تغییر مکان نام محصول در صفحه آن

• نویسنده موضوع ACE
  • تاریخ شروع

ACE

تازه وارد
سلام:

من می خوام مطابق شکل نام محصول به بالا انتقال پیدا کند و یک بک گراند مثه عکس دوم ایجاد بشه...لطفا راهنمایی نمایید.

با تشکر.

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام

آدرس سایت تون رو قرار بدید تا راهنمایی انجام بشه. چون باید کدها رو دید.

Obka

کاربر عضو
شما در پست قبلی فرمودین با افزونه رنگ دکمه ها رو عوض کردم ، ولی من الان سایتتون که باز شد میبینم همون رنگ قرمز هست با توجه به عکسی بنده ضمیمه میکنم روش نشون بدید چیو میخوایین کجا قرار بدید

موفق باشید

7lw1e0t4ux1k6r08ocso.png

ACE

تازه وارد
شما در پست قبلی فرمودین با افزونه رنگ دکمه ها رو عوض کردم ، ولی من الان سایتتون که باز شد میبینم همون رنگ قرمز هست با توجه به عکسی بنده ضمیمه میکنم روش نشون بدید چیو میخوایین کجا قرار بدید

موفق باشید

​

7lw1e0t4ux1k6r08ocso.png
سلام داداش:

استاد این برای صفحه اصلی فروشگاه است...داخل برگه محصول بشید اونجا کلیدها سبز هستند...

توی همون صفحه اسم محصول به این شکل است:

می خوام بشه مثه عکس زیر:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ACE

تازه وارد
در ضمن دوستان یه راهنمایی...چطور بعضی از ابزارک ها رو از توی صفحه محصول حذف کنم؟یا کلا همه ابزارک ها رو از توی صفحه معرفی محصول حذف کنم

.امیر

کاربر عضو
برای مشکل خط ها که روی هم اومدن از قسمت نمایش - ویرایشگر - دکمه ctrl+f رو بگیرید و در قسمت باز شده این رو کپی کنید :

.single-product div.product .images, .single-product div.product .summary

حالا در قسمت که پیدا شد  line-height : 18px رو به line-height : 35px تغیر بدید

برای مشاهده نتیجه کش مرورگرتون رو خالی کنید

.امیر

کاربر عضو
در ضمن برای مشکلی که فرمودید من به این شکل بلد نیستم باید دسترسی داشته باشم.اما دوستان بلدن منتظر باشید جواب میگیرید

ACE

تازه وارد
در ضمن برای مشکلی که فرمودید من به این شکل بلد نیستم باید دسترسی داشته باشم.اما دوستان بلدن منتظر باشید جواب میگیرید
سلام....ممنون استاد: توی کدوم قسمت؟توی css? function?...کدوم یکی؟

.امیر

کاربر عضو
معذرت میخوام اشتباه از من بود.توی woocommerce.css هستش

.امیر

کاربر عضو
نه باید از هاست برید.این مسیر رو طی کنید

ACE

تازه وارد
واقعا خیلی مهمه برام که ابزارک ها رو توی برگه معرفی محصول حذف کنم....از دوستان دیگر اگر کسی راهنمایی می تونه بکنه ممنون میشم...

.امیر

کاربر عضو
واقعا خیلی مهمه برام که ابزارک ها رو توی برگه معرفی محصول حذف کنم....از دوستان دیگر اگر کسی راهنمایی می تونه بکنه ممنون میشم...
خوب اگر از صفحه ووکامرس حذف کنید از برگه معرفی محصول هم حذف میشه دیگه...

به قسمت ابزارک ها برید

بالا