تنظیم اعتبار زمانی لینک و خطای please match requested format

Mehr@ban

کاربر عضو
سلام

یه محصول مجازی و دانلودی ایجاد کردم که پس از پرداخت کاربر به محصول دسترسی پیدا میکنه

محدودیت از طریق دفعات اعمال شده و به درستی کار میکنه

ولی وقتی میخوام اعمال محدودیت زمانی کنم، پس از درج عدد مثلا 10، مشتری پس از پرداخت با خطای اتمام محدودیت مواجه میشه و نمیتونه دانلود داشته باشه حتی بلافاصله پس از پرداخت!

پیگیری کردم در بخش سفارشات، در دسترسی محصولات دانلود شدنی، تاریخی که مشخص کرده از فرمت استانداردی استفاده نکرده و با قرار گرفتن موس بر روی فیلد تاریخ انقضا، پیام زیر رو نشون میده

please match requested format

این مورد چطوری باید رفع کنم؟

راستی از فارسی ساز پارسی دیت استفاده میکنم

omidrastegar

کاربر عضو
سلام

یه محصول مجازی و دانلودی ایجاد کردم که پس از پرداخت کاربر به محصول دسترسی پیدا میکنه

محدودیت از طریق دفعات اعمال شده و به درستی کار میکنه

ولی وقتی میخوام اعمال محدودیت زمانی کنم، پس از درج عدد مثلا 10، مشتری پس از پرداخت با خطای اتمام محدودیت مواجه میشه و نمیتونه دانلود داشته باشه حتی بلافاصله پس از پرداخت!

پیگیری کردم در بخش سفارشات، در دسترسی محصولات دانلود شدنی، تاریخی که مشخص کرده از فرمت استانداردی استفاده نکرده و با قرار گرفتن موس بر روی فیلد تاریخ انقضا، پیام زیر رو نشون میده

این مورد چطوری باید رفع کنم؟

راستی از فارسی ساز پارسی دیت استفاده میکنم
دانلود رو به چه صورتی گذاشتی؟؟؟

Mehr@ban

کاربر عضو
بنا به درخواست کارفرما چون لینک نهایی دانلود غیر مستقیم و از سیستم Picofile هست فقط انتقال و ریدایکت هست به لینک. که آدرس دانلود رو به مشتری نشون و لود میکنه

omidrastegar

کاربر عضو
بنا به درخواست کارفرما چون لینک نهایی دانلود غیر مستقیم و از سیستم Picofile هست فقط انتقال و ریدایکت هست به لینک. که آدرس دانلود رو به مشتری نشون و لود میکنه
مشکل همینه اصلا احتیاج به این کار نیست

اگر فایل ها داخل خود ووکامرس آپلود بشن لینک دانلود غیر مستقیم هست.

گزینه رو هم بزار اجبار به دانلود.....

Mehr@ban

کاربر عضو
مشکلی در دانلود فایل ندارم امید جان

پس از پرداخت، مشتری میتونه بدون مشکل به آدرس دانلود ریدایکت بشه و اقدام به دانلود بکنه!

مشکل زمانی هست که تاریخ انقضا برای لینک تنظیم میکنیم. مثلا 10

و بعد از سفارش محصول توسط مشتری، به بخش گزارشات ووکامرس که میریم و گزارش مربوط به همون سفارش رو باز میکنم، در بخش بازبینی فایل های دانلودی باید معمولا باید یه تاریخ به صورت کامل درج شده باشه ولی یه فرمتی مثل این "99-99-999" نشون میده که با نگه داشتن موس بر روی همین باکس پیام زیر نشون داده میشه:

Mehr@ban

کاربر عضو
اینم تصاویر مربوطه

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

omidrastegar

کاربر عضو
من نمیدونم چی کار کردی چون اصلا این قسمت تاریخ نمیاد روز میاد تعداد روز مشخص می کنی

Mehr@ban

کاربر عضو
  • تصویر اول مربوط به خود محصول هست که ایجاد میشه
  • تصویر دوم مربوط به سفارش همون محصول توسط مشتری هست
در تصویر اول تاریخ نبایستی وارد بشه و طبق توضیح همون فیلد فقط باید تعداد روزهای فعال بودن لینک رو وارد کنید که من 10 روز رو انتخاب کردم

در تصویر دوم در بخش "دسترسی محصولات دانلود شدنی" تاریخ روز سفارش رو دریافت و + 10 میکنه تا زمان انقضا مشخص بشه

حالا این تاریخی که خودش میسازه توی فرمت نادرستی هست و لذا به هیچ وجه به مشتری دسترسی دانلود نمیده

omidrastegar

کاربر عضو
  • تصویر اول مربوط به خود محصول هست که ایجاد میشه
  • تصویر دوم مربوط به سفارش همون محصول توسط مشتری هست
در تصویر اول تاریخ نبایستی وارد بشه و طبق توضیح همون فیلد فقط باید تعداد روزهای فعال بودن لینک رو وارد کنید که من 10 روز رو انتخاب کردم

در تصویر دوم در بخش "دسترسی محصولات دانلود شدنی" تاریخ روز سفارش رو دریافت و + 10 میکنه تا زمان انقضا مشخص بشه

حالا این تاریخی که خودش میسازه توی فرمت نادرستی هست و لذا به هیچ وجه به مشتری دسترسی دانلود نمیده
افزونه فارسی ساز وردپرس نصب کردید؟؟؟ یا افزونه تاریخ؟؟؟

اگر افزونه جلالی داری حذف کن و پرشین دیت رو نصب کن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mehr@ban

کاربر عضو
توی ارسال اول گفتم که فقط از پارسی دیت استفاده میکنم

Mehr@ban

کاربر عضو
@خلیل دلاوران

از تنظیمات وردپرس قالب Y-d-m رو هم امتحان کردم ولی بازم مشکل رفع نشد! :-s

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mehr@ban

کاربر عضو
یه کشف جدید،

البته الان پارسی دیت رو هم غیر فعال کردم بازم همین مشکل رو دارم و رفع نشده.

پس اختلال پلاگین نیست!

بالا