جشنواره خطوط پیامک 8 رقمی 021 (ثابت تهران) رايگان!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saeedpersian

کاربر عضو
با سلام خدمت كاربران گرامي

در اين جشنواره از تاريخ 7 الي 15 بهمن93 با خريد هر پنل برنزي يا بالاتر شماره پيامكي 8 رقمي 021 خود را رايگان دريافت كنيد و با شماره ثابت 021 از طريق پنل پيامك ارسال كنيد.

( فقط صاحب امتياز خط 021 ميتواند درخاست شماره پيامك براي خط مورد نظر را انجام دهد)

.

.

.

ويرايش

در جشنواره جديد: تا تاريخ 27 اسفند سال93 خطوط 8 رقمي 021 مذكور با قيمت 15هزارتومان اعطا ميشوند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farsing

تازه وارد
سلام

من چند روز پیش پنل برنزی از شما خریداری کردم و زحمت نصب روی ووکامرس رو برای من کشیدید

چند سئوال داشتم

1) شما خط تلفن هم میفروشید ؟ یعنی یک شماره میخوام که مثل تلفن ثابت باشه و وقتی کسی باهاش تماس میگیره موبایل من زنگ بخوره ؟

آیا این امکان وجود داره وقتی خط تلفن میخرم خودم هم باهاش تماس بگیرم که برای اون طرف شماره تلفن ثابت ببوفته ؟

2) شما سیستم برای ویبولتین ندارید که کاربر موقع ثبت نام براش یک کد جهت تایید حساب کاربری توسط موبایل ارسال بشه؟

میخوام وقتی کاربری ثبت نام می کنه قبل از تایید حساب کاربریش یک کد تایید براش اس ام بشه و وقتی کد رو وارد میکنه و تایید میزنه حسابش قعال بشه

saeedpersian

کاربر عضو
به قبلیا تعلق نمیگیره؟
با اينكه جشنواره براي كاربران جديد هست ولي...

قيمت اصلي اين خطوط 120 هزار تومن هست. براي كاربراي قبلي هم ميتونيم با تخفيف براشون با 15هزار تومان اين خطوط رو ارائه كنيم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saeedpersian

کاربر عضو
سلاممن چند روز پيش پنل برنزي از شما خريداري کردم و زحمت نصب روي ووکامرس رو براي من کشيديد

چند سئوال داشتم

1) شما خط تلفن هم ميفروشيد ؟ يعني يک شماره ميخوام که مثل تلفن ثابت باشه و وقتي کسي باهاش تماس ميگيره موبايل من زنگ بخوره ؟

آيا اين امکان وجود داره وقتي خط تلفن ميخرم خودم هم باهاش تماس بگيرم که براي اون طرف شماره تلفن ثابت ببوفته ؟

2) شما سيستم براي ويبولتين نداريد که کاربر موقع ثبت نام براش يک کد جهت تاييد حساب کاربري توسط موبايل ارسال بشه؟

ميخوام وقتي کاربري ثبت نام مي کنه قبل از تاييد حساب کاربريش يک کد تاييد براش اس ام بشه و وقتي کد رو وارد ميکنه و تاييد ميزنه حسابش قعال بشه
1) قضيه تلفن021 ثابت توي پنل هاي پيامك اينجوريه كه: شما فرضا ساكن تهران هستيد و شماره تلفن منزل يا محل كارتون 021 هست و ميتونيد باهاش زنگ بزنيد و بهتون زنگ بزنن و دايورت كنيد و ...

حالا اين امكان براي دارندگان شماره هاي ثابت021 وجود داره كه يك پنل اس ام اس بخرن و درخاست بدن كه شماره ارسال و دريافت پيامكشون دقيقا همون شماره تلفن ثابتشون باشه و از طريق پنل از اون شماره ارسال و دريافت پيامك نيز انجام دهند. فقط در اين حد

سوال2) @ اتفاقا درحال نوشتن همچين هكي براي ويبولتن هست. لطفا خودش بياد و توضيح بده

به منم که 2 - 3 شب پيش خريدم تعلق نميگيره
نخير متاسفانه... كاربراني كه از 7 بهمن تا 15 بهمن پنل برنزي يا بالاتر رو خريداري كنند.

.

.

.

كاربراني كه قبلا خريد كردند يا پنل رايگان ميخوان...با پرداخت 15هزارتومان خط 021 هشت رقمي قابل اعطا است.(فقط در مدت جشنواره ها....بجز اون قيمت خط 120هزار تومان ميباشد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سوال2) @ اتفاقا درحال نوشتن همچين هكي براي ويبولتن هست. لطفا خودش بياد و توضيح بده
اون پروژه بعدیم هست ... این یکی یکم فرق داره ..

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saeedpersian

کاربر عضو
در جشنواره جديد: تا تاريخ 27 اسفند سال93 خطوط 8 رقمي 021 مذكور با قيمت 15هزارتومان اعطا ميشوند.

(پست اول ويرايش شد)

saeedpersian

کاربر عضو
halosms.irهر خط اختصاصی فقط 500 تومان

پنل رایگان

Panel-Payamak.com

user:semo

pass:demo
بحث ما روي خطوط 021 هست كه ارزش واقعيشون 120هزار تومنه. وگرنه خودمون 3 عدد خط اختصاصي كاملا رايگان از اپراتور 50001 و 50002 و 50004 هميشه به همه ميديدم.

ميتونيد يه تاپيك براي معرفي سايتتون بزنيد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا