تفاوت تصویر شاخص و تصویر داخل پست چیه؟

samaram

تازه وارد
ببخشید من زیادی مبتدی هستم

برام سواله که تصویر شاخص چه کاربردی داره؟ بعد من متوجه شدم اگر تصویر شاخص بذارم، توی خود پست هم باید تصویرم رو بذارم وگرنه تو صفحه اصلی نشون نمیده. درسته؟

ولی خب باز از اون طرف وقتی هم تصویر شاخص میذارم و هم تصویر داخل پست، وقتی روی ادامه مطلب اون مقاله کلیک میکنم و میره تو صفحه بعد کل پست رو نشون میده، تصویر دو بار زیر هم نشون داده میشه!

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

تصویر شاخص وقتی قرار میگیره قادر به نمایش در صفحه اول سایت هست و وقتی ادامه مطلب رو بزنید همون عکس دوباره در نوشته مربوطه نمایش داده میشه . پس نیازی به عکس دوم نیست مگر با عکس اول شما فرق داشته باشه و توصیه میشه در مناطق پایین تری ازشون استفاده کنید

البته در این میان قالب نمایش دهنده هم میتونه در نوع نمایش موثر باشه چون همه چیز آخر به قالب و هماهنگیش با سایر بخشها مخصوصا این نحوه نمایش هست

موفق باشید

amiralibk.ir

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

تصویر شاخص وقتی قرار میگیره قادر به نمایش در صفحه اول سایت هست و وقتی ادامه مطلب رو بزنید همون عکس دوباره در نوشته مربوطه نمایش داده میشه . پس نیازی به عکس دوم نیست مگر با عکس اول شما فرق داشته باشه و توصیه میشه در مناطق پایین تری ازشون استفاده کنید

البته در این میان قالب نمایش دهنده هم میتونه در نوع نمایش موثر باشه چون همه چیز آخر به قالب و هماهنگیش با سایر بخشها مخصوصا این نحوه نمایش هست

موفق باشید

در تکمیل حرفای دوست عزیزم.

تصویر شاخص به اصطلاح همون تصویر پیش نمایش و معرفی پست هست .

تصویر داخل پست ، تصاویر مربوط به پست یا مقالتون هست که قرار میگیره .

تفاوت : تصویر شاخص یک تصویر هست .. تصویر پست میتونه از 1 تا هر تعداد که دوس دارید باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا