تعرفه راه اندازی سایت با وردپرس؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kasraa

کاربر عضو
سلام

با من کل نکنید بال موبایل میام نمیتونم خوب حالتونو بگیرم شب نمیتونم راحت بخوابم :-w

:D

ببینید جفتتونم حرفاتون درست

اما خداوکیلی یه دقیقه بیاین از دلتون حرف بزنید مرد و مردونه

مگه غیر از اینه که این قیمتارو میگیرن ؟؟؟؟

مگه غیر از اینه که برای یه وکیلی که مثلا با سواد این مملکت هست وردپرس رو با قالب envision که رایگانه نصب میکنن 800 تومن ؟

مگه غیر از اینه که از طرف میپرسی سیستمتون چیه میگه اختصاصی و طی 4 سال تلاش شبانه روزی بهترین برنامه نویسان ایران تهیه شده آخرش میبینی جوملا هستش ؟

مگه غیر از اینه برای یه دانشگاه نوک نصب میکنن 8 میلیون ؟؟؟؟

و کلی از همین چیزا که کافیه سرچ کنی تو گوگل تا خودت پیدا کنی ........

باوا خودمونو گول نمیزنیم که ادعامون میشه وب مستریمو نمیدونم تجربه داریم و اونوقت خودمون داریم با حرفمون همدیگرو گول میزنیم :|

اون سایت که دادم بنر میگیرن 600 تومن اونم پایه ، همه ی مشتریاش از دیپلم بالاترن و خیلیاشون لیسانس و بالاتر دارن

پس اینکه میگی ربطی به سواد داره اصلا قبول ندارم یه چیزی میگم نه تنها من همه ی وبمسترای بزرگ تایید کردن این حرف رو اونم اینه که :

مشکل اصلی توی نداشتن یه واحد درست و حسابی و ثابت هست

یه مشتری میره سراغ چند تا جای طراحی وب سایت به فرض مثال میاد به مهدی میگه نصب کنی چقد میگیری مهدی میگه 10 تومن بعد میاد پیش masoomi میگه 100 تومن و میاد پیش من منم میگم 500 تومن

خب ببخشیدا طرف مشتریه ....... میشه نمیدونه چیکار کنه

حالا میره تصمیم بگیره و به خاطر اینکه 99% مردم ایران عقلشون تو چشاشونه و همیشه فک میکنن هرچی گرونتر باشه بهتره خب میاد منو انتخاب میکنه در صورتی که مطمعنن کار مهدی یا masoomi از من بهتر هستش

خب حالا دیدی هیچ ربطی به سواد و ..... نداره ؟؟

مشکل اصلی نبود یه نظارت درست و حسابی و قیمت های پایه و ثابت هستش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masoomi

کاربر عضو
آخه برادر من، آدم با سواد خب عقلم توو کلشه یا نه؟؟؟!!

وقتی میبینه من دارم 100 میگیرم و مهدی 10 و شما 500، میاد از هر سه نفرمون نمونه کار میخواد و میپورسه که چجوری باید مطلب پست کنم.

وقتی پنل ورد پرسی که من 100 گفتم و مهدی 10 و شما 500 ببینه، به نظرت نمیره پیش مهدی؟؟؟؟

پس نعبیره شما اینه که:

ربطی به بی سوادی و با سوادی نداره....

ولی به کور بودن یا کور نبودن مشتری ربط داره!!

Ehs@n

کاربر عضو
سلام دوستان

خسته نباشید! عجب دعوای باحالی :-" منم دعوا!

من خودم یکی از تازه وارد های دنیای وب (از لحاظ سایت و اینجور چیزاست) ولی خوب از اونجایی که خیلی دور اندیش ام :109: تصمیم گرفتم یه گروه طراحی سایت بزنم تا بلکه یه پولی هم به جیب بزنیم و پول هاست رو در بیارم! ولی خوب به هر دلیلی فعلا تا این لحظه که نشده که شروع به کار کنیم! (امیدوارم به زودی بشه چون فقط قالبش مونده که در دست اجراست :p ) اون موقع که خیلی گرم بودم قیمت تمامی خدمات رو در آوردم که هزینه نصب cms رو 20.000 تومان زدم(هر چند این قیمت شاید واسه وردپرس زیاد منصفانه نباشه ولی واسه سیستم مدیریت محتوایی مثل جوملا شاید کم هم باشه چون خیلی دنگ و فنگ داره) ولی این 20.000 تومن فقط واسه نصب cms نیست و در کنارش 3تا قالب و 3 تا افزونه که خانمx (چرا همش آقا مگه خانوم نمی تونه مشتری باشه؟! یکی از مشترهای هاست من یه دختره مگه عیب داره) در خواست می کنه(این 3تا سوا از چند تا افزونه است که خودم رو وردپرس نصب می کنم و فعالش می کنم)رو نصب می کنم ولی هیچ وقت سئو رو در نظر نمی گیرم چون یه کار حرفه ای یه و کار من نیست (هر چند در آخرین فعالیت سئو تقریبا موفق بودم :D )

kasraa

کاربر عضو
عزیز دلم masoomi فدات شم دقیقا اگر متن منو بخونی کاملا متوجه میشی من چی گفتم

مخصوصا اون جاهایی که گفتم عقل مردم ما تو چششونه :)

ali_3001

تازه وارد
اولا که یکی دیگه میخواد پول بده و یکی دیگه میخواد پول بگیره

پس شما زیاد جوش نزنین

دوما

مثالی که من زدم رو اگه توجه کرده باشین و یه مورد واقعی بود بیانگر چند مساله است

1. یا مردم وقتش ندارن (که برن تو نت سرچ کنن)

2. یا حوصله

3. یا بلد نیستن (کجا باید سرچ کنن و چی)اینو خودم دیدم(همین دیشب یه دانشجو ازم میپرسید نود رو چجوری بروزرسانی کنم منم تجربه ام رو گفتم: برو تو گوگل و هرچی که به من گفتی رو حتی به زبون عامیانه تایپ کن و اینتر بزن تا یاد بگیری این یعنی این که دانشجوی مملکت بلد نیست با گوگل چیزی سرچ کنه)

4. یا مثل خانوما دنبال کلاسن (موقع خرید یه لباس دنبال مارکشن نه کیفیتش) به قول کسرا فکر میکنن هرچی بیشتر پول بدن بهتره

masoomi

کاربر عضو
عزیز دلم masoomi فدات شم دقیقا اگر متن منو بخونی کاملا متوجه میشی من چی گفتممخصوصا اون جاهایی که گفتم عقل مردم ما تو چششونه :)
حدس میزدم متوجه حرفم نشی. چون جوری گفتم که فقط اونایی میفهمن که زیاد با این اصطلاخات سروکار داشته باشن و مردم شناس باشن.

عزیزم شما گفتی:

به خاطر اینکه 99% مردم ایران عقلشون تو چشاشونه و همیشه فک میکنن هرچی گرونتر باشه بهتره

منم گقتم:

وقتی میبینه من دارم 100 میگیرم و مهدی 10 و شما 500، میاد از هر سه نفرمون نمونه کار میخواد و میپرسه که چجوری باید مطلب پست کنم.

وقتی پنل ورد پرسی که من 100 گفتم و مهدی 10 و شما 500 ببینه، به نظرت نمیره پیش مهدی؟؟؟؟

این دقیقا یعنی این که با چشمش دیده و با عقل و سواد و هرچی که داره سنجش کرده فهمیده که هر سه تاش یکیه. پس میره پیش مهدی که ارزون تر میده!

همه همینجورین.

شما میری نمایندگی ایران خودرو.

ماشین oooo ثبت نام کنی. نمایندگی میگه 20 میلیون تومن به قیمت رسمی کارخونه.

میری توی خیابون، همون ماشینو میبینی که 5 سال مدلش قدیمیه ولی چون توش یه یخچال داره و صندلیش چرمه، قیمتو میگه: 90 میلیون تومن.

اگه عقل توو کلت باشه، نمیخریش!

میخریش؟ :-"

البته اگه عقل خودتون همیشه توی چشماتونه، این حرفم درست از آب درمیاد:

پس نعبیره شما اینه که:

ربطی به بی سوادی و با سوادی نداره....

ولی به کور بودن یا کور نبودن مشتری ربط داره!!

pedramsys

تازه وارد
حرف آخر اینه که شما کیلویی نصب اسکریپت یا کار با هاست و... یاد نگرفتین!!!

کار کردین تا یاد گرفتین. تجربتون رو با 5000 تومن میفروشین. من آخر حرفام گفتم هر قیمتی میخواهین بدین ولی بگین سیستم آمادست اوپن سورسه. که تفاوت یه کسی که از بیس مینویسه با اونی که یه سیستم آماده نصب میکنه رو بفهمه

kasraa

کاربر عضو
دقیقا منظور منم همینه که هیچ ربطی به سواد نداره

اون مثالی که میزنی میگه میره سراغ مهدی باید بهت بگم نمیره چون همه ایرانیا فک میکنن اونی که قیمتش بیشتره بهتره

ببین من سر همین قضیه با دائیم بحثمون شد بعد اومدیم امتحان کنیم ملتو

دائیم آجیل فروشی داره یا همون قنادی

بعد دمه عید بود به دائیم گفتم حالا وقتشه بهت نشون بدم عقل مردم ایران تو چششونه ( آخه همیشه دعوامون میشد سر ماشین که دائیم میگه خوشگلی ماشین مهم نیس اما من میگم هست )

خو حالا توی مغازه چند نوع پسته بود ما یه مدلشو انتخاب کردیم بعد نصف کردیم جدا گذاشتیم یکیرو قیمت زدیم 18 تومن یکیرو زدیم 26 تومن

به واالله قسم مشتری میومد قیمت که میدادیم میگفت اون 26 تومنیرو بده در صورتی که جفت پسته ها هیچ فرقی نداشتن ما خودمون جدا کرده بودیم :|

خو حداقل نزدیک 600 تا مشتری اومدن جز 4 نفر همه 26 تومنیرو خریدن

حالا داداش گلم به نظرت عقلشون تو کجاشون رفته بوده ؟؟؟؟

پس ربطی به با سوادی و لیسانسو دکترا نداره کافیه یه قالب شیک بندازی رو وردپرس قالب کنی به طرف 20 میلیون بعدشم بگی اختصاصی هست 15 سال زحمت کشیدیم تا این مدیریت محتوارو بنویسیم :))

حالا فقط یه چیز میگم اونم اینه که مونده به وجدان طرف که چند بگیره و .......

اما خب متاسفانه وجدان که هیچ کافیه یه مشتری بیاد پیشت میخوای تا ته دسته بیل ..... توش

از الآنم بگم کسی نیاد بگه من وجدان دارمو ارزون میگیرم که میزنم میترکونمش کافیه پاش بیفته همچین گرون میدی که ..........

اگه قرار باشه وردپرس نصب کردنو بیای بگی من رایگان نصب کردم که این هنر نیست که هنر اونه که وقتی میاد سفارش طراحی میده آدم باشی

وگرنه من خودمم تا دلت بخواد رایگان نصب کردمو اسکریپت فارسی کردم و قالب و ...... اینا هیچی نیست باید آدم باشی ;)

بعد یه چیز ببین داداش مگه من نمیتونم یه سایت طراحی بزنم و قیمت های میلیونی بزارم به خدا قسم همیشه هم مشتری میگیرم میشینم یه گرافیک فوق العاده میزنم کاربر ببینه دیگه تو خوابم به طراحی توسط من فک کنه

همه مدل سیستم هم دارم از خرید گروهی و حراجی و پشتیبانی و ...... بگیر تا جامعه مجازی و ....

یه نمونش اینو ببین :

با phpfox زدم فقط یه قالبه یارو سیستمش phpfox بود اومد گفت سیستم اختصاصی میخوام چند در میاد ؟

اینو نشون دادم گفتم 6 میلیون طرف گفت عالیه پول دستم بیاد میگیرم و نمیدونم اگه قسطی میدی بگیرم الآن و فلان

بابام کنارم بود گفت پسر من نیسی اگه از این کارا کنی همچین زد تو پاچم یه مشتری هم گفتم پشیمون شدیم از فروش سیستم و ....

حالا ببین وقتی طرف phpfox داره خودش و 1 ساله داره باهاش کار میکنه تازه دانشجو هم هست و توی نت هم تا دلت بخواد سر رشته داره اما کل عقلش فقط به چشاش بود که قالبو دید فک کرد واقعا اختصاصیه :|

ای باوا خودت باید یه کم بگذره تا بفهمی من چی میگم برادر :x

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masoomi

کاربر عضو
1- پسته رو با پنل ادمین وردپرس یکی میدونی شما؟!! آدم سالم، سنسور آزمایشگاهی نیست که طعم و مزه و رنگ و بو رو در حد نانو یا پیکو بسنجه و تشخیص بده که این پسته ها جفتشون یکین. (درضمن پیدا کردن 2 تا دونه پسته که از نظر اندازه و رنگ و بو و طعم یکی باشن، از بین هزاران پسته کار سختو زمان بریه.).

اما پنل وردپرس، چیدمان منوهاش، نحوه پست دادن، و... همه یکیه. مال منم یکیه، مال مهدیم یکیه، مال شمام یکیه.

2- اگه همین عکسو به طرف نشون داده باشی، 2 تا احتمال وجود داره:

الف: طرف اصلا به phpfox توی آدرس بار دقت نکرده بود.

ب) طرف اصلا خودش phpfox رو نصب نکرده بود. اما مطمئن باش وقتی دموی کاملو بدی بهش بره توی ادمینش، میفهمه کلاه برداری کردی :68:

حرف آخر من درمورد این تاپیک اینه:

هرکی، هر قمیتی که دلش میخواد میتونه بده. مهم بقا توی این کاره.

امروز 100 تومن بفروش. فردا 5 میلیون. بارو میاد میگه: آقا تو که دیروز به فلانی 100 تومن دادی. به من 5 میلیون میدی؟ حتما ریگی تو کفشته. من نمیخوام...

(درضمن خود منم توی بوتیک پسر عموم دوتا کمربند چرم رو که 75 تومن بود و عین هم بودن، یکیشو توی ویترین لوکس گذاشتم. یکیشم به دیوار آویزون کردم. به مشتری گفتم این چرم ایتالیاس. 120 تومن. این یکیم 75 تومن چرم ترکیست. اما 120 تومنه رو به شما 100 تومن میدم. یارو دید این همه تخفیف دادم، ازم خرید!)

نتیجه: میشه همیشه با قیمتا و تخفیفات برای جلب نظر مشتریامون بازی کنیم :D

pedramsys

تازه وارد
درسته پنل ادمین وردپرس برای علی محمد مهدی نقی و.... همش یکیه!!!

ولی یه نفر که نمیدونه سایت چیه به این چیزا توجهی نمیکنه و اصلا براش مهم نیست!

kasraa

کاربر عضو
پسر خوب پنل وردپرس رو همه مدله میشه تغییر داد

انقد میشه تغییر داد که حتی منو تو هم نتونیم بشناسیم که وردپرسه

تو همه چیو داری قاطی میکنی فقط میخوای مثال در مورد وب باشه که اونم زدم هرچند تا هم بخوای میزنم اما نمیدونم چرا نمیخوای قبول کنی :-؟؟

در مورد جوملا زدم در مورد بنر زدم در مورد وردپرس زدم و بقیه ..... از دیپلم و لیسانسه و دکتر بگیر تا بچه محصل

نمیخوای قبول کنی خو نکن اما بدون واقعیت نت ایران همینه :)

موفق باشید

kasraa

کاربر عضو
درسته پنل ادمین وردپرس برای علی محمد مهدی نقی و.... همش یکیه!!!ولی یه نفر که نمیدونه سایت چیه به این چیزا توجهی نمیکنه و اصلا براش مهم نیست!
دقیقا :x

عزیز میشه شما سایت طراحیتو بدی یه سر ببینیم ؟

masoomi

کاربر عضو
درسته پنل ادمین وردپرس برای علی محمد مهدی نقی و.... همش یکیه!!!ولی یه نفر که نمیدونه سایت چیه به این چیزا توجهی نمیکنه و اصلا براش مهم نیست!
کور که نیست! میبینه از سمت چپ میری رو نوشته ها، افزودن نوشته میزنی. عکس آپلود میکنی و...

masoomi

کاربر عضو
پسر خوب پنل وردپرس رو همه مدله میشه تغییر دادانقد میشه تغییر داد که حتی منو تو هم نتونیم بشناسیم که وردپرسه

تو همه چیو داری قاطی میکنی فقط میخوای مثال در مورد وب باشه که اونم زدم هرچند تا هم بخوای میزنم اما نمیدونم چرا نمیخوای قبول کنی :-؟؟

در مورد جوملا زدم در مورد بنر زدم در مورد وردپرس زدم و بقیه ..... از دیپلم و لیسانسه و دکتر بگیر تا بچه محصل

نمیخوای قبول کنی خو نکن اما بدون واقعیت نت ایران همینه :)

موفق باشید
وقتی پنل رو تغییر میدی، یعنی روی وردپرس کار کردی! همینجوری آماده ندادی دست مشتری. پس هر قیمتی که بخوای (البته متناسب به ساعت/کارت)، میتونی به مشتری بدی.

انگار کلا متوجه نمیشی داری چیا میگی. یکم دقت کن، همه جوانب حرفاتو مد نظر قرار بده بعد حرف بزن تا نشه ازش ایراد درآورد. :41:

عزیز میشه شما سایت طراحیتو بدی یه سر ببینیم ؟

سایت؟

چی هست این سایت؟!

من همینجوری توی کوچه و خیابون با وانت داد میزنم: آآآآآآآی طراحی سایت، گرافیک، ترجمه و... :78:

فکر کنم دیگه برای همه روشن شده باشه که چشم، گوش، سواد، تجربه، مرام و مردانگی توی قیمتها تاثیرگذاره انگار :-/

بحث تموم شد.

منم دیگه نمیام توی این تاپیک چون حوصله ارسال پست ندارم.

آمار پستهای ارسالیم توی این تاپیک رفت بالا (اونم با متنهای طولانی). نمیخوام بره بالا.

خدافظ همگی :67:

kasraa

کاربر عضو
منظورم تو نبودی :))

منظورم این آقاهه pedramsys بود :D

باز خوبه این دفه داد نزدی محمد بیا کمک کن =))

jafar1374

کاربر عضو
خب بحث های جالبی داشتیم تو این تایپیک ...

طبق گفته بچه ها ما که الان یه نمه بلدیم با اسکریپت ها کار کنیم سایت راه بندازیم و کارهایی باهاش بکنیم که مثلا وردپرس برای کار دلخواهمون آماده بشه (البته من که شخصا خودم چیزی بلد نیستم) همینجوری کشکی یاد نگرفتیم که ! براش پول نت دادیم ، پول برق دادیم ، وقت گذاشتیم و اینقدر تو فرومای مختلف از بچه های واردتر پرسیدیم تا اشکالات کار رو گرفتیم و روزها منتظر موندیم تا جواب سوالاتمونو از تو فرومها بگیریم css یاد گرفتیم که بتونیم رنگ قالب و .....! که الان می تونیم به راحتی و در عرض مثلا نیم ساعت همه کارای ثبت دومین و پنل هاست و بقیه انجام بدیم ... پس در واقع این نیم ساعت حاصل مقداری از عمر با ارزش ماست که به راحتی در اختیار یه فرد می ذاریم.

این رو هم در نظر داشته باشید که باید به پشتیبانی بعد از نصب هم بدید چون بعدش کلی براش سوال پیش میاد و بقیه قضایا

من خودم اگه براش دومین و هاست و نصب وردپرس معمولی انجام بدم با قالبای آماده 30 هزار تومان می گیرم که بی انصافی هم نکرده باشم - خداییش اگر خود طرف بخواد خودش این کار یاد بگیره فکر کنم حداقل 1 سال طول می کشه . چون اصلا نمی دونه هاست و دومین چیه ! سایت چیه ! اسکریپت چیه ! اصلا از کجا شروع کنه ! اووه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا