تغییر شاخه اصلی فروشگاه

javaheri123

کاربر عضو
سلام مدیر عزیز و دوستان گلم

من چطوری می تونم شاخه اصلی فروشگاه رو از shop به eshop تغییر بدم از تغغیر آدرس برگه استفاده کردم جواب نداد

ممنونم از شما

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سلام مدیر عزیز و دوستان گلممن چطوری می تونم شاخه اصلی فروشگاه رو از shop به eshop تغییر بدم از تغغیر آدرس برگه استفاده کردم جواب نداد

ممنونم از شما
منظورتون اینه ادرس فروشگاه رو تغییر بدید یا .... بیشتر توضیح بدید و ادرس سایتتون هم قرار بدید تا بهتر بشه کمکتون کرد

javaheri123

کاربر عضو
ممنون از پیگیری شما

بله منظورم همین هستش واقیت موضوع این هست که قبلا از یک فروشگاه دیگه استفاده کردم که به علت لینک گرفتن از گوگل نمی خوام مطالبش پاک بشه و اون هم دقیقا به شاخه root/shop نصب شده و خود ووکامرس هم به صورت پیش فرض آدرس برگه فروشگاه رو به root/shop تنظیم می کنه من می خوام این آدرس رو تغییر بدم

آدرس سایت هم در خدمت شما »

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
الان روی سایت شما ووکامرس نصب نیست یا غیر فعاله...

روی مسیر shop هم یک سیستم فروشگاه ساز دیگه دارید استفاده می کنید ...

javaheri123

کاربر عضو
محمد جان بله دقیقا همینطوره از یک فروشگا سازه دیگه استفاده شده قبلا من می خوام هم اونو نگه دارم و هم دوباره یک فروشگاه سازه دیگه با ووکامرس ایجاد کنم چرا ووکامرس هم نصب است و محصول رو نشون میده ولی صفحه اصلی فروشگاه به enjoylife/shop لینک شده که قبلا یک فروشگاه سازه دیگه نصب شده بود این مشکل رو چه طوری میشه حل کرد

به طور ساده من میخوام مسیر فروشگاه رو از پوشه shop به یک پوشه دیگه تغغیر بدم

javaheri123

کاربر عضو
دوستان با لطف خدا و یکم تمرکز این مشکل حل شد کسانی که همچین قصدی دارن

فایل woocommerce-admin-install.php رو با داتلود کردن از /wp-content/plugins/woocommerce/admin/woocommerce-admin-install.php

و با تغییر سطر 195 مربوط به shop page مقادیر موجود در داخل تک کوتیشن که shop هست رو به مقدار دلخواه تغغیر داده و دوباره به همان قسمت دانلود شده آپلود کنید و کلید نصب برگه های مربوط به ووکامرس را بفشارید.

توجه : این اقدام را بعد از نصب افزونه و فعال کردن و قبل از نصب برگه ها انجام دهید. :x:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
حتما نیاز به دستکاری کد هم نیست. کافیه یک برگه با ادرس دلخواه ایجاد کنید و از بخش تنظیمات ووکامرس/برگه ها صفحه فروشگاه رو انتخاب کنید

javaheri123

کاربر عضو
حتما نیاز به دستکاری کد هم نیست. کافیه یک برگه با ادرس دلخواه ایجاد کنید و از بخش تنظیمات ووکامرس/برگه ها صفحه فروشگاه رو انتخاب کنید
اتفاقا این اولین راه حلی بود که به نظرم رسید اما جواب نداد در اولین پست هم اشاره کرده بودم به این مطلب

javadgh

تازه وارد
دوستان با لطف خدا و یکم تمرکز این مشکل حل شد کسانی که همچین قصدی دارن

فایل woocommerce-admin-install.php رو با داتلود کردن از /wp-content/plugins/woocommerce/admin/woocommerce-admin-install.php

و با تغییر سطر 195 مربوط به shop page مقادیر موجود در داخل تک کوتیشن که shop هست رو به مقدار دلخواه تغغیر داده و دوباره به همان قسمت دانلود شده آپلود کنید و کلید نصب برگه های مربوط به ووکامرس را بفشارید.

توجه : این اقدام را بعد از نصب افزونه و فعال کردن و قبل از نصب برگه ها انجام دهید. :x:
سلام

من میخوام ادرس محصولات که با   هست رو به آدرس     تغییر دهم.

آیا با این روش امکان پذیر هست؟!؟

من برگه های ووکامرس رو هم نثب کردم مشکلی پیش میاد؟؟!؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

مشکلی پیش نمیاد . کافیه شما در پیوند های یکتا ووکامرس بر اساس مدل دلخواهتون مثلا سفارشی قرار بدید و نام فایل رو بذارید یا حتی بر اساس دسته بندی ها تعریف شده

موفق باشید

esyoo

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان

من یک فروشگاه داشتم روی اوپن کارت.این فروشگاه روی ساب دامین بود.یعنی به این شکل:

sub.site.com

الان کلا اوپن کارت رو پاک کردم و می خوام یک وردپرس نصب کنم و بعدش ووکامرس رو نصب کردم.مشکل اینجاست که ووکامرس یک برگه درست می کنه به این شکل:

sub.site.com/store

و بعدش همه محصولات در این برگه وجود دارد.یعنی اگر یک محصولی اضافه بکنم، میشه:

sub.site.com/store/pro1

خواسته من این هست که گزینه Store حذف بشه و لینک محصولات به این شکل در بیاد:(مثل اوپن کارت)

sub.site.com/pro1

ممنون میشم راهنمایی بکنید

ramezan32

تازه وارد
سلام من هم میخوام بجای اینکه به ادرس سایتم مثلا گزینه شاپ اضافه شه و محصولات اونجا نمایش داده بشه مستقیما در صفحه اصلی سایتم نمایش داده بشه ممنون میشم راهنماییم کنید

esyoo

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان

من یک فروشگاه داشتم روی اوپن کارت.این فروشگاه روی ساب دامین بود.یعنی به این شکل:

sub.site.com

الان کلا اوپن کارت رو پاک کردم و می خوام یک وردپرس نصب کنم و بعدش ووکامرس رو نصب کردم.مشکل اینجاست که ووکامرس یک برگه درست می کنه به این شکل:

sub.site.com/store

و بعدش همه محصولات در این برگه وجود دارد.یعنی اگر یک محصولی اضافه بکنم، میشه:

sub.site.com/store/pro1

خواسته من این هست که گزینه Store حذف بشه و لینک محصولات به این شکل در بیاد:(مثل اوپن کارت)

sub.site.com/pro1

ممنون میشم راهنمایی بکنید
گشتم.این رو پیدا کردم.

mehona

تازه وارد
وقت بخیر

شما  خیلی راحت میتونید از گزینه تنظیمات وردپرس - خواندن = در برگه نخست نمایش داده شود ؟

بجای نوشت های تازه ، گزینه  یک برگه یکتا رو انتخاب کنید

تا با رفتن به آدرس اصلی نصب وردپرس مستقیما فروشگاه شما نمایش داده شود

www.yoursite..com  رو که بزنید دبگه صفحه اول نوشته های ورد پرس نمیاد و مستقیم فروشگاه و محصولات نمایش داده با لینک سایت شما

جاویدان

کاربر عضو
وقت بخیر

شما  خیلی راحت میتونید از گزینه تنظیمات وردپرس - خواندن = در برگه نخست نمایش داده شود ؟

بجای نوشت های تازه ، گزینه  یک برگه یکتا رو انتخاب کنید

تا با رفتن به آدرس اصلی نصب وردپرس مستقیما فروشگاه شما نمایش داده شود

www.yoursite..com  رو که بزنید دبگه صفحه اول نوشته های ورد پرس نمیاد و مستقیم فروشگاه و محصولات نمایش داده با لینک سایت شما
با سلام دوست عزیز

از درج آخرین پیام این تاپیک حدود 2 سال گذشته است لطفا از تایپک قدیمی فقط جهت دریافت پاسخ استفاده کنید.

با تشکر

بالا