ثبت از روی نقشه گوگل

rajasoftiran

تازه وارد
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما اساتید محترم و تبریک پیشاپیش سال 1396 به شما و همراهان پرشین اسکریپت .

دنبال افزونه ای می گردم که بشه از روی نقشه گوگل سفارش رو ثبت کرد . مثلا نقشه مشهد بیاد برای مشتری . از روی نقشه آدرس منزلشو انتخاب کنه . با انتخاب آدرس منزل از روی نقشه مشخص بشه منزل ایشان مثلا محدوده پارک ملت هست و محصولات نمایندگی همون منطقه نمایش داده بشه و سفارش برای نمایندگی همون منطقه ثبت بشه .

حالت 1 (اصلی): می خایم منطقه بندی کنیم شهر را و برای هر منطقه نماینده بگیریم . بعد مشتری انتخاب کنه آدرس منزلشو مشخصی میشه کدوم منطقه هست و محصولات همون منطقه مشخص بشه و یکیشو انتخاب کنه .

یا

حالت 2 : شهر منطقه بندی بشه و برای هر منطقه نماینده بگیریم . محصولات به صورت کلی (ثابت) نمایش داده بشه . مشتری آدرسش را که مشخص کرد مشخص بشه برای کدوم نماینده سفارش ثبت بشه .

یه چیزی تو مایه های 2 عکسی که ارسال کردم .

پیشاپیش از لطف همتون ممنون و سپاسگذارم .

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rajasoftiran

تازه وارد
با عرض سلام و ادب و احترام . گفتم به بهونه اعلام اینکه از 48 ساعت که هیچی از 6 روز هم گذشت بیام حداقل عید رو به همه دوستان پرشین اسکریپتی تبریک بگم . و اینکه امیدوارم سال خوب و پر برکتی داشته باشید .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت

rajasoftiran

تازه وارد
خیلی خیلی ممنون از لطف شما آقا محمد مدیریت محترم و استاد بنده.

حتما تستش می کنم خبرشو میدم .

سپاس فراوان

rajasoftiran

تازه وارد

آقا محمد تست کردم ولی اونی که می خاستم نیست . اینی که شما معرفی نمودید آدرس مشتری رو مشخص می کنه برای فاکتور خرید .

من افزونه ای می خام یا اسکریپتی برای خود وردپرس یا وو کامرس فرقی نداره . طبق عکس هایی که فرستادم .

می خام مشتری آدرس خونشو که مشخص کرد روی نقشه . مثلا خونشون توی منطقه 1 هست با انتخاب خونشون کل منطقه 1 انتخاب بشه و با کلیک روی دکمه ثبت یا ... بره به صفحه نماینده همون منطقه .

منطقه بندی میشه یه چیز توی مایه های این سایت :

با تشکر فراوان .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
آقا محمد تست کردم ولی اونی که می خاستم نیست . اینی که شما معرفی نمودید آدرس مشتری رو مشخص می کنه برای فاکتور خرید .

من افزونه ای می خام یا اسکریپتی برای خود وردپرس یا وو کامرس فرقی نداره . طبق عکس هایی که فرستادم .

می خام مشتری آدرس خونشو که مشخص کرد روی نقشه . مثلا خونشون توی منطقه 1 هست با انتخاب خونشون کل منطقه 1 انتخاب بشه و با کلیک روی دکمه ثبت یا ... بره به صفحه نماینده همون منطقه .

منطقه بندی میشه یه چیز توی مایه های این سایت :

با تشکر فراوان .
سلام  :53:

لطفا اینو چک کنید ببینید به دردتون میخوره؟

بر اساس گوگل مپ هست ، شهر و منطقه رو مشخص می کنید محصولات رو بهتون پیشنهاد میده.

rajasoftiran

تازه وارد
سلام  :53:

لطفا اینو چک کنید ببینید به دردتون میخوره؟

بر اساس گوگل مپ هست ، شهر و منطقه رو مشخص می کنید محصولات رو بهتون پیشنهاد میده.
خیلی خیلی ممنون از شما دوست عزیز این افزونه هم خیلی عالی هست .

پولیه فکر کنم ؟ نمیشه دانلود رایگانشو گیر آورد ؟

من یک افزونه برای حالتی که گفتم پیدا کردم . اسمش Advanced Google Map WordPress Plugin هست . و توی لینک زیر دموش هست :

اما اینم پولیه . زده 28 دلار چیزی حدود 120 هزار تومان ما که برام مقدور نیست پرداختش . اینو نمیشه گیرش آورد ؟؟؟

این دوستانی که افزونه های پولی رو رایگان میذارند چجوری افزونه را رایگان می کنند ؟؟؟ راهی نداره گیرش بیارم ؟؟؟

دوتا دیگه هم پیدا کردم ولی یکی شما و اولی که گفتم بهتر هستند :

Cartogram Map plugin

و

Interactive World Maps Plugin for wordpress

ممنون از شما .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من یک افزونه برای حالتی که گفتم پیدا کردم . اسمش Advanced Google Map WordPress Plugin هست . و توی لینک زیر دموش هست :

اما اینم پولیه . زده 28 دلار چیزی حدود 120 هزار تومان ما که برام مقدور نیست پرداختش . اینو نمیشه گیرش آورد ؟؟؟
این دوستانی که افزونه های پولی رو رایگان میذارند چجوری افزونه را رایگان می کنند ؟؟؟ راهی نداره گیرش بیارم ؟؟؟

Cartogram Map plugin
و

ممنون از شما .
متسفانه یافت نشد رایگانش

فرستاده شده از HUAWEI MT7-L09ِ من با Tapatalk

ُSajadfa.ir

کاربر عضو

Cartogram Map plugin

و

ممنون از شما .
عذرخواهم که این مساله رو متذکر میشم با توجه به امضا و تقیدتون. استفاده کردنشون بدون پرداخت هزینه از نظر شرع و اخلاق مجاز نیست. (شما باید در این مساله پیشرو باشید)

وقتی هزینه امکانات تجاری تون رو پرداخت می کنید برای کارتون انرژی بیشتری صرف می کنید چون براش پول دادید! ... و این درصد موفقیت شما رو بالا می بره.

ان شالله یه پلاگین رایگان پیدا کنید. :x: :->

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rajasoftiran

تازه وارد
عذرخواهم که این مساله رو متذکر میشم با توجه به امضا و تقیدتون. استفاده کردنشون بدون پرداخت هزینه از نظر شرع و اخلاق مجاز نیست. (شما باید در این مساله پیشرو باشید)

وقتی هزینه امکانات تجاری تون رو پرداخت می کنید برای کارتون انرژی بیشتری صرف می کنید چون براش پول دادید! ... و این درصد موفقیت شما رو بالا می بره.

ان شالله یه پلاگین رایگان پیدا کنید. :x: :->

درست میفرمایید گفتم شاید رایگانش باشه . و گفتم فعلا هزینه اش مقدور نیست ولی انشالله پولم جور بشه یکیشو میگیرم فارسی میکنم میزارم .

یا پول میدیم بنویسن اختصاصی و میزاریمش تا دیگران هم به مشکل ما بر نخورن .

التماس دعا

rajasoftiran

تازه وارد
سلام دوباره . شرمنده از دوستان که وقتتون رو میگیرم .

یک افزونه دیگه نزدیک به اونی که میخاستم پیدا کردم . رایگان

هم گفتم دوستان شاید بخوان استفاده کنن .

هم یه مشکلی دارم . اونم اینکه نقشه ایران رو نداره و یه قسمت داره که نقشه دلخواه رو بتونی آپلود کنی . می خاستم ببینم اگه زحمتی نیست یه نگاه بندازین بهش ببینین میتونین نقشه ایران رو اضافه کنید بهش . من هرکاری کردم نتونستم . البته یه سایت داد که نقشه رو بتونی بیاری ولی باز هم نتونستم .

اینم لینکش :

خیلی خیلی ممنون از لطف دوستان .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا