تودرتو کردن دیدگاههای ووکامرس و زیباتر کردن ستارهها

farhad6169

تازه وارد
دوستان سلام

در قمست دیدگاه های ووکامرس 2 تا مشکل دارم که سرچ هم کردم چیزی پیدا نکردم.

1- امکان تو در تو کردن دیدگاه های کاربران در صفحه محصول. یعنی این امکان باشه که مثلا تا 5 لول بشه در یک دیدگاه سوال و جواب داد.

2- امتیاز دهی یا همون ستاره ها در ووکامرس بصورت عدد و کنارش ستاره ها هستش. امکان این باشه که اینها فقط بصورت ستاره نمایش داده بشه.

در صورت امکان تا جایی که ممکنه این موارد بودن استفاده از پلاگین باشه که سایت زیاد سنگین نشه. اگرم که فکر میکنید باید با پلاگین باشه که لطفا پلاگینهای سبک معرفی کنید.

با تشکر از همه دوستان

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

1 در مورد تو در تو کردن دیدگاه

تنظیمات - گفتگوها - فعال‌کردن دیدگاه‌های تودرتو با عمق دیدگاه رو کافیه عدد رو به 5 تغییر بدید .

2 در مورد عدد و ستاره

این مربوط به قالب شماست برخی قالبها از عدد برخی ستاره و برخی توامان استفاده می کنند کافیه از طریق اینسپکت المنت مرورگر خودتون محل عدد رو پیدا و از داخل فایل مورد نظر مخفی   ( display: none; ) کنید .

در صورتی که سخته بهتره آدرس سایت رو درج کنید

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farhad6169

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

1 در مورد تو در تو کردن دیدگاه

تنظیمات - گفتگوها - فعال‌کردن دیدگاه‌های تودرتو با عمق دیدگاه رو کافیه عدد رو به 5 تغییر بدید .

2 در مورد عدد و ستاره

این مربوط به قالب شماست برخی قالبها از عدد برخی ستاره و برخی توامان استفاده می کنند کافیه از طریق اینسپکت المنت مرورگر خودتون محل عدد رو پیدا و از داخل فایل مورد نظر مخفی   ( display: none; ) کنید .

در صورتی که سخته بهتره آدرس سایت رو درج کنید

موفق باشید
تشکر از شما بابت پاسخ گویی تون

1- این مورد رو انجام دادم ولی این فقط برای کامنتهای خود وردپرس اجرا میشه و تا 5 لول توردتو میکنه ولی برای ووکامرس تودرتو نمیشه یا شاید هم شده ولی گزینه پاسخ به این دیدگاه رو نمایش نمیده!

2- دقیقا میدونم منظورتون چیه اما این بخش به شکلی هست که در عکس ارسال کردم و با مخفی کردن باز 5 مدل ستاره باقی خواهد ماند.

با تشکر

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

در مورد اول پس باید قالب رو دستکاری کنید تا نظرات اعمال بشه

در مورد دوم کافیه شما کلیت عددها رو مخفی کنید ولی اینجا اصلا همچین چیزی دیده نشد (طبق فرماش خودتون مبنی بر اینکه فقط ستاره باشه )

اگر بر روی لوکال تست میگیرد اعلام کنید وگرنه آدرس سایت رو قرار بدید بهتر راهنمایی بشه

موفق باشید

farhad6169

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

در مورد اول پس باید قالب رو دستکاری کنید تا نظرات اعمال بشه

در مورد دوم کافیه شما کلیت عددها رو مخفی کنید ولی اینجا اصلا همچین چیزی دیده نشد (طبق فرماش خودتون مبنی بر اینکه فقط ستاره باشه )

اگر بر روی لوکال تست میگیرد اعلام کنید وگرنه آدرس سایت رو قرار بدید بهتر راهنمایی بشه

موفق باشید
سلام و تشکر از پاسخ گویی تون

بله روی لوکال هست اما مشابه ش رو پیدا کردم و خدمتتون لینک ارائه میدم:

https://iranmishop.com/Xiaomi-Shop/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B7%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%AB-%DA%AF%D9%84%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%84-square-box2/

لطفا وارد این صفحه بشید و تب دیدگاه رو بزنید. کاملا مشابه عکسی هست که براتون ارسال کردم. کدهاش رو هم دیدم که مشابه همین سایته.

با تشکر از شما

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

این قالب به علت فشرده سازی فایل css کمی سخت تغیرات میپذیره چون دسترسی به خود قالب نیست نمیشه درست فهمید فایل اصلی کدوم هست یه نرم افزار بود یکی از دوستان تو یکی از پستها تغیرات قالب گفته فکر کنم کارتون رو راه بندازه

ترجیحا برای حذف اعداد می تونید از داخل فایل کامنت پی اچ پی قالب اعداد رو حذف کنید چون کد display: none; کل ستاره و اعداد رو تحت رو تاثیر میذاره  ضمن اینکه با حذف دستی جاگیری ستاره ها هم بهم میریزه

موفق باشید

farhad6169

تازه وارد
میشه از یه پلاگین ساده و سبک برای ستاره کردن این قسمت استفاده کرد؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بله امکان پذیر هست البته باید ببینید که روی ستاره ها اعمال میشه یا خیر یا اینکه دو تا میشن در این صورت باید ستاره های قالب رو طبق صحبتهای قبلی مخفی کنید

موفق باشید

بالا