تغییر در افزونه و باقی ماندن تغییر پس از آپدیت

MohsenGraph

تازه وارد
سلام دوستان

من یک مشکلی که همیشه داشتم این بود که وقتی یک افزونه رو تغییر میدادم، مثلا تصویر فلان جاش رو عوض می کردم بعد از اینکه آپدیت می شد، تغییرات من از بین می رفت

راهکاری به نظر شما دوستان می رسه که این تغییرات با آپدیت از بین نره؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
انتقال یافت انجمن پرسش و پاسخ

بستگی به تغییرات شما داره. مثلا اگر تغییرات در CSS باشه ، من معمولا میام یک فایل جداگونه برای این تغییرات ایجاد میکنم. مثلا با نام changes.css

برای تغییرات کد نویسی راهکار استانداردی وجود نداره...

مگر اینکه فایل ها رو diff کنید با هم (مقایسه) و تغییرات قدیمی رو در فایل جدیدتون هم اعمال کنید . سرویس های انلاین برای این کار وجود داره. گوگل سرچ کن online diff codes

MohsenGraph

تازه وارد
انتقال یافت انجمن پرسش و پاسخ

بستگی به تغییرات شما داره. مثلا اگر تغییرات در CSS باشه ، من معمولا میام یک فایل جداگونه برای این تغییرات ایجاد میکنم. مثلا با نام changes.css

برای تغییرات کد نویسی راهکار استانداردی وجود نداره...

مگر اینکه فایل ها رو diff کنید با هم (مقایسه) و تغییرات قدیمی رو در فایل جدیدتون هم اعمال کنید . سرویس های انلاین برای این کار وجود داره. گوگل سرچ کن online diff codes
اگر در فایل changes.css باشه کدهای این فایل رو مثل rtl به کدهای اصلی ترجیه میده؟
اون وقت تو آپدیت این پاک نمی شه دیگه؟

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

عزیزم از افزونه اصلاح شده یک بک آپ داشته باش بمحض اپدیت کردن تغییرات خودتو اعمال کن ، این مطمئن ترین راهه

زنده باشی و پایدار

Mr.Mostafa

تازه وارد
اگر در فایل changes.css باشه کدهای این فایل رو مثل rtl به کدهای اصلی ترجیه میده؟
اون وقت تو آپدیت این پاک نمی شه دیگه؟
شما چنانچه تغییرتون Css هست یک فایل Css بسازید کد هاتون رو درش قرار بدید و بین تگ head زیر تابع wp_head قرار بدید فقط دقت داشته باشید که این فایل رو خارج از پوشه افزونه قرار بدید مثلا داخل پوشه قالبتون یا روت وردپرس قرارش بدید دیگه با آپگرید افزونه این فایل دست نخورده باقی میمونه و روی ورژن جدید هم اعمال میشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MohsenGraph

تازه وارد
ممنون از تمام دوستان به خاطر پاسخ هاتون

من جیدا میام تغییرات CSS رو پشت سر هم تو فایل style.css قرار میدم و یک !important جلوش قرار میدم، به جای اینکه برم دونه دونه هرجایی که می خوام تو فایل های مختلف CSS پوسته ویراش کنم. یه چیزی مثل

می خواستم بدون به نظر شما این کار تو سرعت سایت یا خواندن سایت توسط مرور گرها مشکلی ایجاد نمیکنه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکلی ایجاد نمیکنه

اما به گفته خودت اگر یک فایل changes.css بسازی و پایین تر از style.css بزاریش. اولویت با changes.css خواهد بود

بالا