توابع دیدگاه تو در تو برای وردپرس

• نویسنده موضوع kaj01
  • تاریخ شروع

kaj01

تازه وارد
سلام دوستان

متاسفانه هیچ منبع خوب فارسی پیدا نکردم همه سایت ها هم از هم کپی کردن و به درد نمیخوره تازه حلقه خود دیدگاه وردپرس که

<?php foreach ($comments as $comment) : ?>
...
<?php endforeach; ?>

هم با هزار بدبختی تو کدا پیدا کردم

حالا توابع مثل بالا برای دیدگاه های  تو در تو میخوام اگر راهنمایی کنید خیلی مممنونم میشم !؟

Obka

کاربر عضو
سلام و درود

دوست عزیز جهت استفاده از امکان نمایش کامنت های تو در تو علاوه بر تنظیمات بخش وردپرس ، باید کد ذیل رو شما در داخل کدهای مربوط به کامنت های functions.php قرار بدید و استیال های مورد نظر رو براش در نظر بگیرین خدمت شما :

کد:
<?php comment_reply_link( array_merge( $args, array( 'add_below' => $add_below, 'depth' => $depth, 'max_depth' => $args['max_depth'] ) ) ); ?>

kaj01

تازه وارد
سلام خیلی ممنونم که راهنمایی کردین فقط یک سوال

من الان استایلمو با دیو فرضا com3 زدم، این استایل کجا باید بهش بدم؟ توی همون کامنت.پی اچ پی ؟   با چ تابعی فراخوانی کنمش ؟چون قالب شخصیه همچین چیزی براش توی کامنت . پی اچ پی ننوشتم فقط توابع خود کامنت هست، لطفا راهنمایی کنید.تشکر

Obka

کاربر عضو
این کدی که بنده خدمت شما دادم صرفا برای قسمت functions.php بود ، از این قسمت نمیتونید استایلی بدید ، شما کدهای قسمت comments.php به چه صورت هست ؟ ایجاد کردید چیزی ؟

داخل خود page و یا single هم فراخوانی کردید ؟

Tiny

کاربر عضو
سلام

با اجازه دیدم مشکل مشابه دارم. گفتم همین جا بگم.

برای آجاکس کردن بخش پاسخ دادن در کامنت ها باید چکار کرد. حدالامکان کد باشه. لطفا منبع بدید یا راهنمایی کنید.

اگر هم افزونه بود مشکلی نداره.

کد بخش دیدگاه ها هم همان کد پیش فرض وردپرس هست ( wp-comment.php )

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
اگر هم افزونه بود مشکلی نداره.
سلام

از این پلاگین که هوک ایجکس کردن کامنتها رو اضافه میکنه استفاده کنید.

اگر هم نیاز به کدنویسی قضیه بود، فرآیند کامل در زیر توضیح داده شده:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا