تغییر عکس پیوستی توسط کاربر در gravity form

• نویسنده موضوع mohoba
  • تاریخ شروع

mohoba

تازه وارد
سلام

سوالم مشخصه از عنوان. یه نفر یه عکس رو پیوست کرده و به یه سفارش هم متصل شده. حالا تصمیم داره عکس رو تغییر بده.

باید چکار کنه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

saeedpersian

کاربر عضو
سلامسوالم مشخصه از عنوان. یه نفر یه عکس رو پیوست کرده و به یه سفارش هم متصل شده. حالا تصمیم داره عکس رو تغییر بده.

باید چکار کنه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
اين مورد مثل "تعويض يا پس دادن جنس فروخته شده" ميمونه! و به پشتباني شما مرتبط ميشه

چون ديگه سفارش ثبت شده و فرم هم ارسال شده. بهتره براي اين كار يك فرم ديگه جهت تعويض فايل بسازيد و قرار بديد.

حالا باز [MENTION=21623]hannanstd[/MENTION] بهتر ميدونه كاري ميشه كرد يا نه. مياد ميگه

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوستان لطفا هر سوال دارید توی همون تاپیک معرفی افزونه که تو صفحه اصلی انجمن توی لینکهای مهم هست بپرسید تا انجمن پخش و پلا نشه و پیوستگی مطالب از بین نره .

بهر حال منم با سعید موافقم . شما باید یه بخش هم برای پشتیبانی و خدمات پس از سفارش و .... در نظر بگیرید .

بهر حال حتما بررسی میکنم شاید راهی پیدا کردم ....

البته @ بیشتر توی کارکرد Gravity forms تبهر داره ....

mohoba

تازه وارد
منظورتون مثلا یه فرمه که شبیه فرم تماس با ما باشه و یه فیلد شماره سفارش داشته باشه

هر کس خواست تغییر بده بیاد فرم رو ر کنه و عکس جدید رو آپلود کنه و ایمیل بشه؟

.exe

کاربر عضو
سلام؛

از روشی که دوستان گفتن می تونید استفاده کنید یا از این پلاگین استفاده کنید.

کد:
http://codecanyon.net/item/gravity-forms-list-edit/5968424
با این پلاگین می تونید بعد از ارسال فرم، ارسال های یک فرم رو به کاربر یا کاربران نمایش بدین .

بعد از نصب و فعال سازی افزونه تنظمیات افزونه توی "تنظیمات فرم" دیده میشه، قسمت نمایش و ویرایش .

توی تنظیمات می تونید حالتی رو بزارید که فقط کاربر ورودی خودش رو مشاهده کنه و بهش اجازه ویرایش بدین.

(توجه : اگه حالت ویرایش فعال کنید کاربر تمام فیلد هایی رو که پر کرده می تونه ویرایش کنه یعنی نمی تونید انتخاب کنید کاربر فقط بعضی از فیلد ها رو ویرایش کنه، نویسنده افزونه گفته تو نسخه های بعدی امکان اینکه فقط بشه بعضی فیلد ها ویرایش کرد رو اضافه می کنه .)

برای نمایش یک فیلد در لیست از قسمت پیشرفته فیلد "نمایش فیلد در لیست ورودی " رو انتخاب کنید.

برای نمایش از شورت کد زیر استفاده کنید.

کد:
[gravitylist id="شماره فرم مورد نظر"]
چون کامل ترجمه کردم نیازی به توضیح بیشتر نیست.

لینک دانلود آخرین نسخه افزونه ( فارسی شده ) :

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا