دانلود تعمیر کاتالیزور

nasimbt

تازه وارد

چرا برای شستوی کاتالیزور به کاتالیست وان مراجعه نمائید؟​

گروه تخصصی کاتالیست وات سال ها است که در زمینه کاتالیزور فعالیت دارد چه در زمینه تعمیر کاتالیزور، چه در زمینه تعویض کاتالیزور و.... بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد داد پس بهتر است برای یا شستشوی آن به مجموعه کاتالیست وان مراجعه نمائید تا بهترین خدمات را با کم ترین هزینه دریافت نمائید.

با توجه به قیمت سنگین خودرو ها و دستگاه مبدل کاتالیست اکثر صاحبان خودرو خودرو به دنبال روشی ارزان تر و به صرفه تر هستند تا رفع مشکلا بخش لوله خارجی اگزوز، گاز های مضر نیز افزایش پیدا نکند تا به راحتی بتوانند مراحل تست معاینه فنی خودرو را پشت سر گذارند.

شستشوی کاتالیزور یکی از روش های مناسب و اصول اولیه برای حفظ ایمنی خودرو و حفظ ایمنی لازم در کاتالیزور خودرو است، اما برای بسیاری از شما این سوال پیش خواهد آمد که چگونه شست و شوی کاتالیزور را انجام می دهند؟

سریع ترین و ساده ترین روش برای شست و شوی کاتالیزور مورد نظر خود، خرید و استفاده از محلول شستشوی کاتالیست و سنسور اکسیژن می باشد که به راحتی قادر خواهید بود تا این محصول را از سایت ما خریداری کرده و آن را به باک مخزنی که سوخت در آن ذخیره میشود نصب نمایئد. بعد از استفاده از این محلول سنسور اکسیژن موجود در کاتالیزور خودرو عمل تصویه و پاکسازی قطعه مورد نظر را آغاز خواهد کر
 
بالا