تغییر نکردن تعداد بازدیدهای محصولات ووکامرس وصفر ماندن آنها

jamshimi

کاربر عضو
دوستان سلام

مشکلی که امروز متوجه شدم اینه که برای محصولات ووکامرس من در پنل مدیریت بازدید همه ی اونها صفر هست و اصلا تغییر نمیکنه در حالی که در پنل مدیریت بازدیدهای پست های سایت تغییر می کنه.

7wtg9ihthsbmr0vt95zb.png

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چطور مشکل رو برطرف کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
محمد عزیز مدیریت محترم و دوستان باتجربه ممنون میشم راهنمایی کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نفهمیدم. در پنل مدیریت صفر هست در اما در پنل مدیریت صفر نیست؟

فکر کنم در پنل ادمین صفر هست در سایت صفر نیست.

از افزونه کش استفاده نمی کنید؟

jamshimi

کاربر عضو
نفهمیدم. در پنل مدیریت صفر هست در اما در پنل مدیریت صفر نیست؟

فکر کنم در پنل ادمین صفر هست در سایت صفر نیست.

از افزونه کش استفاده نمی کنید؟
از افزونه کش استفاده نمیکنمآره در پنل ادمین صفر هست اما در خود پست هم اصلا جایی بازدید نشون نمیده چطور میتونم بازدیدشون رو فعال کنم و همینطور مشکل صفرنشون دادن در پنل ادمین رو حل کنم؟

سپاس

jamshimi

کاربر عضو
محمد عزیز میدونم یکه وتنها پاسخگوی سوالات هستید ممنون میشم راهنمایی کنید

jamshimi

کاربر عضو
دوستان به راهنمایی شما نیاز دارم .تشکر از همگی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از چه افزونه ای برای نمایش بازدید استفاده می کنی؟

تصویر از تنظیماتی که انجام دادی بزار. مرسی

مجيد

تازه وارد
سلام 

به نظرم نمایش بازدید ها در پنل مدیریت بستگی به قالب شما داره خیلی از قالبها نوشته ها رو نمایش میدن ولی برگه ها و محصولات رو نشون نمیدن .من تو قالبی که چند سال پیش استفاده میکردم نمایش میداد ولی تو قالب فعلی سایتم نمایش داده نمیشه.

در پنل مدیریت تو نوشته ها و برگه ها و محصولات منوی بالا تنضیمات صفحه رو باز کنید ببینید گزینه بازدید ها رو داره یا خیر اگه داشت تیکش رو بزنید اگه نداشت قالبتون پشتیبانی نمیکنه.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
وردپرس که خودش به صورت پیشفرض آمارگیر نداره. پس یا از افزونه و یا از فانکشن خاصی استفاده می کنی...

jamshimi

کاربر عضو
سلام 

به نظرم نمایش بازدید ها در پنل مدیریت بستگی به قالب شما داره خیلی از قالبها نوشته ها رو نمایش میدن ولی برگه ها و محصولات رو نشون نمیدن .من تو قالبی که چند سال پیش استفاده میکردم نمایش میداد ولی تو قالب فعلی سایتم نمایش داده نمیشه.

در پنل مدیریت تو نوشته ها و برگه ها و محصولات منوی بالا تنضیمات صفحه رو باز کنید ببینید گزینه بازدید ها رو داره یا خیر اگه داشت تیکش رو بزنید اگه نداشت قالبتون پشتیبانی نمیکنه.
دقیقا همین طوره در بالای منوی محصولات در پنل بازدید تیکش فعاله اما بازدید در پنل نشون نمیده. حالا راهی واسه فعال کردنش نیست؟

این تصویری از پنل محصولات می بینید که بازدیدها صفر هست

px15xu05wl2eplfg8p3c.png

بالا