جادوگر وردپرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام .

افزونه فوق فوق فوق حرفه ای گراویتی رو توی تاپیک زیر معرفی کرده بودم که میتونید نسخه انگلیسی و غیربومی شده اون رو از تاپیک زیر دانلود کنید

اندر فواید و مزایای این افزونه تو تاپیک بالا صحبت کردم و با بقیه فرمسازها هم مقایسه شد .

اما الآن یک دموی زنده متصل به زرین پالش رو هم برای شما آماده کردم و به همه توصیه میکنم یک دور این دموی زنده رو مشاهده کنند تا واقعا به جادوی وردپرس ایمان بیارید :

دمو:

تو لینک بالا سعی کردم باهم یک تور جالب بریم و با برخی از امکانات این افزونه آشنا بشیم .

همه ما خیلی وقت بود دنبال یه همچین چیزی بودیم .

مطمئننا شگفت زده خواهید شد و ناخودآگاه سایر آسان پرداخت ها و فرمساز ها رو کنار خواهید گذاشت .

در ضمن اگر پیشنهاد یا طرحی دارید که احساس میکنید به کار میاد همین زیر مطرح کنید .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saeedpersian

کاربر عضو
آقا خیلی تبریک میگم و واقعا خسته نباشی.

دو تا امکان دیگه هم بهش اضافه کنی توی کل نت فارسی غوغا میکنه.(توی مخزن ثبتش کن و دانلود ها رو بشمر)

1-درگاه ملت: که بیشترین پذیرنده رو داره

2- ارسال پیامک بعد از پرداخت موفق که اینجوری خیلی از افزونه های فروشگاهی کنار زده میشن :D

البته هنوز نصبش نکردم. نتونستم صبر کم واسه عرض "خسته نباشید" و زود پاسخ نوشتم.

hannanstd.ir

آقا خیلی تبریک میگم و واقعا خسته نباشی.دو تا امکان دیگه هم بهش اضافه کنی توی کل نت فارسی غوغا میکنه.(توی مخزن ثبتش کن و دانلود ها رو بشمر)

1-درگاه ملت: که بیشترین پذیرنده رو داره

2- ارسال پیامک بعد از پرداخت موفق که اینجوری خیلی از افزونه های فروشگاهی کنار زده میشن :D

البته هنوز نصبش نکردم. نتونستم صبر کم واسه عرض "خسته نباشید" و زود پاسخ نوشتم.
چاکرم سعید جان

درگاه ملتش هم در شرف تکمیل هست .

پیامک هم تو فکرش هستم . اگه دقت میکردی داخل همون دمو بالای فرم ها نوشته بودم که تو فکرشم که دقت نکردی :D

حالا اگه یه افزونه جانبی پیدا بشه براش که دانلود به ازای پرداخت هم داشته باشه دیگه عالی میشه .

mohoba

تازه وارد
فیلد آپلودش رو چطور میشه قشنگ تر کرد

مثلا مثل همین دمویی که لطف کردید

hannanstd.ir

همون جا که فیلد آپلود رو اضافه کردید و همونجا که پسوند مجاز فایلهای اپلودی رو انتخاب میکنید زیرش یه تیک داره . تیکش رو بزنید .

برای من چون فارسیش کردم ترجمه کردم آپلود چندگانه فایلها . یادم نیست انگلیسیش چی بود ولی طبعا همین معنی رو میده . تیکش رو بزنید .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

توضیحات اضافه : کار ترجمه هسته افزونه تموم شده . درحال ترجمه افزودنی هاش هستیم واحد های پولی هم اضافه شده بهش .

احتمالا برای اینکه روی هر گراویتی فرمی تغییرات انجام شده اعمال بشه . یک افزونه بومی ساز ؛ شامل واحد پولی و فارسی ساز هسته و افزودنیهاش و شمسی ساز و سایر هوکها جدا ارائه بشه .

البته تغییرات و امکانات زیادتری هم دارم اعمال میکنم .

درگاهش هم 99 درصدش تموم شده در حال تست نهاییش هستم . استارت نوشتن افزونه پیامکش هم زده شده .

در حال سازگاری افزودنی ثبت نام با درگاههای ایرانی هستیم . افزودنی ثبت نامش فقط با پی پال کار میکنه و لا غیر .(فرم عضویت پولی)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

سلام .

دو تا افزونه خفن جانبی برای جادوگر دیدم خواستم معرفی کنم . البته افزونه هاش خیلی گرون هستند حالا شاید بعدا نال شده اش رو گیر آوردیم :

با این دو تا افزونه میتونید برای ووکامرس یا edd با استفاده از گراویتی هر گونه ، هرگونه فرم پرداخت دلخواه و بی نظیر بسازید . یعنی دیگه کاری نیست نتونید باهاش انجام بدید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این افزونه ها رو دارم...

میزارم دانلود

hannanstd.ir

همونطور که قبلن هم اشاره کردم جادوگر قابلیت ارسال پست مهمان رو هم داره .

حالا میخوام چند تا افزونه جانبی دیگه در همین زمینه براتون معرفی میکنم .

1- افزونه زیر قابلیت ارسال پست تایپ مهمان رو هم بهش اضافه میکنه .

آموزش و راهنما در مسیر :

اگر در مورد پست تایپ های وردپرس چیزی نمیدونید ؛ حتما بهتون پیشنهاد میکنم در موردش تحقیق کنید . ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که ووکامرس و ای دی دی یک پست تایپ هستند .

حالا فرض کنید شما یک پست تایپ مثلا edd یا ووکامرس نصب کردید . حالا طبق این پست تایپ edd یا ووکامرس خودش به گراویتی فرمز اضافه میشه و حالا شما یک فرم دلخواه بسازید تا کاربر سایتتون بیاد محصولش رو برای فروش ارسال کنه به سایت شما . :D

یکی از خوبی هاش سازگاری با advanced custom fields هست که دیگه میترکونه . میتونین باهاش یک سایت ارسال آگهی راه اندازی کنین .

البته خودم هنوز بلد نیستم چطوری کار میکنه . یاد گرفتم آموزششو میزارم .

2 - افزونه زیر هم فکر میکنم به کار بران اجازه میده که پست خودشون رو بروز رسانی کنند .

3 - افزونه ویرایشگر حرفه ای برای متن پست

4 -

دمو خودش کاملا گویا هست :

لینک دانلود:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اندکی صبر ؛ سحر نزدیک است .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

ادامه تاپیک رو در تاپیک جدید زیر دنبال میکنیم :

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا