تگ های کامل html

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amir salavati

تازه وارد
سلام دوستان عزیز کسی هست که تمامی تگ های html را داشته باشد و توضیحی در باره ی تگ ها بده اگر هست در این قسمت لیست تگ های html5,4رو بنویسد

باتشکر امیرصلواتی طراح آمتور وب

IAMIR

کاربر عضو
دوست عزیز مثل اینکه شما دوست داری الکی اسپم بدی . نه؟

باز هم همون جواب سابق قبل از زدن تاپیک جستجو کنید .

این هم مرجع آموزش html

کد:
http://html.ir
کسی از دوستان هست بشینه تمام تگ های html را توضیح بده .؟ :68:

html ای که خیلی جاها تا 500 صفحه براش کتاب نوشتن .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

HamedR

کاربر عضو
دوست عزیز بهتر بود قبل از اینکه تاپیک باز کنی جستجو میکردی.

اولین و معتبرترین مرجع آموزش زبان های برنامه نویسی وب سایت w3schools به آدرس هستش.

اگه فارسی میخواین ، کتاب های زیادی به صورت رایگان تو اینترنت منتشر شده. فقط باید جستجو کنین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rocki3oy

کاربر عضو
آقای need4down و hamedR چند تاپیک پاسخ های شمارو دیدم.

دوست عزیز شاید شما مدیر انجمن باشید ولی سمت شما زیر نام شما ثبت نشده و هم اکنون مدیر انجمن نیستید.

برخورد شما تنده دوست عزیز.درسته مواردی که دوستان می پرسند چندین بار بحث شده ولی شما کاربر معمولی انجمن هستید و تعیین تکلیف برای کابران سایت فقط به عهده ی مدیران هست و شما فقط حق تذکر دارید نه تهدید.

اگر بلدید بسم الله ولی اینگونه منت نزارید.

IAMIR

کاربر عضو
من از شما و دوست عزیز اگر احساس شده توهین شده عذر خواهی می کنم ولی من به عنوان یک کاربر هدف یادآوری قوانین انجمن به دیگر دوستان بود و بس . وبه هیچ کس هم منت نذاشتم باز هم عذر خواهی می کنم . همانگونه که شما دوست عزیز سنت ها و قوانین انجمن را به من کاربر یاد آوری می کنی . هدف من هم جز این نبود .

HamedR

کاربر عضو
آقای need4down و hamedR چند تاپیک پاسخ های شمارو دیدم.دوست عزیز شاید شما مدیر انجمن باشید ولی سمت شما زیر نام شما ثبت نشده و هم اکنون مدیر انجمن نیستید.

برخورد شما تنده دوست عزیز.درسته مواردی که دوستان می پرسند چندین بار بحث شده ولی شما کاربر معمولی انجمن هستید و تعیین تکلیف برای کابران سایت فقط به عهده ی مدیران هست و شما فقط حق تذکر دارید نه تهدید.

اگر بلدید بسم الله ولی اینگونه منت نزارید.
درسته ، من مدیر انجمن نیستم، علاقه ای هم به مدیر شدن ندارم.

برخورد من تند بود بخاطر اینکه این آقا قوانین انجمن رو نقض کرده.

در ضمن به شما هیچ ربطی نداره که من چطوری بهشون جواب میدم. بهتره دخالت نکنید.(این چیزی که به من و و مربوط میشه)

اگه میتونین جوابشون رو بدین بفراین ، در غیر اینصورت بهتره شما هم اسپم ندین.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

iReza

کاربر عضو
سلام.

بحث خارج از تاپیک رو دیگه هیمن جا چالش کنین.

rocki3oy

کاربر عضو
درسته ، من مدیر انجمن نیستم، علاقه ای هم به مدیر شدن ندارم.برخورد من تند بود بخاطر اینکه این آقا قوانین انجمن رو نقض کرده.

در ضمن به شما هیچ ربطی نداره که من چطوری بهشون جواب میدم. بهتره دخالت نکنید.(این چیزی که به من و و مربوط میشه)

اگه میتونین جوابشون رو بدین بفراین ، در غیر اینصورت بهتره شما هم اسپم ندین.
دوست عزیز شما اگر یه مقدار جرات تو وجودت بود هیچ وقت پستی که دادین ویرایش نمی کردید، که دیگر کاربران رو تهدید به اخراج از انجمن کردید!!!(پستی که شما ویرایش کدید به این صورت بود: در صورت اسپم دادن از انجمن اخراج میشید) حالا بعد از پست من شما متن رو ویرایش کردید به این:دوست عزیز بهتر بود قبل از اینکه تاپیک باز کنی جستجو میکردی.

؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

الانم از این طرز صحبت کردن شما؟!!!

درسته به دیگر کاربرا باید قوانین رو گوشزد کنید ولی شما کاربرو تهدید به اخراج از انجمن می کنید،چی شده تو جو مدیر بودن قرار گرفتید؟!

امیدوارم یک مقدار بزرکتر بشید و زفتار با کاربرارو یاد بگیرید.

غرور هیچ وقت پیروز نمیشه!!!

فقط به احترام انجمن این آخرین پاسخ شما در مورد این بحث به شماست.اگر می خواین ادامه بدین در خدمت هستم با ایمیل من تماس بگیرید.

info.coir@yahoo.com

ضمنا به دوست عزیز need4down، امیدوارم از حرف من ناراخت نشده باشید و انجمن پرشین اسکریپت باید به کاربرایی مثل شما فعال افتخار کنه که این چنین پیگیر پاسخ به تاپیک ها هستند.

موفق باشید.عذرخواهی منم بپذیرید.

موفق باشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

IAMIR

کاربر عضو
عزیز بهتره بحث ادامه پیدا نکنه از نطر من و خیلی از کاربرا ها و مدیران پرشین اسکریپت .

عزیز یکی از پیگیر ترین و فعال ترین و با تجربه ترین کاربران پرشین اسکریپت که بدون هیچ چشم داشتی فقط برای رضای خدا که شاید مشکلی از یک کاربر بر طرف بشه ساعت ها در این انجمن وقت می ذاره نباید تلاش های بدون چشم داشت این دوست عزیز با برخورد زننده و تند شما روبه رو بشه .

ببهتره همینجا این تاپیک بسته بشه .

بهتره که آدما به مسائلی که بهشون مربوط نیست دخالت نکنند .

/:) :)

لطفا بحث تمام کنید و جوابی ندید اگر می خواهید بحث کنید تو پیغام خصوصی و یاهو بحث کنید .

iReza

کاربر عضو
بسته میشه!

مثل اینکه کلا پست من رو نخوندید.

kasraa

کاربر عضو
سلام

استارتر عزیز اگر جستجو میکردی در همین انجمن آموزش داده شده مثلن :

آدرس تاپیک :

p5x.co/15592

:53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا