تنظیمات صفحه محصول

saravankala

تازه وارد
سلام دوستان من یک مشکلی توی اضافه کردن محصول در ووکامرس دارم

داخل یکی از سایتام این قسمت که فایل ضمیمه کردم هست ولی توی یکی دیگه نیستش هرچی افزونه مربوط به این گزینه بود سرچ زدم ولی پیدا نکردم میشه یکی بگه چه جوری فعالش کنم با تشکر

You must be registered for see images attach

sinalotfi

تازه وارد
سلام

با توجه به عکس ضمیمه ای که ارسال کرده بودید روش رفع مشکل اینطوریه:

چک بکنید ببینید آیا همه افزونه های مورد نیاز برای قالب رو نصب کردید - اگر نصب کردید ورژنی داخلشون هست که ناسازگار باشه؟(ببینید ورژن افزونه هایی که شما نصب کردید با ورژن افزونه هایی که توی سایت دیگرتون هست یکی هست یا نه؟)

عکس ضمیمه چون از کل صحفه نبود بخاطر همین این مورد رو هم تست بکنید:

از بالای صحفه یک گزینه هست به نام "تنظیمات صحفه" روش کلیک بکنید تا باز بشه در داخلش چند تا گزینه هست که باید تیک بخورند، ببینید تیک این گزینه ها رو فعال کردید ای نه

saravankala

تازه وارد
همون افزونه های هستند که من نصب کردم اصلا فرقی نداره ولی نمیدونم چرا اون قسمت نیست دو روزه مشغول همینم ولی اوکی نمیشه تمام تیک ها زده شده اصلا اون قسمت نیست که تیک بخوره

راه حل دیگه ای نیست دوست عزیز؟؟؟؟؟؟؟

saravankala

تازه وارد
سلام

با توجه به عکس ضمیمه ای که ارسال کرده بودید روش رفع مشکل اینطوریه:

چک بکنید ببینید آیا همه افزونه های مورد نیاز برای قالب رو نصب کردید - اگر نصب کردید ورژنی داخلشون هست که ناسازگار باشه؟(ببینید ورژن افزونه هایی که شما نصب کردید با ورژن افزونه هایی که توی سایت دیگرتون هست یکی هست یا نه؟)

عکس ضمیمه چون از کل صحفه نبود بخاطر همین این مورد رو هم تست بکنید:

از بالای صحفه یک گزینه هست به نام "تنظیمات صحفه" روش کلیک بکنید تا باز بشه در داخلش چند تا گزینه هست که باید تیک بخورند، ببینید تیک این گزینه ها رو فعال کردید ای نه
همون افزونه های هستند که من نصب کردم اصلا فرقی نداره ولی نمیدونم چرا اون قسمت نیست دو روزه مشغول همینم ولی اوکی نمیشه تمام تیک ها زده شده اصلا اون قسمت نیست که تیک بخوره

راه حل دیگه ای نیست دوست عزیز؟؟؟؟؟؟؟

sinalotfi

تازه وارد
اول قالبتو چک بکن ببین ناقص نباشه یا ورژن قدیمی تر نباشه

اگه قالبت همون ورژن باشه 100 درصد از افزونه های سایتت هست

شاید افزونه ای رو اپدیت کرده باشی که این مشکلو به وجود اورده باشه. 

بالا