تغییر حالت سفارش

sadeqsoft

تازه وارد
سلام به همه

الان وقتی یک سفارش صبت میشه به صورت پیش فرض میره درحالت بررسی و بعد می تونیم نوعشو عوض کنیم

نمیشه یک کاری کرد که سفارش وقتی ثبت میشه در یک حالت دیگه ثبت بشه؟؟

و همچنین نمیشه همون اول قسمت پرداخت رو نمایش نده و سفارش به حالت پیش فاکتور باشه، اگر تایید شد گزینه های پرداخت براش بیاد؟؟

این سوال دومم مهم تره

خواهشا راهنماییم کنید

ممنون

Ehs@n

کاربر عضو
مت.جه قسمت اول سوالتون نشدم

ولی یه نکاه به این بندازید : 

واسه قسمت دوم سوالتون این افزونه به کارتون میاد 

sadeqsoft

تازه وارد
مت.جه قسمت اول سوالتون نشدم

ولی یه نکاه به این بندازید : 

واسه قسمت دوم سوالتون این افزونه به کارتون میاد 

ممنون

فقط

پلاگین اول به نظر می رسه غیر از نسخه پولیش، کاربردی نباشه

اما به طور مختصر اگر بخوام بگم چی میخوام باید بگم که من یک روش واسط می خوام

محصولات ما سفارشات انبوه داره و نمیشه براش حدی قائل شد! اما از طرفی هم نمیشه پول رو بگیریم و بعد بگیم سفارشتون امکان پذیر هست یا نه!

میخوام اول به صورت پیش فاکتور ثبت بشه بعد اگر ما تایید کردیم بتونه پرداخت کنه

اما مشکلی که الان هست اینه که اگر من درگاه های پرداخت رو بردارم، کلا برداشته میشه و بعد اگر سفارشش رو ببرم درحالت پرداخت، درگاه ها براش نمایش داده نمیشه!

Ehs@n

کاربر عضو
ممنون

فقط

پلاگین اول به نظر می رسه غیر از نسخه پولیش، کاربردی نباشه

اما به طور مختصر اگر بخوام بگم چی میخوام باید بگم که من یک روش واسط می خوام

محصولات ما سفارشات انبوه داره و نمیشه براش حدی قائل شد! اما از طرفی هم نمیشه پول رو بگیریم و بعد بگیم سفارشتون امکان پذیر هست یا نه!

میخوام اول به صورت پیش فاکتور ثبت بشه بعد اگر ما تایید کردیم بتونه پرداخت کنه

اما مشکلی که الان هست اینه که اگر من درگاه های پرداخت رو بردارم، کلا برداشته میشه و بعد اگر سفارشش رو ببرم درحالت پرداخت، درگاه ها براش نمایش داده نمیشه!
متوجه شدم!
شما تقریبا کاری رو که سایت های رزرو هتل میکنند رو میخواید انجام بدی

به صورتی که اول خرید ثبت بشه ، بعد از تایید بتونه پرداخت کنه !

من افزونه خاصی در این باره واسه ووکامرس ندیدم ! 
منتظر پاسخ دوستان باشید ! امیدوارم بتونند کمک کنند !

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

یک گزینه به ذهنم میرسه اونم گراوتی فرم هستش که امکان سفارش وجود داره و میشه پس از تایید قیمت و اعلام به مشتری امکان واریز وجه رو براش ایجاد کرد این رو برای یکی از دوستانم اجرا کردم چون باید قیمت نهایی برخی خدماتش رو برآورد می کرد و بعد پول رو آنلاین میگرفت . بنده خودم هم دنبال یه همچین چیزی بجر گروایتی هستم ولی تا حالا پیدا نکردم هنوزم دارم میگردم اگر شما پیدا کردی همینجا قرار بده . ما برای خودمون فعلا از این روش استفاده کردیم = محصول بدون قیمت = نوشتن تماس بگیرید از سوی خریدار { نوشتن اینکه محصول فوق پس از تعیین قیمت برایتان ایمیل می شود }= امکان ثبت خرید بصورت 0 تومان {رایگان نیست } = واریز به صورت کارت به کارت = تماس با ما و ارسال محصول

این افزونه رو همین چند دقیقه پیش جستم خود دارم تست می گیرم تست بگیرید شاید همین باشه

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا