ثبت نام در سایت با موبایل

mehdiace

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز

افزونه ای میشناسید که بشه بجای ثبت نام با ایمیل ثبت نام با موبایل داشته باشه

افزونه digits پیدا کردم اما نسخه ای ازش تو اینترنت نبود و تو ژاکت بود اونم 50 تومن با لایسنس فقط برای یک سایت!

ممنون میشم افزونه ای معرفی کنید که کار digits انجام بده

Mesmaili

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز

افزونه ای میشناسید که بشه بجای ثبت نام با ایمیل ثبت نام با موبایل داشته باشه

افزونه digits پیدا کردم اما نسخه ای ازش تو اینترنت نبود و تو ژاکت بود اونم 50 تومن با لایسنس فقط برای یک سایت!

ممنون میشم افزونه ای معرفی کنید که کار digits انجام بده
سلام.

افزونه دیگه فکر میکنم برای ملی پیامک باشه ! البته تست نکردم این رو.

شما میتونید بجای 50هزار تومان،  افزونه Digits رو از تمفارست بملغ 16 دلار ( حدود 200 هزار تومان ) بخرید. البته باید فارسی سازی و سامانه پیامکی های داخلی رو روش سوار کنید که بتونید در چندین سایت ازش استفاده کنید ! (البته قانونا همون 1 سایت هست اگر اشتباه نکنم، فقط لایسنس نداره )

masoud ashoori

کاربر عضو
با سلام و احترام

قیمت افزونه معقول است با توجه به اورجینال بودن و هماهنگ کردن با سامانه های پیامکی معروف
و اگر اینکه مشکلی هم در بومی سازی پیش بیاید با توجه به فروش بالایی که داشته است زودتر متوجه می شوند و زودتر هم آن را رفع میکنند.
در صورتی هم که قصد خرید 2 عدد یا بیشتر داشتید به ژاکت تیکت بزنید براتون تخفیف در نظر میگیرند.

mehdiace

کاربر عضو
با سلام و احترام

قیمت افزونه معقول است با توجه به اورجینال بودن و هماهنگ کردن با سامانه های پیامکی معروف
و اگر اینکه مشکلی هم در بومی سازی پیش بیاید با توجه به فروش بالایی که داشته است زودتر متوجه می شوند و زودتر هم آن را رفع میکنند.
در صورتی هم که قصد خرید 2 عدد یا بیشتر داشتید به ژاکت تیکت بزنید براتون تخفیف در نظر میگیرند.
سلام وقت بخیر

اخه مشکل اینجاس اگر به جز شرکتهایی که گفته سرویس بگیریم باز پول دیگه ای جداگانه میگیره ازمون تا ست کنه

hamisoft

تازه وارد
سلام.بله متن این افزونه رو خریدم از ژاکت و وب سرویس پیامکی نیست و با هزینه ۶۰ تومان اضافه میشه.

MeyRez

تازه وارد
سلام، افزونه  Digits و دستکاری کردم و با یکی از پنل های پیامکی ایران ست کردم و جواب گرفتم.

فکر کنم بشه با هر پنلی ستش کرد.

بالا