76: )

بحث درآمد داشتن برای طراحی سایت و تهیه ی هاست و سرور و پشتیبانی اون هست...

مورد بعدی مبحث داشتن سواد و اینا هست....استاد بودن خوش حوزه های مختلف داره...بهترین متخصص جراحی قلب اگه بخاد طراحی سایت داشته باشه بیاد مثلا به من بگه من پنل admin جوملا رو بهش نشون میدم با یه قالب خفن که کلی شلوغ پلوغه بعد بهش میگم از فلان قسمت مطلب ارسال کن و از فلان مطلب بخش و مجموعه و اینا رو اضافه کن و طرف احتمالا کلی کیف میکنه و حاضره بابت این بیشتر از 1 میلیون بده....همین مورد به صورت دوطرفه هم هست مثلا من از قلب و جراحی و اینا سر در نمیارم که طرف میتونه کلی منو بپیچونه....

این وسط انصاف هست که حکم میکنه...

البته موراد بالا همش مثال بود مثلا من برای هر کس طراحی بکنم و مثلا از جوملا استفاده بکنم به طرف میگم این سیستم رایگانه و هزاران نفر روش کار میکنن و قدرتمنده و کار شما رو به صورت کامل راه میندازه...طرف هم یه 2 2 تا 4 تا میکنه میگه من که خودم بلد نیستم حالا رایگان هم باشه...میبینه به صرفه هست...

تا الان تو یه پست اینقد تایپ نکرده بودم.... :D پیروز و شاد باشید...
حرفات متین.

پس میرسیم به حرف من که:

نمیشه هر ایرانی ای رو گول زد و خدا تومن قیمت داد.

این حرف mahdiali35 رو هم (با اندکی دخل و تصرف در جمله بندی) به حرفام اضافه میکنم:

اگه من یه چیز رایگانو نشون یه جراح قلب بدم و ازش 1 میلیون بگیرم، اونم یه روزی همین کارو با من انجام میده. چون
من یه طراح وب هستم و از قلب و جراحی و اینا سر در نمیارم. پس طرف میتونه کلی منو بپیچونه

mahdiali35

کاربر عضو
درود...

نکته ی مهم اینه که یک فرد در همه ی حوزه های مختلف نمیتونه استاد باشه این وسط فقط تعهد و انصاف می تونه حل مساله باشه...

نکته ی بعد هم اینه که جوملا و وردپرس و کلا اوپن سورس ها برای این ساخته شده اند که ما باهاشون طراحی سایت بکنیم دیگه مگه نه....؟؟؟؟!!!! حالا این که رایگان هست دلیل نمیشه ما برای اون پولی نگیریم ما پول کار کردن خود بر روی اون و تبدیل به سایت دلخواه مشتری رو می گیریم...

پیروز و شاد باشید...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا