جلوگیری از Save صفحات وب در وردپرس

jamshimi

کاربر عضو
دوستان سلام

من می خوام کلا کاری کنم که کاربر نتونه وب پیج های مربوط به پست های سایت رو ذخیره کنه. افزونه های مختلفی رو امتحان کردم اون ها تمامی موارد مثل راست کلیک ، انتخاب متن ، دکمه های شورتکات و... رو غیرفعال می کنند اما باز هم میشه از طریق منوی File  و گزینه Save صفحه مربوطه رو سیو کرد می خوام روش ، کد یا افزونه ای رو بهم بدید که صفحه ذخیره نشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما نمیتونید جلوی این کار رو بگیرید

روش هایی که ذکر کردید (بستن راست کلیک و قابلیت select) کافیه java رو در مرورگر غیر فعال کنن. وقتی java غیر فعال بشه همه چیز قابل انتخاب و راست کلیک و... میشه.

jamshimi

کاربر عضو
شما نمیتونید جلوی این کار رو بگیرید روش هایی که ذکر کردید (بستن راست کلیک و قابلیت select) کافیه java رو در مرورگر غیر فعال کنن. وقتی java غیر فعال بشه همه چیز قابل انتخاب و راست کلیک و... میشه.
افزونه ای هست که اگه جاوا اسکریپت غیر فعال بشه کلا سایت نشون داده نمیشه این مشکلی نیستفقط می‌خوام کدی باشه که سیو صفحه رو غیرفعال کنه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه ای هست که اگه جاوا اسکریپت غیر فعال بشه کلا سایت نشون داده نمیشه این مشکلی نیست

فقط می‌خوام کدی باشه که سیو صفحه رو غیرفعال کنه
جدا چنین کاری می کنید؟ یک نفر به دلایلی جاوا رو غیر فعال کنه سایت شما بالا نمیاد؟ خیلی عجیبه این کار

روی save صفحه مطمئنم نمیشه کاری کرد.نتایج جستجو هم همگی از منفی بودن شدن این کار میگن.

بالا