تنظیمات پیشرفته برای ارسال محصول در ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام 

وقت بخیر @Mohammad  @جاویدان 
یه افزونه ای میخوام که بشه تایین کرد که اگه مشتری کمتر از یه مبلغ یا تعداد قلمی، جنس خرید کنه باید هزینه ارسال رو پرداخت کنه و اگه از این مبلغ یا تعداد قلم، بیشتر بود نیازی به پرداخت هزینه ارسال نیست.

برای این کار یه افزونه به نام Flexible Shipping وجود داره ولی در نسخه رایگانی که بنده دارم تنظیمات مورد نظرم وجود ندارد :|  

توضیح: در نسخه رایگان افزونه فقط میشه برای وزن و قیمت فیلتر گذاشت که مثلا اگر سبد خرید به 10000 تومان رسید یا وزن اجناس به 1 کیلو رسید هزینه ارسال رایگان باشه ولی برای تعداد اقلام (در سبد خرید) نمیشه فیلتری اعمال نمود!

لطفا راهنمایی نمایید

با سپاس فراوان :)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این وجود داره درون خود ووکامرس

برید حمل و نقل / افزودن روش حمل و نقل / حمل و نقل رایگان

فکر کنم گزینه ی زیرینش هست حداقل هزینه سبد خرید... بزارید روی مقدار دلخواهتون. مثلا 100.000 تومان.

بروزرسانی: ببخشید بنده متوجه منظورت نشدم

برای این کار دنبال راهکار هستم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

روشی که محمد عزیز فرمودند خوبه بنده هم از همین روش استفاده کردم ولی خب همه خواسته شما توش نیست .

ولی از یک منظر بدرد میخوره مثلا سقف سود شما + هزینه حمل و نقل اگر مساوی با ضرر نباشه و قیمت حمل و نقل توش محاسبه شده باشه یا در تعداد یا حجم مشکلی ایجاد نکنه میشه یک پیش درآمد مناسب برای تنظیم. بسیاری از سایتهای بزرگ و کوچک هم مثلا سقف خریدشون 100 هزار یا 150 هزار بر اساس سود محصول + هزینه های حمل نقل کلی اون محصول که باز هم سود خالص مناسب توش هست

افزونه های تخفیف خرید بر اساس حجم تعداد یا قیمت هست مثلا در مجموعه yith همیشه از این دست افزونه ها پیدا میشه

البته افزونه های دیگری هم تو این مجموعه هست که تکمیل کننده این خواسته میشه ولی چون تعدادشون زیاد هست باید خودتون آزمون و خطا جلو برید تا به نتیجه دلخواه برسید

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا