تغییر تاریخ سفارش بعد تغییر وضعیت

mr.mousa

تازه وارد
سلام

بعد از اینکه سفارش به حالت تکمیل شده تغییر میدم تاریخ سفارش تغییر میکنه و از لیست فروش این ماه خارج می‌شود!

تاریخ سفارش به چند ماه قبل تغییر میکند

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه های شمسی ساز نصب نکردید؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

علت مشخص شد یکی از مشکلات برخی افزونه های شمسی ساز (بیشتر وپ جلالی به علت دیر بروزرسانی کردن)عدم هماهنگی با وکامرس است حتما از نسخ بروز یا از افزونه های دیگر مشابه استفاده و بررسی کنید

منتظر پاسخ سایر دوستان نیز باشید

موفق باشید

mr.mousa

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

علت مشخص شد یکی از مشکلات برخی افزونه های شمسی ساز (بیشتر وپ جلالی به علت دیر بروزرسانی کردن)عدم هماهنگی با وکامرس است حتما از نسخ بروز یا از افزونه های دیگر مشابه استفاده و بررسی کنید

منتظر پاسخ سایر دوستان نیز باشید

موفق باشید
دوباره بررسی کردم نصب نبود بسته فارسی ساز وردپرس تاریخ را به شمسی تبدیل کرده است

mssp

تازه وارد
با درود

بنده هم دقیقا همین مشکل را دارم.

آخرین نسخه افزونه پارسی دیت هم فعال است. دوستان راهکاری برای حل این مشکل پیدا نکردند؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

نکته مهم در اینه شما فقط باید یک افزونه پارسی ساز نصب کنید

نسخه وکامرس فارسی آزمایشی است پس بهتر است در حالت غیر فعال باشد

و اینکه در هنگام بررسی بهتر است افزونه های پارسی ساز را غیر فعال کنید تا مطمئن شوید خطا از آنها هست

بنده که تست کردم فارسی ساز وکامرس فارسی اصلا عمل نمی کرد و تاریخ همانطور به زبان اصلی بود و هیچ اشتباهی در زمان بندی وجود نداشت نه در خرید نه در گزارشات .

در صورت امکان تست بگیرید و شات اسکرین ارسال کنید

موفق باشید

mssp

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

نکته مهم در اینه شما فقط باید یک افزونه پارسی ساز نصب کنید

نسخه وکامرس فارسی آزمایشی است پس بهتر است در حالت غیر فعال باشد

و اینکه در هنگام بررسی بهتر است افزونه های پارسی ساز را غیر فعال کنید تا مطمئن شوید خطا از آنها هست

بنده که تست کردم فارسی ساز وکامرس فارسی اصلا عمل نمی کرد و تاریخ همانطور به زبان اصلی بود و هیچ اشتباهی در زمان بندی وجود نداشت نه در خرید نه در گزارشات .

در صورت امکان تست بگیرید و شات اسکرین ارسال کنید

موفق باشید
با درود

قطعا مشکل از سمت افزونه های شمسی ساز هست. خود ووکامرس فارسی که تاریخ رو شمسی نمیکنه. همانطور که استارتر فرمودند این مشکل پس از تغییر وضعیت سفارش وجود می آید نه در خرید و گزارشات. مثلا شما به صفحه ویرایش یک سفارش می روید و تاریخ سفارش زده شده 1 آذر 1396 و وضعیت در دست بررسی. شما فقط وضعیت را تغییر بدهید مثلا در حال انجام و دکمه بروزرسانی را بزنید تاریخ ثبت سفارش می شود 15 شهریور 775.  امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

هر دو نسخه معروف شمسی ساز دچار مشکلات جدی هستند . علت هم در نبود دریافت بازخوردهای کاربران و عدم توجه به آنها است الان که بررسی کردم دیدم مشکلات جدی دارند بهتره این افزونه ها رو به طور موقت غیر فعال کنید تا بروزرسانی مطمئن و سالمی ازشون منتشر بشه. چون این افزونه ها مسیر اشتباهی رو پیش میرن و بجای پرداختن فقط به افزونه شمسی ساز در سایر قسمتها نیز ورود کردن پس احتمال تداخل رو بالا میبرند .

علت اینکه بنده نتونستم در بار قبل تست کاملتری بگیرم اینست که ما خیلی سال است از افزونه های شمسی ساز استفاده نمی کنیم

موفق باشید

AmiNimA

تازه وارد
لازم نیست افزونه ی wp-jalali رو غیر فعال کنید. کافیه قبل از اینکه وضعیت رو بروزرسانی کنید، یکبار در محلی که تاریخ سفارش قرار داره کلیک کنید و تاریخ رو مجددا انتخاب کنید. (باکس تاریخ بصورت میلادی باز میشه). و بعد بروزرسانی کنید. البته مشکل روی ساعت پیش میاد، که ساعت سفارش بهم میخوره و اگر سایت شلوغی دارید که هر لحظه سفارش انجام میشه این روش چندان کمکتون نمیکنه. اما اگه سایت شلوغی ندارید سفارشی که وضعیتش رو تغییر دادید فوقش چندتا سفارش بالا پایین شه. یعنی روزش بهم نمیخوره، ساعتش بهم میخوره.

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام

من هم همین مشکل رو دارم

هنگام تغییر وضعیت میبایست تاریخ میلادی رو از توی باکس انتخاب کنید وگرنه بهم میریزه :((

ach1992

تازه وارد
سلام خدمت همه

اینهمه سال هست که وردپرس وجود دارد یعنی چند تا مرد پیدا نشدن که تقویم جلالی رو به هسته وردپرس اضافه کنند تا اینهمه مشکل نداشته باشیم برای یک تقویم! همه جا این تقویم مشکل ساز هست هر افزونه ای که با تقویم کار کنه مجبوریم تقویمش رو با دیت پیکر جداگونه جلالی کنیم و آخرش هم اون چیزی که باید در نمیاد.

واقعا من اونقدرا از کد نویسی حالیم نمیشه و گرنه هر کار دیگه ای لازم باشه میکنم تا این مورد انجام بشه. اگر کسی واقعا بخواد اینکار رو بکنه من حاضرم کمک مالی هم انجام بدم که این مشکل حل بشه و دیگ همچین مشکلاتی رو برای تقویم نداشته باشیم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا