تغییرات در بخش سبد خرید ووکامرس

alirezagr7

تازه وارد
سلام دوستان.... 3 تا مسئله رو میخواستم برای صفحه سبد خریدم انجام بدم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

1- وقتی با مرورگر گوشی صفحه سبد خرید باز میشه متاسفانه امکان افزودن یا کاهش تعداد سفارش نیست اما این مسئله خیلی برای فروش من اهمیت داره

2- توی فروم سرچ کردم گفته بود که woocommerce-mod.css  رو باید ادیت کنم اما اتفاقی نیفتاد (شاید چون از افزونه پرداخت چند مرحله ای استفاده میکنم و باید اون رو ویرایش کنم اما نمیتونم با inspect element جاشو پیدا کنم)

3- خیلی صفحات سبد خرید ووکامروس بد فرم هستن و ایکاش میشد که تو سمت راست صفحه که خالی مونده بشه یه متن یا تصویری اضافه کرد.

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

teamnet

تازه وارد
من همه اینا رو درست کردم ولی پدرم در اومد تا درست کردم والا یادمم نمیاد کجاها رو دست کاری کردم فقط این بگم از فایلهای اصلی ووکامرس کپی بگیرید در فولدر قالب و سپس اونا رو ادیت کنید و اینکه اگر بتونید چیلد تم یا همون پوسته فرزند بسازید خیلی راحت تر هستید ... باز موردی یادم بیاد بهتون میگم 

می تونید وب سایت خودم رو به عنوان نمونه ببنید

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
لینک فروشگاهتون رو بذارید من کدهای CSS رو بهتون میدم اضافه کنید.

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
قرار داده بودم در پست:

بله عذرخواهی می کنم.

برای مورد اول:

@media only screen and (max-width: 767px){
.responsive .shop_table .product-quantity {
display: block !important;
}
}

مورد دوم:

.woocommerce ul#shipping_method {text-align: right !important;}

و برای اینکه تمیزتر در بیاد این رو هم می تونید اضافه کنید: 

( قیمت ارسال رو سمت چپ و متن رو سمت راست نشون میده)

.woocommerce ul#shipping_method .amount {font-weight: 700;float: left;position: relative;top: 2px;}

برای مورد سوم هم باید تمپلت Cart ووکامرس رو بریزید تو قالبتون و توی دایو cart-collaterals المنت های مورد نظرتون رو اضافه کنید.

موفق باشید ;)

alirezagr7

تازه وارد
بله عذرخواهی می کنم.

برای مورد اول:

@media only screen and (max-width: 767px){
.responsive .shop_table .product-quantity {
display: block !important;
}
}

مورد دوم:

.woocommerce ul#shipping_method {text-align: right !important;}

و برای اینکه تمیزتر در بیاد این رو هم می تونید اضافه کنید: 

( قیمت ارسال رو سمت چپ و متن رو سمت راست نشون میده)

.woocommerce ul#shipping_method .amount {font-weight: 700;float: left;position: relative;top: 2px;}

برای مورد سوم هم باید تمپلت Cart ووکامرس رو بریزید تو قالبتون و توی دایو cart-collaterals المنت های مورد نظرتون رو اضافه کنید.

موفق باشید ;)
مورد 1 و 3 حل شدند اما مورد 2 هرکاری کنم اصلا تکون نمیخوره. هر 2 کدی که دادید رو هم اضافه کردم اما هیچی. فقط وقتایی که کد دوم که گفتید تمیزتر درمیاره راست چین شدن رو میزنم فقط استایل فونت قیمت تغییر میکنه اما هیچ تغییری در راست چین و چپ چین شدن حاصل نمیشه!! احتمالا بخاطر همون افزونه پرداخت چند مرحله ای باشه که نصب کردم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
مورد 1 و 3 حل شدند اما مورد 2 هرکاری کنم اصلا تکون نمیخوره. هر 2 کدی که دادید رو هم اضافه کردم اما هیچی. فقط وقتایی که کد دوم که گفتید تمیزتر درمیاره راست چین شدن رو میزنم فقط استایل فونت قیمت تغییر میکنه اما هیچ تغییری در راست چین و چپ چین شدن حاصل نمیشه!! احتمالا بخاطر همون افزونه پرداخت چند مرحله ای باشه که نصب کردم.
عذرمیخوام ، متاسفانه چون روش های ارسالتون رو ندیدم حفظی کد رو نوشتم. 

---

آپدیت

افزونه ی جالبیه تاحالا تجربش نکرده بودم، متاسفانه اجازه نمیده من روش های حمل و نقل رو ببینم. اگر ممکن هست شرایطی فراهم کنید تا من بخش مورد نظر رو مشاهده کنم. 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alirezagr7

تازه وارد
عذرمیخوام ، متاسفانه چون روش های ارسالتون رو ندیدم حفظی کد رو نوشتم. 

---

آپدیت

افزونه ی جالبیه تاحالا تجربش نکرده بودم، متاسفانه اجازه نمیده من روش های حمل و نقل رو ببینم. اگر ممکن هست شرایطی فراهم کنید تا من بخش مورد نظر رو مشاهده کنم. 
افزونه رو غیرفعال کردم اما بازهم با کد CSS که دادید راست چین نمیشند!

ببخشید یک سوال غیر مرتبط هم داشتم . کد CSS ای هست که بتونه به همه دکمه های سایتم یه مقدار حالت curved بده تا از این حالت مستطیلی و خشک کمی خارج شند؟

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
افزونه رو غیرفعال کردم اما بازهم با کد CSS که دادید راست چین نمیشند!

ببخشید یک سوال غیر مرتبط هم داشتم . کد CSS ای هست که بتونه به همه دکمه های سایتم یه مقدار حالت curved بده تا از این حالت مستطیلی و خشک کمی خارج شند؟
لطفا کدهای جدید رو اضافه کنید:

.shop_table ul#shipping_method li, .cart_totals ul#shipping_method li {text-align: right;position: relative;right: -25px;}
.shop_table ul#shipping_method li label span, .cart_totals ul#shipping_method li label span {float: left;margin-left:-10px;}
ul#shipping_method input[type="radio"]:checked + label {color: #2d5c88 !important;font-weight:bold;}

دو خط آخر رو اگه دوست نداشتید میتونید پاک کنید.

---

برای گرد شدن دکمه ها هم کد زیر رو وارد کنید و هرچقدر میخواید حدش کمتر باشه عدد 25 رو کاهش بدید.

کد:
.woocommerce-page .button {border-radius: 25px !important;}

alirezagr7

تازه وارد
لطفا کدهای جدید رو اضافه کنید:

.shop_table ul#shipping_method li, .cart_totals ul#shipping_method li {text-align: right;position: relative;right: -25px;}
.shop_table ul#shipping_method li label span, .cart_totals ul#shipping_method li label span {float: left;margin-left:-10px;}
ul#shipping_method input[type="radio"]:checked + label {color: #2d5c88 !important;font-weight:bold;}

دو خط آخر رو اگه دوست نداشتید میتونید پاک کنید.

---

برای گرد شدن دکمه ها هم کد زیر رو وارد کنید و هرچقدر میخواید حدش کمتر باشه عدد 25 رو کاهش بدید.

آقا شما تا حالا کجا بودید :))) هر آنچه مشکل داشتم توی این مدت در 1 روز حل کردید!! واقعا نمیدونم چطور تشکر کنم. خیلی کارتون درسته

alirezagr7

تازه وارد

ببخشید یک مسئله ای رو نمیتونم درارتباط با دکمه ها حل کنم. وقتی روشون کلیک میکنم بعد از انحنا دادن به گوشه ها یک کادر دور دکمه ها ظاهر میشه. امکان حذف این کادر هست؟

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
ببخشید یک مسئله ای رو نمیتونم درارتباط با دکمه ها حل کنم. وقتی روشون کلیک میکنم بعد از انحنا دادن به گوشه ها یک کادر دور دکمه ها ظاهر میشه. امکان حذف این کادر هست؟

سلام علیرضای عزیز ، خدمت شما

کد:
button,button:focus,input{outline:none !important;}

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا