تغییر رنگ دکمه افزودن به سبد خرید در تم veneno

vistaran

تازه وارد
با سلام و احترام و ضمن تشکر از سایت خوبتون و آموزشها.من جدیدا از تم veneno که در سایت خوب شما این تم فارسی سازی شده و آموزش نصبش هم ارائه شده استفاده کرده ام.همه چیز بسیار عالیه فقط موردی که وجود داره اینه که وقتی یک محصول را انتخاب می کنی و به صفحه مربوطه می رویم دکمه "افزودن به سبد خرید" به رنگ مشکی است ،اگر بخواهیم رنگ این دکمه را عوض کنیم از چه طریقی می شه اینکار را انجام داد با تشکر

vistaran

تازه وارد
مثلا این محصول را در سایت مشاهده فرمایید 

S@jj@D

تازه وارد
سلام

مطمئنا قالب به قالب فرق میکنه این مسئله چون برنامه نویسها فرق میکنه، به عنوان مثال برای یک نوع قالبی که بنده استفاده کرده بودم در فایل style.css قالب باید عبارت .woocommerce-page .woocommerce .add_to_cart_button, .woocommerce .checkout-button, .woocommerce .single_add_to_cart_button, .woocommerce #place_order, .woocommerce div.product form.cart .button رو سرچ کنین و کد رنگ مدنظرتونو در قسمت Background وارد کنین!

در این موارد اکستنشن میتونه کمک فراوانی کنه، پیشنهاد میکنم استفاده کنین.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

vistaran

تازه وارد
سلام مرسی از پاسختون ولی در فایل style.css هیچ کدام از عباراتی که شما فرمودید وجود نداره

vistaran

تازه وارد
مدیر محترم سایت میشه لطفا راهنمایی کنید مرسی

S@jj@D

تازه وارد
عرض کردم که قالب به قالب فرق میکنه و اکستنشن Firebug رو معرفی کردم تا خودتون در قالبتون پیداش کنین!

بنده این قالب رو ندارم اما با استفاده از پیش نمایش های اون میتونم بگم شما باید به پوشه این قالب برین و پوشه css رو باز کنین و در فایل theme1.css عبارت .main-container .product-view .summary.single-product-info .cart .button رو سرچ کنین و کد رنگ Background که به صورت پیش فرض 222# هست رو به کد رنگ مدنظرتون تغییر بدین!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

vistaran

تازه وارد
واقعا ازت ممنونم بابت راهنمایی و پاسخگوییت،ولی موضوع جالب میدونی کجاست ،این مسیری رو که شما فرمودید رو من رفتم و کد رنگ بک گراند هم عوض کردم ولی در حد 1 دقیقه این رنگ دکمه خرید تغییر پیدا می کنه و دوباره به حالت پیش فرض خودش که مشکی هست باز میگرده،جالبتر اینکه من رفتم داخل پوشه css و سپس theme1.css را حذف کردم مجدداً که صفحه رو رفرش کردم متوجه شدم مجدداً این فایل وجود داره،قضیه چیه ،ممنونت میشم اگه راهنماییم کنی،خودم که واقعا گیج شدم و نمیدونم چیکار کنم شاید بیش از 40بار حذف کردم و رفرش دوباره ایجاد میشد،حتی رفتم فایل رو داخل کامپیوتر ویرایش کردم و سپس آپلود کردم باز دوباره بر می گشت به حالت پیش فرض ،هر کاری که بگید کردم

msayber

تازه وارد
سلام 

نیاز به اون کارها نیست . 

شما به این آدرس برو 

wp-content/themes/veneno/css/

اونجا این فایل رو به صورت ادیت باز کن 

theme1.css

بعد که باز شد از داخل کیبرد دکمه ترکیبی Ctrl+f  رو بزن تا منو سرچ برات بیاد و عبارت زیر رو سرچ کن 

.main-container .product-view .summary.single-product-info .cart .button

چهارتا نتیجه برات میاره 

اولین نتیجه جستجو عبارت 

background: #222

داره که رنگ اصلی دکمه است و شما میتونی اون رو ویرایش کنی به هر رنگی که دوست داری 

در نتیجه دوم جستجو هم که دقیق بعد از توضیحات همین بخش اومده شما دوباره عبارت 

background: #f01b48;

داری که رنگ دکمه است زمانی که با موس روی اون قرار گرفتی این رو هم می تونی ویرایش کنی 

اگر این راهنمایی بدرد بخور بود برای سلامتی رهبر عزیزمون و امام زمان صلوات بفرست

vistaran

تازه وارد
سلام.خیلی ممنون از پاسختون،مشکل اینجاست که من دقیقا همه این کارهایی که شما دوست عزیز و دوست عزیزی که قبلا راهنمایی کرده بودند را انجام دادم ولی به جواب نرسیدم،مشکل اینجاست که وقتی این فایل را ویرایش می کنی گویا بعد از چند دقیقه با فایل پیش فرض جایگزین میشه ،یعنی شما همه این تغییرات رو انجام میدی و سیو هم می کنی ،بعد سایت رو رفرش می کنی و دقیقا می بینی که دکمه ها به همون رنگی که میخواستید تغییر پیدا کرده و شما هم خوشحال،ولی چند دقیقه بعد که مجدداً چک می کنیم به همون حالت پیش فرض درامده ،انگار  نه انگار که ما کاری کردیم،برای اینکه مطمئن بشم فایل  theme1.css  رو اومدم به طور کلی حذف کردم ،چند دقیقه بعد که رفرش کردم دیدم همین فایل مجدداً وجود داره، با اینکه حذف کرده بودم و حتی از تراش سی پنل هم حذف کرده بودم دوباره ایجاد شد، اینجا با خودم گفتم حتماً یه مساله ای وجود داره که اجازه ویرایش این فایل  theme1.css  رو نمیده و حتی اگه تغییرش بدی بعد از چند دقیقه با فایل اورجینال خودش جایگزین می کنه.راهکار چیه که وقتی این فایل رو ویرایش می کنیم دوباره بر نگرده به حالت پیش فرضش؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فکر کنم پوشه less فایل global.less باید باشه! اگر نبود باقی فایل های این پوشه رو بگرد...

مستقیم فایل css رو ویرایش نکن!

vistaran

تازه وارد
محمد عزیزم خیلی خیلی ازت ممنونم با راهنمایی شما درست شد،یعنی راحت شدما!ولی یه سوالی ازتون دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید و اون اینکه با توجه به اینکه من از افزونه firebug استفاده کردم و از طریق این افزونه به این جا رسیدم که لابد باید فایل theme1.css را تغییرش بدم یعنی این افزونه نمی تونه کمکی بکنه چون ظاهراً آدرس اشتباهی داده بود!!!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایر باگ ادرس اشتباهی نداده. سیستم قالب اینطوره که فایل less یک CSS ایجاد میکنه!

درباره less جستجو کنید متوجه میشید.

بالا