تنظیمات ووکامرس

hoseinjx@gmail.com

تازه وارد
سلام .. وقت بخیر

ببخشید میشه راهنمایی کنید که چجوری واحد محصولات در ووکامرس رو از تعداد  به   کیلوگرم  یا  لیتر یا ...تغیر بدم؟

Mesmaili

کاربر عضو
سلام.

اگر قبل از ایجاد تاپیک در انجمن جستجو میکردید زودتر به پاسخ میرسیدید.

موفق باشید.

hoseinjx@gmail.com

تازه وارد
خیلی ممنونم ... من دفعه اول هستش که از سایت شما استفاده میکنم و اشنا نیستم

یه سوال دیگه هم داشتم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

برای ایجاد این امکان که مثل سایت های خدماتی اگر کسی مکانیک نیاز داشته باشه و بخواد بین افرادی که تحت عنوان مکانیک ثبت نام کرده اند جست و جو بکنه باید از پلاگین خاصی استفاده کرد؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

Sajadszm

تازه وارد
خیلی ممنونم ... من دفعه اول هستش که از سایت شما استفاده میکنم و اشنا نیستم

یه سوال دیگه هم داشتم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

برای ایجاد این امکان که مثل سایت های خدماتی اگر کسی مکانیک نیاز داشته باشه و بخواد بین افرادی که تحت عنوان مکانیک ثبت نام کرده اند جست و جو بکنه باید از پلاگین خاصی استفاده کرد؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
سوالتون خیلی گنگه و درست مشخص نکردید دقیقا چی میخواید.الان شما یه سایت دایرکتوری رو دارید یا قصد ساختشو دارید؟اگر قصد ساختش رو دارید این افزونه مناسبه:

اگر نه سوالتون رو واضح تر بگید.

hoseinjx@gmail.com

تازه وارد
واقعا ممنونم که انقدر سریع راهنمایی میکنید

فقط در مورد سوال اول که واحد شمارش محصول به جای تعداد به کیلو گرم باشه، من نتونستمبه جای سربرگ تعداد کیلوگرم بزارم ، نمیشه؟

جاویدان

کاربر عضو
واقعا ممنونم که انقدر سریع راهنمایی میکنید

فقط در مورد سوال اول که واحد شمارش محصول به جای تعداد به کیلو گرم باشه، من نتونستمبه جای سربرگ تعداد کیلوگرم بزارم ، نمیشه؟
با سلام دوست عزیز

به شما توصیه می شود از این افزونه به علت عدم بروزرسانی بیش از 3 سال استفاده نکنید.خطاهای در این افزونه گزارش شده است .

شما مشخص کنید محصول شما قرار است به کدام شکل فروخته شود لیتر کیلوگرم یا سایر اوزان ؟ زیرا یکسان بودن این مورد در همه بخشهای احتمالا باید اعمال شود و جداگانه بودن هر میزان می تواند کمی مشکل ساز باشد.

آیا این اوزان فرقی با تعداد موجود دارد یا خیر ؟ اگر مشکل شما فقط با تغییر کلمه حل می شود فقط کافیست که ترجمه فوق را تغییر دهید.

این موارد را نیز ببینید شاید افزونه مناسبی پیدا کنید

نکته دیگر اینجا انجمن است سایت نیست :) دقت بیشتری کنید

در مورد سوال دوم شما اگر مورد جستجو به صورت ساده باشد نیازمند یک قالب که از جستجوهای کامل حمایت کند هستید یا اینکه نیازمند یک افزونه جستجو کامل زیرا در ورژن های اخیر جستجو فقط بر اساس تیتر اولیه صورت می پذیرد.

اما اگر می خواهید این جستجو به صورت یک دسته بندی باشد یا مانند همین گزینه معرفی شده می تونید نسخه نال اون رو از اینجا دریافت کنید

موفق باشید

بالا