تفاوت افزونه های پرشین با افزونه های پولی ژاکت و راست چین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mesmaili

کاربر عضو
قطعا وقتی پول در آوردن از جیب مردم با عناوین ترجمه و... یکی از مؤلفه های زندگی‌ من نیست رشدم را همینطور نسبت به افراد دیگر ترجیح میدهم. به نظرم شما باید به فکر فرهنگ خود و افرادی که به رشد شما در این راه کمک کردن باشید.
موضوع اینه که شما همه رو به یک چشم میبینید.
از نظر شما این کار کار اشتباهی هست. اما اینکه شما افزونه هارو از منبع اصلی نمیخرید کار درستی هست؟
امیدوارم به توان مالی ربطش ندید چون هیچ ربطی به توان مالی نداره. قرار نیست اگر من توان مالی خرید مرغ ندارم برم مرغ همسایه رو بدزدم !

خیر ربطی به کمترین هزینه نداره هر کسی نسبت به یک سری عوامل باید این رو در نظر بگیره که چه کاری درسته و چه کاری غلط فکر میکنم برای همه دوستان واضحه که فروشنده ها که با یک لایسنس گذاری و ترجمه ناقص و پشتیبانی افتضاح در مارکت ها پول در میاورند چه لقبی میشه خطابشون کرد.
بله خیلی از فروشنده ها به این صورت عمل میکنند. خیلی از فروشنده ها خیر.

بنده هم بحثم با یکی از افراد به حاشیه کشیده نشده بود و ایشون هم با من بحث رو بستن و به گزینه ها گوش کردن اما امثال افرادی مثل شما کش دادن قضیه رو که با بی فکری از چیزهایی که فقط بحث رو به حاشیه میکشه صحبت کنن
وقتی شما بنده رو با بی ادبی خطاب قرار میدید قطعا باید پاسختون رو بدم.

nader_v

تازه وارد
موضوع اینه که شما همه رو به یک چشم میبینید.
از نظر شما این کار کار اشتباهی هست. اما اینکه شما افزونه هارو از منبع اصلی نمیخرید کار درستی هست؟
امیدوارم به توان مالی ربطش ندید چون هیچ ربطی به توان مالی نداره. قرار نیست اگر من توان مالی خرید مرغ ندارم برم مرغ همسایه رو بدزدم !

بله خیلی از فروشنده ها به این صورت عمل میکنند. خیلی از فروشنده ها خیر.

وقتی شما بنده رو با بی ادبی خطاب قرار میدید قطعا باید پاسختون رو بدم.

بنده همه رو به یک چشم نمیبینم اما کسی که قطعا سعی و تلاش داره که این کار و مارکت ها را خوب جلوه بده قطعا ریگی به کفش داره.

در رابطه با این مسئله این بحث از پایه مشکل داره و شما میخواین کار بد خودتون رو توجیه کنید.
هیچ فردی در ایران به خرید ارزی و ... به راحتی دسترسی نداره پس مجبور میشه به راه دیگه رجوع کنه اما خب یه سری افراد همانطور که گفتم افزونه خریداری شده را با دوستی با یک ترجمه ساده برای بینهایت نصب در اختیار افراد قرار میدن و از ترجمه خودشون و زحمتشون پول در میاورن.
یک سری هم مثل شما که در مارکت ها فعالیت میکنید مرغ دزدی رو میارن و تازه حق به گردن میگیرن و اون رو هزار بار به چند نفر میفروشن و از دست رنج سازنده بیشتر سازنده سود میکنن. اگه این اسمش دزدی نیست من اسم دیگری براش ندارم.

یک سایت هم هست با یک سری ایرادات مثل همین سایت که اون افزونه را خرید میزنه و با توجه به وضعیت مردمش اون رو به رایگان در اختیارشون میزاره. فقط ایرادات زیادی روی‌ افزونه ها هست مثل ترجمه و ... که به راحتی میتونن با توجه بیشتر رفعش کنن

Mesmaili

کاربر عضو
بنده همه رو به یک چشم نمیبینم اما کسی که قطعا سعی و تلاش داره که این کار و مارکت ها را خوب جلوه بده قطعا ریگی به کفش داره.

در رابطه با این مسئله این بحث از پایه مشکل داره و شما میخواین کار بد خودتون رو توجیه کنید.
هیچ فردی در ایران به خرید ارزی و ... به راحتی دسترسی نداره پس مجبور میشه به راه دیگه رجوع کنه اما خب یه سری افراد همانطور که گفتم افزونه خریداری شده را با دوستی با یک ترجمه ساده برای بینهایت نصب در اختیار افراد قرار میدن و از ترجمه خودشون و زحمتشون پول در میاورن.
یک سری هم مثل شما که در مارکت ها فعالیت میکنید مرغ دزدی رو میارن و تازه حق به گردن میگیرن و اون رو هزار بار به چند نفر میفروشن و از دست رنج سازنده بیشتر سازنده سود میکنن. اگه این اسمش دزدی نیست من اسم دیگری براش ندارم.

یک سایت هم هست با یک سری ایرادات مثل همین سایت که اون افزونه را خرید میزنه و با توجه به وضعیت مردمش اون رو به رایگان در اختیارشون میزاره. فقط ایرادات زیادی روی‌ افزونه ها هست مثل ترجمه و ... که به راحتی میتونن با توجه بیشتر رفعش کنن
فکر میکنم همین پست شما همه چیز رو مشخص کرده.

الان دقیقا دارید همینکارو میکنید و همه رو به یک چشم میبینید :)))))

اگر شما برای ۱ محصول در مارکت های داخلی هزینه کنید میشه خرید محصول دزدی درواقع و فروشندش میشه دزد.
اما اگر اون رو به صورت رایگان استفاده کنید میشه لطف منتشر کننده داخلی و شما ۱ آدم خوب هستید که محصول رو رایگان دریافت کردید.
اگر یک شخص محصول خارجی رو خریداری که و با فارسی سازی اون رو برای فروش بذاره بدون لایسنس و... میشه یک آدم خوب زحمت کش اما اگر لایسنس بذاره میشه دزد.
اگر یک فرد در ایران باشه و به راحتی نتونه محصولات دلاری خریداری کنه میتونه اون محصولات رو به رایگان از سایت های مختلف دانلود کنه و استفاده کنه و مشکلی نیست.

اینها گوشه ای از منطق شماست ظاهرا.

موفق باشید.

nader_v

تازه وارد
خوبه که بحث رو به بیراهه میکشید که خودتون رو خوب جلوه بدید اما فروشنده ها و ذات اونها برای همه نمایان شده دلیل به توضیح من نیست
داخل همین مارکت دو شرکت هستن که بنده برای 7 تا سایت خرید داشتم ازشون ولی کار خودشون و کد نویسی خودشون بوده بنده هم میتونستم با 4 تا کار ساده بدون کد برای 7 تا سایت استفاده کنم اما نکردم. این به انسانیت فرد بستگی داره تو بازاری که قانون کپی رایت نیست اون رو رعایت کنه یا خیر

در رابطه با این منطق ها هم این ها بعد از 30 سال زندگی در ایران اتفاق میفته چه شما بخواین چه نخواین چون بیشتر افراد دسترسی ندارن تقریبا 99 درصد و همه نمیتونن همه زندگی و سایتشون رو بخاطر حرف یه آدم مثل شما لنگ بزارن و برن دنبال اینکه حالا از سورس اصلی دریافت کنن.

اتفاقا شما ظاهر قضیه رو تفاوت میدید
اون فردی که خرید میکنه و رایگان در اختیار قرار میده به خطر شرایط از لطفشه
اونی که میدونه این محصول فروشش کار درستی نیست و به خاطر ترجمه خودش یکبار از خریدار پول میگیره این پول رو بخاطر ترجمش گرفته و پشتیبانی یکساله که ارائه میده
اما قطعا فردی که برای کسب سود این محصول رو میخره و لایسنس میزاره تا از اون کسب درآمد کنه با اینکه محصول حاصل کار خودش نیست و فقط یک ترجمه انجام داده قطعا یک دزده برای همه این امر مشخصه.

حالا شما با اینکه بخوای بگی این افراد برن از سورس اصلی بخرن و کپی رایت رعایت بشه داری یه مشت شعاری میدی که داخل ایران اجرایی نیست با توجه به وضعیت حال حاضر و با توجه به وضعیت حال حاضر منطق افراد و انسانیتشون نشون داده میشه
یک سری دزذن و یک سری نیستن

Mesmaili

کاربر عضو
جالبه شما اول همه حرف هاتون همش میگید به بیراهه میرید و...

اگر اونها کدگزاری نبودند و لایسنس نداشتند به احتمال زیاد شما از همون ۱ نسخه برای چندین سایت استفاده میکردید.
طبق حرف خودتون:
کد نویسی هم اصلا متاسفانه بلد نیستم در حد این میتونم انجام بدم که ور برم یجا سایت رو یه نوشته ای چیزی رو پاک کنم :LOL:
:)))))))

در رابطه با این منطق ها هم این ها بعد از 30 سال زندگی در ایران اتفاق میفته چه شما بخواین چه نخواین چون بیشتر افراد دسترسی ندارن تقریبا 99 درصد و همه نمیتونن همه زندگی و سایتشون رو بخاطر حرف یه آدم مثل شما لنگ بزارن و برن دنبال اینکه حالا از سورس اصلی دریافت کنن.
هیچ یک از این موارد نمیتونن دلیلی باشن بر اینکه کار خلافی انجام بدید. چه اخلاقی و چه قانونی.

اون فردی که خرید میکنه و رایگان در اختیار قرار میده به خطر شرایط از لطفشه
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
اونی که میدونه این محصول فروشش کار درستی نیست و به خاطر ترجمه خودش یکبار از خریدار پول میگیره این پول رو بخاطر ترجمش گرفته و پشتیبانی یکساله که ارائه میده
اما قطعا فردی که برای کسب سود این محصول رو میخره و لایسنس میزاره تا از اون کسب درآمد کنه با اینکه محصول حاصل کار خودش نیست و فقط یک ترجمه انجام داده قطعا یک دزده برای همه این امر مشخصه.
آیا کسی شخص دیگری رو مجبور به خرید همچین محصولی کرد؟
حالا شما با اینکه بخوای بگی این افراد برن از سورس اصلی بخرن و کپی رایت رعایت بشه داری یه مشت شعاری میدی که داخل ایران اجرایی نیست با توجه به وضعیت حال حاضر و با توجه به وضعیت حال حاضر منطق افراد و انسانیتشون نشون داده میشه
بله اگر شما طراحی باشید که برای هر سایت ۲۰۰ هزارتومن میگیرید که هم یک سفارشی گرفته باشید و هم بازار دیگران رو خراب کنید باید هم از محصولات رایگان استفاده کنید. اگر واقعا بخواید رعایت کنید بله شدنی هست. مگر اینکه چشم خودتون رو ببندید.

اگر قرار به مشخص کردن دزد باشه. تمام مواردی که اشاره شد دزد هستند. خریدار فروشنده منتشر کننده و و و...

تاپیک خیلی از هدفش دور شد فکر میکنم.
اگر تمایل دارید بیاید تلگرام پاسختون رو میدم:
@MesmailiDesign

nader_v

تازه وارد
جالبه شما اول همه حرف هاتون همش میگید به بیراهه میرید و...

اگر اونها کدگزاری نبودند و لایسنس نداشتند به احتمال زیاد شما از همون ۱ نسخه برای چندین سایت استفاده میکردید.
طبق حرف خودتون:

:)))))))

هیچ یک از این موارد نمیتونن دلیلی باشن بر اینکه کار خلافی انجام بدید. چه اخلاقی و چه قانونی.

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

آیا کسی شخص دیگری رو مجبور به خرید همچین محصولی کرد؟

بله اگر شما طراحی باشید که برای هر سایت ۲۰۰ هزارتومن میگیرید که هم یک سفارشی گرفته باشید و هم بازار دیگران رو خراب کنید باید هم از محصولات رایگان استفاده کنید. اگر واقعا بخواید رعایت کنید بله شدنی هست. مگر اینکه چشم خودتون رو ببندید.

اگر قرار به مشخص کردن دزد باشه. تمام مواردی که اشاره شد دزد هستند. خریدار فروشنده منتشر کننده و و و...

تاپیک خیلی از هدفش دور شد فکر میکنم.
اگر تمایل دارید بیاید تلگرام پاسختون رو میدم:
@MesmailiDesign

پاسخ جدیدی برای دادن ندارید برای همه واضحه که فقط میخواین کار خودتون رو توجیه کنید و فکر بقیه رو از سمت مارکت ها به سمت کپی رایت بکشید که هیچ ربطی به هم این قضیه نداره.

شما همان فروشتون رو انجام بدید و همانطور که گفتم از جیب مردم پول بردارید بنده شخصیت افزادی که یا پشتیبانی افتضاح و ترجمه افتضاح از مردم به بهونه لایسنس پول میگیرن بیش از این نمیبینم و دلیلی نمیبینم پاسخی به فردی که همچین جایگاهی داره بیش از این بدم.

حرف ها هم زده شد برای روشن سازی شما وگرنه همه افراد فروشنده ها را میشناسن نیاز به صحبت ها نبود

nader_v

تازه وارد
در رابطه با حرف آقا محمد بنده ریپورت کردم اون مورد رو که مشاهده کنید چون خودتون دسترسی دارید و بهتره که خودتون حالا یا ویرایش کنید یا رسیدگی کنید اون به فرد شما بستگی داره.

در رابطه با صحبت ها هم که حالا از بقیه دوستان صادر شد که اینجا رایگانه هر دفعه این بحث ها هست و یا ...
به صورت پیشنهاد بنده عرض کردم و قصد دیگه ای نبوده

اینکه رایگان این سایت ارائه خدمات میده و به همه کمک میکنه بسیار عالیه اما اینکه این موارد که سایت بروز نیست افزونه هاش یا افزونه هایی که زده شده فارسی شده اما اینطور نیست رو به این رایگان بودن ارجاع بدید از نظرم درست نیست

به نظرم اگر برای مدیریت محتوا مشکل مالی هست راه های بسیاری با قیمت معقول هست که کاربران ازش استقبال کنن اما اگر بحث مالی نیست و امکان استخدام هست فکر میکنم با یک بررسی متوجه میشید که سایت به نفس تازه کردن و بروزرسانی نیاز داره بازم هرطور مایلید

harbiline

Edris
در رابطه با حرف آقا محمد بنده ریپورت کردم اون مورد رو که مشاهده کنید چون خودتون دسترسی دارید و بهتره که خودتون حالا یا ویرایش کنید یا رسیدگی کنید اون به فرد شما بستگی داره.

در رابطه با صحبت ها هم که حالا از بقیه دوستان صادر شد که اینجا رایگانه هر دفعه این بحث ها هست و یا ...
به صورت پیشنهاد بنده عرض کردم و قصد دیگه ای نبوده

اینکه رایگان این سایت ارائه خدمات میده و به همه کمک میکنه بسیار عالیه اما اینکه این موارد که سایت بروز نیست افزونه هاش یا افزونه هایی که زده شده فارسی شده اما اینطور نیست رو به این رایگان بودن ارجاع بدید از نظرم درست نیست

به نظرم اگر برای مدیریت محتوا مشکل مالی هست راه های بسیاری با قیمت معقول هست که کاربران ازش استقبال کنن اما اگر بحث مالی نیست و امکان استخدام هست فکر میکنم با یک بررسی متوجه میشید که سایت به نفس تازه کردن و بروزرسانی نیاز داره بازم هرطور مایلید
داداش من بروز نبودن بعضی از افزونه ها حق با شما هستش اما شما سوالهاتون رو باید جور دیگه ای مطرح کنید
نگاه کنید بروز نبودن افزونه هایی ک مثلا در این پرشین اسکریپت هستش منوط به عدم توانایی مدیریت و مجموعه پرشین نیستش
به هزاران دلیل بر میگیرده یا عدم بروز بودن خوده افزونه هستش - فراموشی اپدیت هستش - وقت کافی برای حالا اپدیت هستش و. کلی مسائل مربوط دیگ
بعضی اوقات که اینایی م میگن تو مارکت ها فلان افزونه اپدیت شدش به نظر شما واقعا اپدیت شده؟ یه یه نسخه رو از 1.1 به 1.5 تغییر میدن یه چهار خط کد رو ویرایش میکنن فارسی سازیش رو دقیق تر میکنن یا چمیدونم اصلاح میکنن میشه اپدیت..
مشکل اینا نیستش..مشکل این هستش که اگر قرار باشه میلیون ها افزونه و قالب و.. فارسی بشه و راست چین بشه باز مبحث نال بودن ... رو مطرح میشه..
طرف خریداری هم کرده باشه کلا بدون لایسنس تکک دامنه هم باشه باز میگن تو نال داری یا جایی برداشتی..
وضع ما اینه..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nader_v

mamadazimi

تازه وارد
به نظرم یکی از تفاوت هاش اینه که بعضی از سایت ها واقعا توسعه میدن. من ی قالبی رو از ی سایت گرفتم توی ولیدیتور خیلی ارور داشت و از ب جا دیگه گرفتم اصلا ارور نداشت
از سایت معتبر بگیرین خیالت راحت تره

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
You must be registered for see images attach

گزارش شما عکس بالاست دقیقا.
شما واژه :
"متاسفانه فرصت آموزش شخصی سازی نداریم
اگر مشکلی در کارکرد افزونه دارید"
رو با لحن مناسب بیان کنید. ممنون میشم. قطعا از دایره کلمات وسیع شما استفاده میکنم

برادر من! اگر قرار باشه هر انچه که کاربری در ذهنش زاده میشه ، در هر افزونه ، من بشینم براش کد نویسی کنم! یا هر انچه که مشکل کاربری هست ، بخوام بهش بربخورم... یا مشکلش رو شبیه سازی کنم!
باید 1000 ورژن از این افزونه مختص هر کاربر طراحی ، پیاده سازی کنم. اون هم؟ رایگان...
این کار رو طراح بنده خدای اصلی افزونه هم نمیکنه... شما چه انتظاری دارید؟

پاسخ رو بالاتر دادم! مجددا تکرار می کنید...

شما صرفا علاقه به اثبات حرف های خودتون دارید. بنده در پاسخ ابتداییم مجددا پاسخ شما رو دادم
لطفا گزینشی عمل نکنید

بنده یک کتاب به شما توضیح میدم. شما به یک جمله در صفحه 142 در پاراگراف نهم گیر میدید صرفا! نسبت به مابقی اون پاسخی ندارید.

اگر بحثی نیست اطلاع بدید دوستان تا تاپیک بسته بشه. متشکرم.

مارال رییسی

تازه وارد
حالا که میبینم یه سریا از مارکت ژاکت ناراضین بذارید از تجربم بگم براتون با ژاکت که چقدر منو اذیت کردن واسه قالبی که تهیه کرده بودم. کلی هزینه کردم ولی هیچ پشتیبانی برام انجام نشد. محصول ناقص هم به هیچ دردم نخورد. پولمم پس ندادن و گفتن محصول مشکلی نداره!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تاپیک بسیار قدیمی هست. قفل شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا