تنظیم افزونه برای تخفیف پلکانی

pclord

تازه وارد
درود دوستان عزیز

میخوام تخفیف پلکانی بزارم برای خرید های بالا، به این صورت که اگه سبد خرید 50 تومان بود 5 تومن کم کنه، اگه 60 تومن بود 10 تومن و به همین شکل تا بالا، افزونه های زیادی رو تست کردم اما هیچ کدوم این قابلیت رو نداشتن، فقط یک افزونه دیگه مونده با نام  نمیدونم این قابلیت رو داره یا نه،  کار کردن باهاش و تنظیمش سخته،از تنظیمات زیادی که داره فکر کنم بشه این مدل تخفیف رو باهاش انجام داد، لطفا نحوه تنظیمش رو اگه کسی میدونه بهم یاد بده کارم گیره همین یک مورد هست. سپاس

با سپاس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

pclord

تازه وارد
دوستان عزیز من یک قالبی خریده بودم، به قسمت افزونه ها توجهی نکردم، بعد از کلی اطلاف وقت و نصب افزونه های مختلف هیچ کدوم جواب نداد، بلاخره در قسمت افزونه های یک مورد رو دیدم که همراه قالب جزو افزونه های پریمیومش بوده با نام woo sale revolution دقیقا همون چیزی بوده که میخواستم و تخفیف پلکانی رو باهاش انجام دادم، کار باهاشم خیلی ساده بود، قبل از دیدن این افزونه، چون عجله داشتم یک افزونه هم خریدم با نام dynamic pricing and discounts رو با قیمت 9000 تومان از wpیار خریدم که این افزونه هم این قابلیت رو داره. گفتم اینجا هم بگم، دوستان دیگه دنبال افزونه برای تخفیف پلکانی بودن بی خود وقت خودشونو طلف نکنن و بدونن به چی نیاز دارن.

موفق باشید.

بالا