تغییر اندازه شکلک در نظرات ( کانون هواداران پرسپولیس )

akaskoo

تازه وارد
سلام دوستان

میخوام سایت کانون هواداران پرسپولیس رو بیارم وردپرس ، در حال آزمون و خطا قالب هستیم

شکلک هامون در بخش نظرات در سایز واقعی نمایش داده نمیشن ، دوستان لطفا کمک کنن ، من css دادم ولی نمیشه ، سورس هم میگیرم ولی css مربوط رو پیدا نمیکنم ، خیلی تعریف وردپرس رو کردم و واقعا به این موضوع اعتقاد دارم ، لطف کنید کمک کنید ، لطفا بخش نظرات لینک زیر رو ببینید ، ممنون

<a> href=" </a>

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

مشکلی دیده نشد

منظورتون شکلکهاست؟

اندازشون ک نورماله

akaskoo

تازه وارد
سلام

مشکلی دیده نشد

منظورتون شکلکهاست؟

اندازشون ک نورماله
با سلام ، بله منظورم شکلک ها در بخش نظرات هست .... نه دوست عزیز ، سایز اون پرچمی که توو شکلک ها هست بزرگه ، میخوام شکلک ها با اندازه واقعی خودشون به نمایش دربیان ... فکر کنم اون شکلک پرچمه سایزش 150*150 هست ، اصلا یک سئوال از شما که به css مسلط هستید ، این سایز شکلک ها (اسمایل ها ) کجای قالب هست .. توو کدوم فایله ؟؟؟ ممنون

من میخوام هر شکلک با سایز واقعی خودش به نمایش دربیاد

Qalekhani

قلعه‌خانی
دوستان کسی نمیتونه کمک کنه ؟؟؟!!!!!
مشکل اینه که ما نه اطلاعی در مورد قالب شما داریم و نه به فایل های php قالب تون دسترسی داریم :)

چون سایزش رو با css مشخص نکرده. از دستور height: 1em استفاده کرده که داخل php به کار گرفته شده

akaskoo

تازه وارد
مشکل اینه که ما نه اطلاعی در مورد قالب شما داریم و نه به فایل های php قالب تون دسترسی داریم :)

چون سایزش رو با css مشخص نکرده. از دستور height: 1em استفاده کرده که داخل php به کار گرفته شده
ممنون از پاسخ شما ، منم گیرم همینه که این دستور رو نمیتونم پیدا کنم :46: :63: لطفا کمکم کنید ، من هر فایلی رو بخواین کدش رو قرار میدم ، این دستور در inline  هست که من پیداش نمیکنم

element { height: 1em; max-height: 1em;}بنظر من این شکلک یا همون اسمایلی ها چون براش css تعریف نشده از جای اشتباه داره دستور میگیره  ، نمیدونم چه css بدم که درست بشه ...

اساتید لطفا کمک کنند ، توو نت گشتم ، مشکل خیلیاست

راستی در جرسان باشید که برای فراخوانی شکلک ها در ادیتور نظرات از افزونه استفاده کردم که اونم فایل css نداره

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

لطفا افزونه ای رو که استفاده می نماید رو اینجا آپلود کنید تا بشه بهتون گفت مشکل از کجاست.

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
ممنون از پاسخ شما ، منم گیرم همینه که این دستور رو نمیتونم پیدا کنم :46: :63: لطفا کمکم کنید ، من هر فایلی رو بخواین کدش رو قرار میدم ، این دستور در inline  هست که من پیداش نمیکنم

element { height: 1em; max-height: 1em;}بنظر من این شکلک یا همون اسمایلی ها چون براش css تعریف نشده از جای اشتباه داره دستور میگیره  ، نمیدونم چه css بدم که درست بشه ...

اساتید لطفا کمک کنند ، توو نت گشتم ، مشکل خیلیاست

راستی در جرسان باشید که برای فراخوانی شکلک ها در ادیتور نظرات از افزونه استفاده کردم که اونم فایل css نداره
خب همین em مشکل شماست ! شما به جای واحد em از px استفاده کنید مشکلتون حل میشه. اطلاعات بیشتر در : 

بالا