تغییر سایز تصاویر شاخص و گالری محصولات ووکامرس

FaraBrandCo

تازه وارد
سلام به تمام پرشین اسکریپتی های حرفه ای و عزیز

دوستان دو تصویر براتون قرار میدم به توضیح زیر هم لطفا دقت کنید . این سوال من سوال خیلی از دوستان دیگه هم هست که متاسفانه توی سرچ های گوگل نتایج مناسبی پیدا نمیشه

اول تصاویر رو ببینید

تصویر اول (سایز تصویر شاخص و گالری رو دقت کنید)

You must be registered for see images attach

تصویر دوم (سایز تصویر شاخص و گالری)

خب بریم سراغ سوال

دوستان میخوام در صفحه جزئیات محصول ، تصویر شاخص ووکامرس و گالری رو سایزش رو تغییر بدم (تصویر دوم) و دقیقا مثله نمونه بالا کنم (تصویر اول) - (قالب استفاده شده در تصویر دوم پوسته محبوب BE هست)

اگه جواب css هست راهنمایی کامل

اگه جواب با افزونه خاصی هست ممنون میشم معرفی کنید

بی نهایت از شما ممنونم که وقت میگذارید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehrpouya

کاربر عضو
سلام.

افزونه های کلاس Thumbnail Resizer میتونن به شما کمک کنن. این کلمه رو سرچ کنید توی مخزن وردپرس حداقل 10 مورد پیدا می کنید. اما در مورد پوسته Be باید عرض کنم بهتره این کارو نکنید. این پوسته کمترین قابلیت ایجاد تغییر در کلاسهای سی اس اس رو داره. ریسکش بالاست.

موفق باشید

FaraBrandCo

تازه وارد
سلام.

افزونه های کلاس Thumbnail Resizer میتونن به شما کمک کنن. این کلمه رو سرچ کنید توی مخزن وردپرس حداقل 10 مورد پیدا می کنید. اما در مورد پوسته Be باید عرض کنم بهتره این کارو نکنید. این پوسته کمترین قابلیت ایجاد تغییر در کلاسهای سی اس اس رو داره. ریسکش بالاست.

موفق باشید
ممنون از پاسختون

ولی متاسفانه به نتیجه مناسبی نرسیدم توی سرچ افزونه مورد نظر

بیشتر افزونه های برای گالری و تصاویر شاخص بلاگ استفاده شده ... در حالی که من با تصویر شاخص و گالری ووکامرس کار دارم

mehrpouya

کاربر عضو
ممنون از پاسختون

ولی متاسفانه به نتیجه مناسبی نرسیدم توی سرچ افزونه مورد نظر

بیشتر افزونه های برای گالری و تصاویر شاخص بلاگ استفاده شده ... در حالی که من با تصویر شاخص و گالری ووکامرس کار دارم
منم الان کل افزونه های رسمی و پولی ووکامرسو دیدم. چیز جالی نبود. یا قالب عوض کنید یا کلا بیخیال تغییر بشید

FaraBrandCo

تازه وارد
منم الان کل افزونه های رسمی و پولی ووکامرسو دیدم. چیز جالی نبود. یا قالب عوض کنید یا کلا بیخیال تغییر بشید
محبت کردید دوست عزیز

ولی متاسفانه قالب رو برای این پروژه نمیتونم عوض کنم . نظر مشتری روی همینه

نهایتا باید با کد کار کنم تا تغییر بدم فقط مشکلم اینه نمیدونم کدوم فایل و چه قسمتی (با کد و دستورات آشنا هستم)

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

درتنظیمات قالب بی افزونه معرفی شده توسط دوستان توسط خود قالب توصیه و آدرس دهی شده که از مخزن وردپرس نصب کنید و پس از نصب فعال کنید . {قسمت نمایش یه بخش داری به نام اینستال پلاگین فایلهایی که قالب توصیه می کنه کافیه نصبشون کنید.}

برای اندازه ابعاد هم کافیه تنظیمات کراپ سخت در پیکربندی ووکامرس - محصولات - نمایش رو بررسی کنید . بیشتر قالبها از این حالت استفاده می کنند و ارجحیت داره به تنظیمات خودشون . ضمنا باید خود بخش تنظیمات عکس قالب رو هم نگاه کنید گاها تنظیمات ابعاد دارند {نه همشون}

در صورت نیاز به تغییرات ابعادی تا این حد اگر تنظیمات کراپ سود مند نبود باید اندازه فعلی رو در CSS قالب در همه بخشها موبایل یا راستچین یا حالت دسکتابی عوض کنید که احتمالا با اولین بروزرسانی به دردسر خواهید افتاد .

موفق باشید

FaraBrandCo

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

درتنظیمات قالب بی افزونه معرفی شده توسط دوستان توسط خود قالب توصیه و آدرس دهی شده که از مخزن وردپرس نصب کنید و پس از نصب فعال کنید . {قسمت نمایش یه بخش داری به نام اینستال پلاگین فایلهایی که قالب توصیه می کنه کافیه نصبشون کنید.}

برای اندازه ابعاد هم کافیه تنظیمات کراپ سخت در پیکربندی ووکامرس - محصولات - نمایش رو بررسی کنید . بیشتر قالبها از این حالت استفاده می کنند و ارجحیت داره به تنظیمات خودشون . ضمنا باید خود بخش تنظیمات عکس قالب رو هم نگاه کنید گاها تنظیمات ابعاد دارند {نه همشون}

در صورت نیاز به تغییرات ابعادی تا این حد اگر تنظیمات کراپ سود مند نبود باید اندازه فعلی رو در CSS قالب در همه بخشها موبایل یا راستچین یا حالت دسکتابی عوض کنید که احتمالا با اولین بروزرسانی به دردسر خواهید افتاد .

موفق باشید

------------------------------------------------------------------------------

سلام خدمت شما دوست بزرگوار

اول تشکر بابت پاسختون

متاسفانه افزونه خاصی وجود نداره یه چندتایی مثله لایر اسلایدرو اینا هست که بی اهمیته برای این موضوع فقط یه دونه  Force Regenerate Thumbnails

هست که نمیدونم اصلا تنظیماتش کجا هست اینم قبلا نصب کردم

داخل ووکامرس هم همون اویل تست کردم نشد حتی توی تنظیمات قالب همه کاری کردم بازم نشد

در نهایت خواستم css تغییر بدم و مشکلی هم بابت آپدیت ندارم چون میتونم وقت بزارم دوباره تغییر بدم

ولی مشکلم اینه نمیدونم کدوم فایل های css و در چه پوشه های از سایت این css ها موجوده تا تغییر بدم

همین الان ازم بخواهید یه مدیریت محتوای کامل درست کنم با کد نویسی و دیتابیس انجام میدم ولی با ووکامرس و پوشه هاش و فایل هاش اصلا آشنایی ندارم(noob nistam :D)

.امیر

کاربر عضو
به قسمت نمایش - ویرایشگر - برید و این کد رو در rtl.css قرار بدید ببینید کارتون راه میفته

.yith_magnifier_gallery li a {
width: 50% !important;
margin-top: 1px;
}
.woocommerce #content div.product div.thumbnails a, .woocommerce div.product div.thumbnails a, .woocommerce-page #content div.product div.thumbnails a, .woocommerce-page div.product div.thumbnails a{
float: right;
}

یادتون نره کش مرورگر رو خالی کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

FaraBrandCo

تازه وارد
به قسمت نمایش - ویرایشگر - برید و این کد رو در rtl.css قرار بدید ببینید کارتون راه میفته

.yith_magnifier_gallery li a {
width: 50% !important;
margin-top: 1px;
}
.woocommerce #content div.product div.thumbnails a, .woocommerce div.product div.thumbnails a, .woocommerce-page #content div.product div.thumbnails a, .woocommerce-page div.product div.thumbnails a{
float: right;
}

یادتون نره کش مرورگر رو خالی کنید
ممنون از توجه و وقتی که گذاشتی دوست عزیز ... تاثیر داشت ولی متاسفانه به تغییر دلخواه نرسیدم

چون میخوام هم تصویر شاخص هم گالری رو تغییر بدم سایزش رو و از طرفی اگه بدونم کجای کد رو باید تغییر بدم عالی میشه

با این کدی که دادید تصاویر گالری کوچیک شد ولی به جای اینکه از چپ به راست پشت سر هم بیان همشون با فاصله 2 تب از هم وسط تراز شدند

.امیر

کاربر عضو
ممنون از توجه و وقتی که گذاشتی دوست عزیز ... تاثیر داشت ولی متاسفانه به تغییر دلخواه نرسیدم

چون میخوام هم تصویر شاخص هم گالری رو تغییر بدم سایزش رو و از طرفی اگه بدونم کجای کد رو باید تغییر بدم عالی میشه

با این کدی که دادید تصاویر گالری کوچیک شد ولی به جای اینکه از چپ به راست پشت سر هم بیان همشون با فاصله 2 تب از هم وسط تراز شدند
اخه سوالتون تقریبا گنگه و سایز ها مشخص نیستش که دقیق بشه بررسی کرد

شما ی کاری کن همون عکس بالایی رو سیو کن و ی محصول باهمون عکس ایجاد کن و لینکشو بده انشاا... که کارت راه بیفته

FaraBrandCo

تازه وارد
اخه سوالتون تقریبا گنگه و سایز ها مشخص نیستش که دقیق بشه بررسی کرد

شما ی کاری کن همون عکس بالایی رو سیو کن و ی محصول باهمون عکس ایجاد کن و لینکشو بده انشاا... که کارت راه بیفته
مرسی داداش این لینک خدمت شما

توضیح کاملتر :  سایز تصویر شاخص این باشه : 400 در 400

سایز تصاویر گالری : 40 در 40

بعد تصاویر گالری از راست به چپ چیده بشوند البته در شکل بالا ار چپ به راست چیده شده

اینم تصویر بعد از بارگزاری کد شما

لینک : 

mohammadhedayaty

تازه وارد
سلام

دوستان، توی صفحه ی فروشگاه ، عکس محصولات رو ووکامرس یا وردپرس مربع میکنه،من همه عکس هارو با فوتوشاپ به نسبت 4*5 در میارم،توی قسمت ویرایش محصول هم عکس 4*5 هستش،اما نمیدونم چرا توی فروشگاه عکس ها کراپ میشه

قبلا از توجه تون سپاسگزارم

این هم لینک فروشگاه

یه موضوع عجیب دیگه ای هم هست اینکه دوتا از محصول ها (مدل آیسان و رونیا ) مربع نشده تصویر هاشون،اما بقیه شده

بالا