تغییر در گزینه های وضعیت سفارش ووکامرس

mostafarkn

تازه وارد
سلام در قسمت وضعیت سفارش وو کامرس دو گزینه انگلیسی وجود داره که عبارتند از on hold و pending payment.چه طور می تونم این ها رو تغییر بدم و فارسی کنم؟باتشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
جستجو کنید. بارها توضیح دادیم...

شما ووکامرس فارسی استفاده کنی نباید مشکلی باشه

در نهایت از بسته فارسی ساز استفاده کنید و در بخش حلقه های ترجمه ، افزودن حلقه ترجمه رو بزنید و عبارت اصلی و جایگزینش رو معرفی کنید

mostafarkn

تازه وارد
در فایل های لنگویج دنبال این کلمات گشتم نبودن،حلقه ترجمه ووکامرس هم استفاده کردم ولی تغییر نمی کرد فارسیاش تغییر می کردا ولی این دو گزینه انگلیسی تغییر نکرد!!!!!!!!!!از ووکامرس فارسی هم استفاده کردم فارسی سازشم به روزه 5 تا از گزینه ها فارسیه 2 تا انگلیسی!

omidse

تازه وارد
دقیقا منم همین مشکل رو دارم. کلمه @تعداد@ رو به کیلو میخام تغییر بدم و نمیشه . از حلقه هم استفاده کردم اما اصلا این کرود رو ذخیره نمیکنه .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در فایل های لنگویج دنبال این کلمات گشتم نبودن،حلقه ترجمه ووکامرس هم استفاده کردم ولی تغییر نمی کرد فارسیاش تغییر می کردا ولی این دو گزینه انگلیسی تغییر نکرد!!!!!!!!!!از ووکامرس فارسی هم استفاده کردم فارسی سازشم به روزه 5 تا از گزینه ها فارسیه 2 تا انگلیسی!
احتمالا مربوط به قالبه

قالب رو عوض کنید باید حل بشه

---------- Post added at 13:58 ---------- Previous post was at 13:57 ----------

دقیقا منم همین مشکل رو دارم. کلمه @تعداد@ رو به کیلو میخام تغییر بدم و نمیشه . از حلقه هم استفاده کردم اما اصلا این کرود رو ذخیره نمیکنه .
لطفا در تاپیک دیگران پرسش نکنید و از طریق تاپیک خودتان پیگیر باشید

بالا