تغییر در صفحه اصلی قالب بازار

mostafarkn

تازه وارد
سلام من از قالب بازاری که از سایت خودتون دانلود کردم و سپس نصب کردم و به نسخه پشتیبانی که گذاشته بودین تغییرش دادم استفاده می کنم.در صفحه اول این قالب اسلایدر باید داشت،پرفروش و پیشنهاد ویژه قرار داره ولی فقط یکی از اون ها نمایش داده می شه من می خوام هم زمان سه تاش نمایش داده بشه چه کار باید بکنم؟کد پیش فرضش:

[products_tabs per_page="5" slider="yes" orderby="menu_order" order="desc" categories="must-have, best-seller, special-offers, " ]

بود ولی من با این که سه کد نوشتم و در آخر هر کدام یکی از کد های اخر کد بالا رو گذاشتم اون طوری که می خواستم نشد باید چه کار کنم تا این کد ها به ترتیب از بالا به پایین نمایش داده شوند به عبارت دیگر الان در صفحه اصلی دو ردیف کالا نمایش داده می شوند ولی من می خوام چهار ردیف نمایش داده شوند.آدرس سایت:ppufferyshop.ir

باتشکر

sagono

تازه وارد
درست متوجه نشدم ولی اگه میخایی ردیف اضافه کنی تو قسمت ویرایش برگه منو بعد شورکد اونجا میتونی همه کارکنی

mostafarkn

تازه وارد
من columns=4 رو اضافه کردم ولی تغییری نکرد.ببینین من الان می خوام دقیقا از کد های زیر استفاده بکنم ولی هنگام اجرا به صورت تصویر ضمیمه درمیاد!چه طور این مشکل رو برطرف کنم؟ممنون

[products_tabs per_page="5" slider="yes" orderby="menu_order" order="desc" categories="best-seller" ]

[products_tabs per_page="5" slider="yes" orderby="menu_order" order="desc" categories="special-offers" ]

You must be registered for see images attach

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
الان که چهار تا محصول در هر ردیف هست. مشکلتون چیه؟

اگر هم می خاین که چهار ردیف محصول داشته باشین، چهار خط شورت کد بذارید.

mostafarkn

تازه وارد
نه ببینید پیش فرض این قالب اینه که یک قسمت داره که محصولات رو نشون میده بالاش نوشته باید داشت و پرفروش و ویژه که رو هر کدوم کلیک کنید محصولات مربوط به اون قسمت میاد ولی من می خوام این سه تا همشون به صورت پیش فرض بعد از بالا اومدن وبسایت از بالا به پایین نمایش داده شوند.یعنی اول محصولات باید داشت نمایش داده بشه پایینش پرفروشا و پایین ترش ویژه بدون اینکه بازدیدکننده بخواد برای دیدنشون اونا رو انتخاب کنه!امیدوارم این دفعه منظورمو خوب رسونده باشم.

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

توی برگه فروشگاه بجای شورت کد زیر :

کد:
[products_tabs per_page="-1" slider="yes" orderby="menu_order"  order="desc" categories="must-have, best-seller, special-offers, " ]
از شورت کد های زیر استفاده کنید.

کد:
[products_slider title="محصولات ویژه" per_page="12"  featured="yes" latest="no" best_sellers="no" on_sale="no" category="0"  orderby="menu_order" order="desc" layout="default" ]
[products_slider  title="آخرین محصولات" per_page="12" featured="no" latest="yes"  best_sellers="no" on_sale="no" category="0" orderby="menu_order"  order="desc" layout="default" ]
[products_slider title="محصولات پرفروش" per_page="12" featured="no" latest="no" best_sellers="yes"  on_sale="no" category="0" orderby="menu_order" order="desc"  layout="default" ]
[products_slider title="محصولات در حال فروش"  per_page="12" featured="no" latest="no" best_sellers="no" on_sale="yes"  category="0" orderby="menu_order" order="desc" layout="default" ]

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mostafarkn

تازه وارد
ممنون1- ولی نمیشه از کدی مشابه کد پیش فرض استفاده کرد؟

2- یک سوال دیگه فکر کنم محصولات پرفروش و محصولات درحال فروش و آخرین محصولات اتوماتیک باشن ولی چه طور می تونم ی سری محصولات دلخواه رو جزو محصولات ویژه قرار بدم؟

mostafarkn

تازه وارد
آقا چرا کسی جواب نداد؟محصولات تب های باید داشت و پیشنهاد ویژه چه طور تعیین می شن؟آیا می تونیم دستی اونا رو انتخاب کنیم؟

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
گذاشتن محصول در ویژه بسیار ساده ست. در محصولات ووکامرس وارد بشین، و ستاره جلوش رو بزنید.

بالا