تغییر [woocommerce_checkout]

farsing

تازه وارد
سلام خسته نباشید

وقتی ما توی یک برگ [woocommerce_checkout] قرار میدیم یکسری جداول مربوط به پرداخت نهایی درست میشه

حالا میخوام بدونم فایل یا صفحه ای که این کد میره از اونجا میخونه کجاست ؟

میخوام فرم جدول بندیش رو تغییر بدم

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
من ووکامرس کار نیستم ولی کار شما رو توصیه نمیکنم .

چون بعد کلی زحمت با آپدیت ووکامرس همه چی از بین میره .

یک افزونه ای داشت woocommerce checkout manager . اونو نگاه کنید شاید به کار بیاد

farsing

تازه وارد
من ووکامرس کار نیستم ولی کار شما رو توصیه نمیکنم .چون بعد کلی زحمت با آپدیت ووکامرس همه چی از بین میره .

یک افزونه ای داشت woocommerce checkout manager . اونو نگاه کنید شاید به کار بیاد
ممنون دوست عزیز

افزونه

woocommerce checkout manager نصب کردم اما این فقط فیلدها رو کم و زیاد میکنه

مثلا توی فاکتور نوشته میشه هزینه نگهداری اما من میخوام بجای این بنویسه هزینه حمل و نقل

یا مثلا توی فاکتور دکمه رادیویی قرار داره و متنش زیرش نوشته میشه ، اما من میخوام متن جلوی دکمه رادیویی قرار بگیره

alijoojoo

تازه وارد
با سلام

همین مشکل رو من دارم

مسیر کده ای این بخش کجاست؟ من میخوام کلا قسمت سفارشات شما در مرحله اخر حذف بشه

مورد دوم با توجه به اینکه محصولات فروشگاه من دانلودی هستن آیا روشی هست که سبد خرید کلا حذف بشه ؟

با تشکر

lp5700

تازه وارد
بعضی چیز هایی که میخای تو تنظیمات ووکامرس هست . مثل همون که بنویسه حمل و نقل

as_ja882

تازه وارد
شما اگه فارسی ساز ووکامرس رو نصب کرده باشی یه قسمت داره به نام حلقه ترجمه که میتونه هر قسمتی که شما بخوای ترجمشو عوض کنه.روش کارشم اینجوریه که شما از پیشخوان سایت ووکامرس فارسی و افزودن حلقه ترجمه رو انتخاب میکنید و کلمه مورد نظرتون که هزینه نگهداری هست رو در قسمت بالا و متن یا کلمه ای که میخوایین جایگزینش بشه(هزینه حمل و نقل) پایین مینویسید.

farsing

تازه وارد
شما اگه فارسی ساز ووکامرس رو نصب کرده باشی یه قسمت داره به نام حلقه ترجمه که میتونه هر قسمتی که شما بخوای ترجمشو عوض کنه.روش کارشم اینجوریه که شما از پیشخوان سایت ووکامرس فارسی و افزودن حلقه ترجمه رو انتخاب میکنید و کلمه مورد نظرتون که هزینه نگهداری هست رو در قسمت بالا و متن یا کلمه ای که میخوایین جایگزینش بشه(هزینه حمل و نقل) پایین مینویسید.
آقا دستت درد نکنه ، عالی بود ، خیلی کمک بزرگی کرد :41:

ی سئوال من میخوام این تیک رادیویی ها از به جای اینکه بالای متن باشه بیاد سمت راست متن (توی یک خط) باشند، این راهی نداره ؟

می خوام مثل این عکس بشه

attachment.php

You must be registered for see images attach

farsing

تازه وارد

ممنونم مدیر عزیز

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این فایل رو باز کنید:

کد:
http://www.irandiscus.com/shop/wp-content/themes/betheme/css/shortcodes.css?ver=4.2
خط 176 :

کد:
label, legend
display: block رو قرار بدید به display: inline

farsing

تازه وارد
این فایل رو باز کنید:

کد:
http://www.irandiscus.com/shop/wp-content/themes/betheme/css/shortcodes.css?ver=4.2
خط 176 :

کد:
label, legend
display: block رو قرار بدید به display: inline
ببخشید وقتی روی فولدر css کلیک می کنم این اررور رو میده

[h=1]Phishing attack ahead[/h]Attackers on might try to trick you to steal your information (for example, passwords, messages, or credit cards).

بالا