تغییر وضعیت

viktorkrum

تازه وارد
با سلام 

یک مشکلی وجود داره که بنده اطلاعی ازش ندارم و امیدوارم دوستان بتونن برای حل مشکل کمک کنند.

ما در ووکامرس چند مدل پرداخت داریم.

به عنوان مثال شخصی سفارش X را پرداخت در محل را انتخاب میکند.

حال به دلایلی تصمیم میگیرد که پرداخت آنلاین انجام دهد و این سفارش X برای اون غیر قابل تغییر است. حال مدیر سایت چگونه می تواند این سفارش X را تغییر پرداخت آنلاین کند. که مشتری بتواند پرداخت نماید.؟

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام، وقت شما بخیر

مدیریت بصورت دستی می تواند این کار را انجام بدهد.

کافیست برای این کار سفارش مورد نظر رو ویرایش کنید. در سمت راست صصفحه ویرایش سفارش میتوانید وضعیت سفارش را تغییر بدهید. کافیست سفارش را روی وضعیت در انتظار پرداخت قرار بدهید و سفارش را بروزرسانی کنید.

با این کار در بخش سفارشات کاربر سفارش در وضعیت در انتظار پرداخت نمایش داده می شود. همچنین دکمه پرداخت هم وجود دارد که کاربر با کلیک بر روی آن به صفحه checkout انتقال داده می شود که نیازی به وارد کردن دوباره آدرس و مشخصات ندارد و فقط نوع پرداخت را انتخاب میکند و دکمه ثبت سفرش را میزند.

You must be registered for see images attach

در یک سایت هم دیدم فکر کنم شیکسون بود وقتی شما پرداخت در مقصد رو انتخاب میکنی میتونی اگه خواستی باز هم آنلاین پرداخت کنی. البته اون سایت asp هست. برای ووکامرس فکر نمیکنم چنین افزونه ای بشه پیدا کرد.

viktorkrum

تازه وارد
سلام، وقت شما بخیر

مدیریت بصورت دستی می تواند این کار را انجام بدهد.

کافیست برای این کار سفارش مورد نظر رو ویرایش کنید. در سمت راست صصفحه ویرایش سفارش میتوانید وضعیت سفارش را تغییر بدهید. کافیست سفارش را روی وضعیت در انتظار پرداخت قرار بدهید و سفارش را بروزرسانی کنید.

با این کار در بخش سفارشات کاربر سفارش در وضعیت در انتظار پرداخت نمایش داده می شود. همچنین دکمه پرداخت هم وجود دارد که کاربر با کلیک بر روی آن به صفحه checkout انتقال داده می شود که نیازی به وارد کردن دوباره آدرس و مشخصات ندارد و فقط نوع پرداخت را انتخاب میکند و دکمه ثبت سفرش را میزند.

در یک سایت هم دیدم فکر کنم شیکسون بود وقتی شما پرداخت در مقصد رو انتخاب میکنی میتونی اگه خواستی باز هم آنلاین پرداخت کنی. البته اون سایت asp هست. برای ووکامرس فکر نمیکنم چنین افزونه ای بشه پیدا کرد.
چنین کاری رو مدیر انجام میده و سفارش رو روی در انتظار پرداخت قرار می ده ولی مشکل اینجاست که صفحه پرداخت برای کاربر ساخته نمی شه و اون نیز نمیتونه پرداخت رو انجام بده.

masoud ashoori

کاربر عضو
چنین کاری رو مدیر انجام میده و سفارش رو روی در انتظار پرداخت قرار می ده ولی مشکل اینجاست که صفحه پرداخت برای کاربر ساخته نمی شه و اون نیز نمیتونه پرداخت رو انجام بده.
من توی سایت خودمون چک کردم. وقتی بر روی پرداخت در صفحه سفارشات کلیک میشه کاربر به صفحه checkout ارجاع داده میشه و در اونجا آدرس و... که وارد کرده نمایش داده نمیشه. فقط این مورد نشون داده میشه:

که با کلیک بر روی دکمه پرداخت هزینه برای سفارش به درگاه بانک متصل میشود. در صفحه checkout میتونه درگاه های مختلفی رو هم انتخاب کنه یا اگر منصرف شد باز هم همون پرداخت در مقصد رو انتخاب کنه.

از شما هم باید همینجوری باشه ها :-/ :40:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

viktorkrum

تازه وارد
یک بک آپ گرفتم و ووکامرس رو دوباره نصب کردم و بک آپ رو برگردوندم مشکلم حل شد به همون طریقی که گفته بودین با تشکر

بالا