تغییر ناگهانی قالب

omid.arjmandi

تازه وارد
قالب veneno رو نصب کردم و بدون هیچ دستکاری توی تنظیمات اصلیش یهو سایت رو اینجور بالا میاره 

چیکار باید کنم؟
کل قالب های وردپرسی همینن ؟

اگه اینجور باشه که اصلا نمیشه روشون حساب باز کرد، هر روز یه مشکلی بی جهت پیدا میکنن

آدرس سایت :

You must be registered for see images attach

Qalekhani

قلعه‌خانی
قالب شما که مشکلی نداره. یا حداقل برای من نشون نمیده. تغییرش دادید؟

omid.arjmandi

تازه وارد
قالب شما که مشکلی نداره. یا حداقل برای من نشون نمیده. تغییرش دادید؟
خیلی ممنون بابت پاسخگوییتون
الان با سیستم دیگه رفتم چک کردم قالب مشکلی نداشت ولی جالب اینجاست با هر مرورگر یا سیستمی فقط اولین بار قالب درست بالا میاد و از بار دوم میشه همون عکسی که توی پیام اول گذاشتم
اگه لطف کنین یه بار چک کنین ممنون میشم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ee_persian

تازه وارد
سلام

سایت تون مشکلی نداره دوست عزیز

ایراد احتمالاً از کش سیستم خودتون هست

Qalekhani

قلعه‌خانی
خیلی ممنون بابت پاسخگوییتون
الان با سیستم دیگه رفتم چک کردم قالب مشکلی نداشت ولی جالب اینجاست با هر مرورگر یا سیستمی فقط اولین بار قالب درست بالا میاد و از بار دوم میشه همون عکسی که توی پیام اول گذاشتم
اگه لطف کنین یه بار چک کنین ممنون میشم
یه بار کلید Ctrl + F5 رو با هم بزنید که کش مرورگر پاک شه. احتمال زیاد ایرادش از بین بره.

omid.arjmandi

تازه وارد
یه بار کلید Ctrl + F5 رو با هم بزنید که کش مرورگر پاک شه. احتمال زیاد ایرادش از بین بره.
بازم ممنونم از پیگیریتون

دقیقا با این کار درست میشه ولی خب نمیتونم به هرکس که با سایت کار داره بگم که این کلید ها رو برای بار دوم بزنه
درمانی نداره که برای همیشه درست بشه
راستی توی سیستم شمام  برای بار دوم که لود میکنین سایتمو این مشکل پیش میاد دیگه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه کش اگر استفاده می کنید غیر فعالش کنید.

omid.arjmandi

تازه وارد
افزونه کش اگر استفاده می کنید غیر فعالش کنید.
دیگه کلافه کرد منو از بس که ctrl+F5 رو گرفتم تا تغییر صفحاتمو ببینم
از افزونه کشی استفاده نمیکنم
تازه یکی از افزونه های کش (WP super cache) رو الان نصب کردم و فایل های کش رو پاک کردم، قبلش کش مرورگر خودمم پاک کردم که کلا صفحه اول سایتمم کامل لود نمیشد بعد از نصب که بعدش پاک کردم و صفحه اول کامل لود شه
الان مشکلمو باید چطور حل کنم
آخه نمیتونم اول سایت بنر بزنم که لطفا کلیدهای فلانو فلان رو بگیرین تا سایتم درست لود شه
الان تو تبلت خودم، توی لب تاب داداشم و 2 تا سیستم دیگه همین مشکل رو دارم البته بگم توی سیستم خواهرم سایت درست لود میشه
این بلا ها رو میخواد هر روز به نحوی سرمون بیاره این وردپرس ؟!
این همه محبوبیتش فقط بخاطر رایگان بودنشه دیگه!!!
لطفا کمکم کنید، چون قرار بود این هفته سایتو معرفی کنم  :((

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

چه ربطی به رایگان بودن داره دروپالم رایگان هستش جوملا و خیلی cms ها رایگان هستن و نهادها و سازمانهای بزرگی ازشون استفاده می کنند نزدیک به چند میلیون کاربر ذاره وردپرس همشون مثل شما فکر کنند دیگه واویلاست :((

بنده سایت شما رو چک کردم تنها مشکلی که دیدم این بود (عکس رو پیوست کردم که بفهمید سایتتون چجوری لود شده )عکس که حالت تبلیغات شما رو داره پایین منو اصلی بغل منو سایدبار در وسط در بار دوم و سوم در فایر فاکس لود نشد ولی بار 4 لود شد در گوگل کروم اصلا بار اولش لود نشد  بار دوم لود شد (این میتونه از محل فراخوان عکس باشه یا اینکه حالت لیزی لود در سیستم شما درست فراخوان نمیشه قالب یا کش یا افزونه ای ایجاد تداخل می کنه مثل ویژوال کمپوزری که قدیمی باشه)

یک نکته مهم اینه که کاربران جدید الورود می خوان خیلی چیزها رو تست کنند ولی برخی اوقات یادشون میره برخی افزونه ها از خودشون اثر و رد قرار میدن حتی با پاک کردن سیستمی پس شما باید اول فایل .htaccess رو چک کنید هیچ حالت افزونه ای کش توش فعال نمونده باشه  دوم در wp-config.php نیز این اتفاق نیز باید چک بشه در داخل هاست و محل وردپرس در این مسیر wp-content نیز باید cache پوشه ها و فایلهای مرتبط پیدا و کامل حذف بشن .

شما باید مشکل رو در سیستم خودت هم چک کنی یک نکته که به کرات و با اطمینان ازش دارم صحبت می کنم اینه شما و خیلی های دیگه اصلا بروزرسانی نمی کنید بروزرسانی مرورگر ها خیلی در لود سریع و درست سایت نقش دارند اگر سایتی کاملا بروز باشه و مرورگری بروز نباشه درصد خطا و نمایش اشتباه بالا میره

نکته مهم در مورد عکس اولتون این مورد ممکن است برای هر کسی پیش بیاد و اون هم به دلیل سرعت پایین اینترنت یا خطای دریافت فایل (گم شدن بسته دریافتی) یا خطاهای دریافتی روی مودم (بررسی کنید حتما لاگ مودم رو ) یا سرعت پایین سرور یا دوری و کندی سرعت سرور و پهنای باند کم و حتی موانعی مثل فی لت رینگ هستش .

موفق باشید

omid.arjmandi

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

چه ربطی به رایگان بودن داره دروپالم رایگان هستش جوملا و خیلی cms ها رایگان هستن و نهادها و سازمانهای بزرگی ازشون استفاده می کنند نزدیک به چند میلیون کاربر ذاره وردپرس همشون مثل شما فکر کنند دیگه واویلاست :((

بنده سایت شما رو چک کردم تنها مشکلی که دیدم این بود (عکس رو پیوست کردم که بفهمید سایتتون چجوری لود شده )عکس که حالت تبلیغات شما رو داره پایین منو اصلی بغل منو سایدبار در وسط در بار دوم و سوم در فایر فاکس لود نشد ولی بار 4 لود شد در گوگل کروم اصلا بار اولش لود نشد  بار دوم لود شد (این میتونه از محل فراخوان عکس باشه یا اینکه حالت لیزی لود در سیستم شما درست فراخوان نمیشه قالب یا کش یا افزونه ای ایجاد تداخل می کنه مثل ویژوال کمپوزری که قدیمی باشه)

یک نکته مهم اینه که کاربران جدید الورود می خوان خیلی چیزها رو تست کنند ولی برخی اوقات یادشون میره برخی افزونه ها از خودشون اثر و رد قرار میدن حتی با پاک کردن سیستمی پس شما باید اول فایل .htaccess رو چک کنید هیچ حالت افزونه ای کش توش فعال نمونده باشه  دوم در wp-config.php نیز این اتفاق نیز باید چک بشه در داخل هاست و محل وردپرس در این مسیر wp-content نیز باید cache پوشه ها و فایلهای مرتبط پیدا و کامل حذف بشن .

شما باید مشکل رو در سیستم خودت هم چک کنی یک نکته که به کرات و با اطمینان ازش دارم صحبت می کنم اینه شما و خیلی های دیگه اصلا بروزرسانی نمی کنید بروزرسانی مرورگر ها خیلی در لود سریع و درست سایت نقش دارند اگر سایتی کاملا بروز باشه و مرورگری بروز نباشه درصد خطا و نمایش اشتباه بالا میره

نکته مهم در مورد عکس اولتون این مورد ممکن است برای هر کسی پیش بیاد و اون هم به دلیل سرعت پایین اینترنت یا خطای دریافت فایل (گم شدن بسته دریافتی) یا خطاهای دریافتی روی مودم (بررسی کنید حتما لاگ مودم رو ) یا سرعت پایین سرور یا دوری و کندی سرعت سرور و پهنای باند کم و حتی موانعی مثل فی لت رینگ هستش .

موفق باشید

یه دنیا ممنون بابت اینکه جواب دادین
راستش قالب من شاید به روز نباشه زیاد ولی اکثر افزونه هام بروزه، البته واقعا با توجه به تازه کار بودنم تو به روز رسانی خیلی میترسم، اینکه مشکلی پیش بیاد، البته بروزرسانی هم انجام ندادنش ترس داره هم انجامش مثلا ویژوال کامپوزرم به روزه ...
پاراگراف سومتونو حقیقت متوجه نشدم
در رابطه با بروز رسانی مرورگر هم 2 موضوع هست اول اینکه مرورگر من به روزه و دوم اینکه چرا این مشکل توی این همه سایتی که توی روز باز میکنم نیست ولی سایت خودم این مشکل رو داره ( عکس اولی که گذاشتم )
در رابطه با اینترنت هم فک نکنم مربوط به اون باشه این مشکلم ولی راستش تقریبا همیشه با یک مودم چک کردم، فردا با مودم های دیگه چک میکنم، البته قطعا از لحاظ سرعت مشکل نداره ولی شاید بحثای فنی دیگش مشکل داشته باشه 

بازم یه دنیا ممنون بخاطر اینکه حوصله کردین خوندین و با حوصله جواب دادین

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

کدوم قسمت رو متوجه نشدید بفرمایید ساده تر بگم ( اگر موارد مربوط به تس رو می فرمایید باید داخل روت سرور بشید این فایلها رو یکبار ببینید فقط دیدن خودشون می تونند به شما بگن چی توشون هست و چجوریاست البته یادتون باشه این فایلها را جهت بررسی دوستان اینجا قرار ندهید چون مشکل ساز میشه براتون به لحاظ امینتی)

در مورد بروزرسانی یک نکته مهم این هست اگر وردپرس بروز نباشه قالب بروز باشه تداخل پیش میاد اگر وردپرس بروز باشه قالب بروز نباشه تداخل پیش میاد اگر وردپرس بروز باشه ویژوال کمپوزر بروز باشه قالب بروز نباشه مشکل پیش میاد .

علت این مشکلات در تداخلات فراخوان فایلها جاوا اسکریپت ها و برخی موارد دیگر است ترس (که البته طبعی است اما به علت ندانستن از اینکه بعدا چه اتفاقی می افته است ) در مورد بروزرسانی گاها میتونه باعث دردسر ها بعدی بشه یه تاپیک در بخش آموزش در همین مورد تازه نوشتم تا بفهمید قضیه چیه ؟

مرورگرها ممکن است بروز باشند ولی یادتون باشه برخی فایلها و کدهای جدید در همه مرورگرها قابلیت نمایش ندارد مثلا در اینترنت اکسپلورر مشکلات بسیار جدی تر است

موفق باشید

omid.arjmandi

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

کدوم قسمت رو متوجه نشدید بفرمایید ساده تر بگم ( اگر موارد مربوط به تس رو می فرمایید باید داخل روت سرور بشید این فایلها رو یکبار ببینید فقط دیدن خودشون می تونند به شما بگن چی توشون هست و چجوریاست البته یادتون باشه این فایلها را جهت بررسی دوستان اینجا قرار ندهید چون مشکل ساز میشه براتون به لحاظ امینتی)

در مورد بروزرسانی یک نکته مهم این هست اگر وردپرس بروز نباشه قالب بروز باشه تداخل پیش میاد اگر وردپرس بروز باشه قالب بروز نباشه تداخل پیش میاد اگر وردپرس بروز باشه ویژوال کمپوزر بروز باشه قالب بروز نباشه مشکل پیش میاد .

علت این مشکلات در تداخلات فراخوان فایلها جاوا اسکریپت ها و برخی موارد دیگر است ترس (که البته طبعی است اما به علت ندانستن از اینکه بعدا چه اتفاقی می افته است ) در مورد بروزرسانی گاها میتونه باعث دردسر ها بعدی بشه یه تاپیک در بخش آموزش در همین مورد تازه نوشتم تا بفهمید قضیه چیه ؟

مرورگرها ممکن است بروز باشند ولی یادتون باشه برخی فایلها و کدهای جدید در همه مرورگرها قابلیت نمایش ندارد مثلا در اینترنت اکسپلورر مشکلات بسیار جدی تر است

موفق باشید
با اینترنت دیگه و سیستم خودم چک کردم و اون مشکل اصلی رو نداشتم
ولی در کل برام جالبه چرا با اینترنتم اینجور نشون میده و از اون جالب تر چرا هیچ سایت دیگه ای مشکل نداره الا سایت خودم، حتی اگه با تبلت یا سیستم دیگه ای متصل به این اینترنت برم !!!!!!!
دید افرادی که مثل من 2+2=4 هست، همیشه با کامپوتر توی اینجور زمینه ها به مشکل برمیخوریم، مثل کد نویسی با متلب یا نرم افزار های رشته خودمون که بعضی موقع ها ارور های الکی ( از نظر ما ) می داد و با یک بار بستن و باز کردن مجدد برنامه مشکل حل میشد.
حتما برای قضیه بروز رسانی ها به تاپیکی که گفتین توی بخش آموزش گذاشتین مراجعه میکنم
بازم متشکرم از لطفتون

بالا