تغییر فونت های قالب به راحتی و بدون نیاز به کدنویسی با افزونه Font Uploader فارسی

mehrpouya

کاربر عضو
میتونید از فونت ایران تهیه کنید:

از font-face در ابتدای کد css تون استفاده کنید:

@font-face {
font-family: myFirstFont;
src: url(sansation_light.woff);
}

بعد از این که فونت رو تعریف کردید، میتونید هر جزئی که مدنظرتون هست رو استایل دهی کنید. مثلا:

body {
}

سلام دوست عزیز.

این افزونه اصلا نیازی به کدنویسی و تغییرات دستی نداره. کافیه فونت مورد نظر آپلود و از قسمت تنظیمات انتخاب بشه.

موفق باشید

jamshimi

کاربر عضو
میتونید از فونت ایران تهیه کنید:

از font-face در ابتدای کد css تون استفاده کنید:

@font-face {
src: url(sansation_light.woff);
}

بعد از این که فونت رو تعریف کردید، میتونید هر جزئی که مدنظرتون هست رو استایل دهی کنید. مثلا:

body {
}

یعنی تمامی سایت هایی که از این فونت استفاده می کنند خریداری کردند؟

mehrpouya

کاربر عضو
یعنی تمامی سایت هایی که از این فونت استفاده می کنند خریداری کردند؟

علی القاعده باید این کار رو کرده باشند.
سلام.

یه سرچ ساده اگه انجام میدادین این فونت رو به راحتی پیدا می کردید. اینم فونتش که البته خودم هم تبدیلش کردم برای استفاده توی افزونه:

You must be registered for see images attach

موفق باشید

Qalekhani

قلعه‌خانی
فکر کنم حداقل خود ما باید به تولیدات داخلی احترام بذاریم.

همون طوری که من دوست ندارم قطعه کد، قالب، افزونه، نرم افزار و ... که شخصا براش زحمت کشیدم و به صورت تجاری منتشر کردم، رایگان پخش شه، یقینا صاحب این فونت هم که داره از این راه کسب درآمد میکنه، راضی به عرضه محصولش به صورت رایگان نیست. اونایی که پرداخت ریالی دارند و میشه خرید رو باید خرید به نظر من.

یه حالتی شده، همه چیز مفت و مجانی به ذائقه مون میچسبه.

mehrpouya

کاربر عضو
فکر کنم حداقل خود ما باید به تولیدات داخلی احترام بذاریم.

همون طوری که من دوست ندارم قطعه کد، قالب، افزونه، نرم افزار و ... که شخصا براش زحمت کشیدم و به صورت تجاری منتشر کردم، رایگان پخش شه، یقینا صاحب این فونت هم که داره از این راه کسب درآمد میکنه، راضی به عرضه محصولش به صورت رایگان نیست. اونایی که پرداخت ریالی دارند و میشه خرید رو باید خرید به نظر من.

یه حالتی شده، همه چیز مفت و مجانی به ذائقه مون میچسبه.
سلام.

شما این فونت و طراحش رو میشناسید؟ یقینا خیر! اما ریشه انتشار این فونت کجاست؟ کسی نمی دونه. قیمت؟ کسی نمی دونه. اما از کجا منتشر شده به صورت رایگان؟ ویندوز 10 شرکت مایکروسافت.

اما سئوالی دارم. شما که فرمودید مال مفت به ما چسبیده و مزه کرده؛ شما ویندوزتون رو به قیمت خریدید؟ حقوق مالکیت اونو رعایت کردید؟ همین اسکریپت تالار گفتمان که ما در حال استفاده از اونیم آیا خریداری شده؟ کدوم یکی از فایلهای این سایت که شما مشغول استفاده از اونا هستید مالکیت قانونیش خریداری شده؟ هیچکدوم. اما توی همین سایت شما اسکریپت دارای مالکیت قانونی ایرانی رو نمی ببینید. این یعنی احترام به ایرانی. 

شما پوسته هایی که به عنوان مثال من رو همین تالار قرار دادم رو رایگان دریافت می کنید. در حالیکه توی سایتهای دیگه باید خریداری کنید. دلیل؟ طبق کدوم منطق؟ اما درباره قانونی بودن انتشار این فونت؛ به سایت پی سی دانلود مراجعه کنید. معتبرترین دانلودسنتر ایرانی و حتما اعتراض خودتون رو اونجا مطرح کنید. یا در صورت آشنایی با مالک قانونی فونت حتما موضوع رو به ایشون منتقل کنید.

اما باز هم درباره ما و "خود مالک پنداری" ما! سایتهای فارسی با ادعای فروش قانونی پوسته و افزونه تم فارست مشغول به کارن. آیا واقعا اونها پوسته رو به صورت قانونی میفروشن؟ نه. نمونش هم سایت حضرت استاد خودخوانده وردپرسی "..." که توی هر سایت مرجعی وردپرس فارسی رو به نام خودش ثبت کرده. اما کارش؟ انتشار پوسته و افزونه نال شده. حالا شما همون دیتارو نقل کنید به شما می گه دزد.

بحث زیاده و اینجا جای مناسبی نیست. اما بهتره قبل از صدور حکم و قضاوت درباره دیگران از نعمت "سرچ رایگان" استفاده کنیم. بنده میتونم دیتای خودمو بفروشم. اما دارم رایگان اینجا منتشر می کنم. این معناش مزه کردن مال مفت نیست. معناش انتقال تجربه و پیدا کردن دوستان تازس. 

اما نویسنده و طراح فونت ایرانیان سانس اولیه کیه؟ آقای هومن مهر. 

و البه اینم مجوز استفاده رایگان از این فونت برای تمام کاربران فارسی زبان از طرف طراح فونت:

موفق باشید.

Qalekhani

قلعه‌خانی
شما که فرمودید مال مفت به ما چسبیده و مزه کرده؛ شما ویندوزتون رو به قیمت خریدید؟ حقوق مالکیت اونو رعایت کردید؟ همین اسکریپت تالار گفتمان که ما در حال استفاده از اونیم آیا خریداری شده؟ کدوم یکی از فایلهای این سایت که شما مشغول استفاده از اونا هستید مالکیت قانونیش خریداری شده؟
سلام. شاید بهتر باشه شما کل صحبت های منو مطالعه کنید، نه این که هر جاییش که براش جواب داشتید رو نقل قول کنید. بنده مگه گفتم ویندوز خودم اصلیه؟ گفتم محصولات داخلی که میشه اونا رو ریالی تهیه کرد، بهتره ریالی تهیه شن.

شما پوسته هایی که به عنوان مثال من رو همین تالار قرار دادم رو رایگان دریافت می کنید. در حالیکه توی سایتهای دیگه باید خریداری کنید.
من از پوسته های شما استفاده نمیکنم. اگر هم به پوسته ای نیاز داشتم سعی کردم از اونجایی که مطمئنم نسخه اصلی رو خریداری و فارسی سازی کرده، خرید کنم. اما کار شما چیزی از قبح ماجرا کم نمیکنه ! اتفاقا امثال شماها هستند که کاربران ایرانی رو بدعادت کردند.

اما درباره قانونی بودن انتشار این فونت؛ به سایت پی سی دانلود مراجعه کنید. معتبرترین دانلودسنتر ایرانی و حتما اعتراض خودتون رو اونجا مطرح کنید. یا در صورت آشنایی با مالک قانونی فونت حتما موضوع رو به ایشون منتقل کنید.
نسخه ای از این فونت که در پرشین اسکریپت عرضه میشه با اون چیزی که شما آدرس دادید، کاملا متفاوت هست. جهت افزایش اطلاعات تون به سایتی که قبلتر آدرس دادم مراجعه کنید.

درباره ما و "خود مالک پنداری" ما
این قسمت هم که دیگه به شما و یا کسانی که در اون دایره "ما" قرار می گیرند مربوط میشه. چون من نه سایت فروش پوسته دارم و نه ادعای مالکیت چیزی دارم.

بنده میتونم دیتای خودمو بفروشم. اما دارم رایگان اینجا منتشر می کنم.
شما این دیتا رو از کجا آوردید؟ از سایت هایی که پوسته و افزونه نال شده قرار میدن؟ اگه اینطوره، که این دیتا نه مال شماست و نه مال اون سایت ها!

طبق الگوریتم فکری شما، احتمالا به این حرف میگن "خود مالک پنداری"

jamshimi

کاربر عضو
سلام.

یه سرچ ساده اگه انجام میدادین این فونت رو به راحتی پیدا می کردید. اینم فونتش که البته خودم هم تبدیلش کردم برای استفاده توی افزونه:

You must be registered for see images attach

موفق باشید
این فونت با فونتی که انجمن پرشین اسکریپت با ان نشون داده میشه یکسان نیست. ممنون میشم دوستان همین فونت انجمن پرشین اسکریپت رو اپلود کنند.

mehrpouya

کاربر عضو
این فونت با فونتی که انجمن پرشین اسکریپت با ان نشون داده میشه یکسان نیست. ممنون میشم دوستان همین فونت انجمن پرشین اسکریپت رو اپلود کنند.
سری قلم‌های اندروید (سانس) توی نت زیادن. این نمونه که آپ کردم یک مورد از این خانواده بوده. از طریق گوگل سرچ کنید. در صورتی که در مورد خود افزونه مشکلی دارید اینجا مطرح بفرمائید پاسخگو هستم.

موفق باشید

mehrpouya

کاربر عضو
@Reza-G

قبلا لایسنس برای انتشار فونت قرار داده شده. اما شما کلا دنبال بحثید که بنده نه وقتش رو دارم و نه علاقه ای. ترجیح می دم به گرفتاری هایی برسم که سازنده‌ان و مشمول حکم حرافی نیستن. به همین دلیل هم از دادن پاسخ به این مطالب و مطالب بعدی جنابعالی خودداری می کنم. از این به بعد هم اگر مطلبی دیدید که نقض کپی رایته حتما ریپورت کنید. مطلقا جوابگوی شما نیستم.

موفق باشید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان یک سری فونت متن باز اینجا هست میتونید استفاده کنید:

(توجه: فونت ها هنوز در مرحله آزمایشی هستند)

فونت پرشین اسکریپت ، ایران سنس هست که لایسنس از فونت ایران تهیه شده (خریداری شده)

بالا